piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Rejs:Pomysł na spiżarnię z Cargo Maxi

Rejs:Pomysł na spiżarnię z Cargo Maxi

KUCHNIA / Meble / 2018-02-27 09:49:00

Nawet w najmniejszej kuchni można urządzić wygodną spiżarnię. Wystarczy wygospodarować trochę miejsca - choć jedną szafkę i wyposażyć ją w pojemne Carga Maxi firmy REJS.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Pojemna i dobrze zorganizowana spiżarnia to marzenie wielu pań i panów domu. Kto choć raz, przeszukując kuchenne, zazwyczaj przepełnione szafki nie marzył o miejscu, do którego można szybko schować (a co ważniejsze - później równie szybko znaleźć) wszystkie kuchenne produkty? Miejscu, które pomieści żywność, drobne akcesoria, całkiem spore naczynia, a nawet drobny sprzęt AGD.

Stworzenie komfortowej strefy przechowywania wcale nie wymaga oddzielnego, przestronnego pomieszczenia. Wystarczy jedna duża szafka, by skryć cały kuchenny rozgardiasz. O ile oczywiście wpierw dobrze ją zagospodarujemy. Pomocne w tym zadaniu są carga - pojemne, ażurowe kosze zamocowane na wytrzymałym stelażu. Wystarczy lekki ruch, by całą zawartość wysunąć z szafki, tak by mieć niczym nieutrudniony dostęp do przechowywanych produktów. Wszystkich - nawet tych umieszczonych w głębi.

W ofercie firmy REJS znaleźć można kilka rodzajów carg wysokich - wysuwane, obrotowe i w wersji front. Wszystkie dostępne są w opcji z dnem drucianym, lub pełnym, wykonanym z tworzywa z powierzchnią redukującą poślizg. Wszystkie wykorzystują prowadnice pełnego wysuwu z miękkim dociągiem i mocowanie frontu w trzech płaszczyznach ułatwiających regulację. Duży udźwig - do 90 kg, pozwala przechowywać nawet ciężkie przedmioty, których w strefie przechowywania zazwyczaj nie brakuje.    [[[zdjecie,14224,duze]]]

Możliwość mocowania koszy na wybranej wysokości pozwala użytkownikowi skonfigurować carga REJS zgodnie z własnymi potrzebami - tak by pomieścić i wysokie butelki, i niewielkie słoiczki, a przy tym nie zmarnować cennej powierzchni. Atrakcyjną opcją jest również możliwość zamontowania elektrycznego systemu wspomagania otwierania. Dzięki niemu wystarczy lekkie dotknięcie palcem, by cargo bezszelestnie wysunęło się z szafki.    [[[zdjecie,14226,duze]]]

Carga Maxi dostępne są w kilku szerokościach. W zależności od modelu od 300 do 600 mm.

źrodło: rejs/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe