piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Raina – pierwsza kompozytowa wanna marki Roca

Raina – pierwsza kompozytowa wanna marki Roca

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2018-05-08 12:04:29

Roca w swoich rozwiązaniach łazienkowych wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Spełniają one potrzeby  i wymagania użytkowników, sprawiając, że  łazienka staje się miejscem harmonii, wyciszenia  i relaksu. Jednym z takich materiałów jest STONEX®, znany do tej pory z brodzików Roca. Materiał ten znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

STONEX® to innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Jego  wysoka plastycznością daje niespotykane wcześniej możliwości tworzenia kształtów i wzorów, ponadto jest trwały, odporny na plamy i promieniowanie ultrafioletowe.

Roca rozszerza obecnie ofertę wanien wolnostojących o model Raina – pierwszą kompozytową wannę tej marki. Owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Dno wanny, ma aż 1300 mm co umożliwia wygodną kapieli i swobodny wypoczynek.

Wykonana z materiału STONEX® łączy niezwykłe właściwości tego innowacyjnego tworzywa i nowoczesnego wzornictwa. STONEX® jest miły i ciepły w dotyku, a także trwały i odporny na promienie ultrafioletowe. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni.

Raina charakteryzuje się łatwą instalacją bez konieczności podkuwania podłogi i dodatkowych prac remontowych. Posiada  zintegrowany przelew, który nie wymaga dodatkowego montażu ani zakupu dodatkowych akcesoriów.  W standardzie wyposażona jest w syfon click clack.

Doskonale komponuje się z wolnostojącą kolumną wannowo-natryskową Loft.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe