piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ramy i lustra marki SanPatrignano

Ramy i lustra marki SanPatrignano

INNE / Inne / 2012-03-28 11:12:00

Ramy, lustra marki San Patrignano same w sobie są galerią artystyczną, ekspresją różnych stylów i trendów. Kreatywność tworzenia i bogate szczegóły sprawiają, że ramy są jedyne w swoim rodzaju: ponadczasowe i wyjątkowe. Ramy i lustra zawieszone na ścianie czy umieszczone na meblu, pojedynczo lub w zestawieniu kilku, oferują atmosferę swobodnej elegancji, gdzie urok produktu spotyka się z jego prostotą. Wybrane do realizacji produktów kolory i kształty obejmują style od klasycznego do nowoczesnego.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Każdy artykuł jest wykonany w całości ręcznie i właśnie ze względu na techniki dekoracyjne, które nie są skierowane na powstanie produktów seryjnych, każdy z artykułów jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Lustra w stylu nowoczesnym odwołują się do barokowej sztuki i makro tekstur, pozwalając na przedstawienie nowego i nowoczesnego oblicza design, zdolnego do życia w różnych kombinacjach i kontrastach.

O projekcie San Patrignano Design

  • Powstał jako narzędzie szkoleniowe dla osób, które są w trakcie procesu wyjścia z uzależnienia narkotykowego. Jest to projekt pełen głębokich znaczeń, powiązanych z rozwojem osobistym i emocjonalnym osób, które są w niego zaangażowane. Wszystkie etapy produkcji, od pomysłu, aż do ręcznego wykonania, są ze sobą nierozerwalnie związane i wspólnie tworzą ścieżkę wartości. Wybór naturalnych materiałów, ekologicznych technik produkcji oraz dbałość o zrównoważony rozwój środowiska i odzysk surowców uzupełniają i wzbogacają sens projektu "made for man".

źródło: sanpatrignano/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe