piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Rada puchaczy w pokoju malucha

Rada puchaczy w pokoju malucha

MEBLE / Meble / 2015-06-25 13:56:00

Spośród licznych wzorów graficznych, jakie ma w ofercie marka mebli dziecięcych Miretto, motyw sówek „Gufi” cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i dorosłych. Kolorowe postacie współgrają z białymi, prostymi frontami kolekcji.

Przyjazna sowa łączy pokolenia

Któż z nas, rodziców, nie pamięta słynnej „Rady Puchaczy” z wiersza Brzechwy. Sowa jako symbol mądrości i rozwagi to najlepszy przewodnik po świecie dla naszych najmłodszych. Firma Miretto postanowiła sięgnąć po ten motyw włączając go do swej kolekcji mebli dla dzieci zatytułowanej „Gufi”. Sówki na szafach, komodach i łóżeczkach przybrały przyjazną i kolorową formę, tak by trafić w gusta całej rodziny. Efektowny wzór zaproponowany przez markę Miretto, podoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Może więc być kompromisowym rozwiązaniem, gdy pokój dzielony jest przez dwójkę maluchów. Duży wybór brył sprzyja dowolnej aranżacji wnętrza w przypadku np. pojawienia się rodzeństwa, czy zaistnienia nowych potrzeb - pójście do szkoły. Pokój wyposażony w meble z kolekcji „Gufi” może rosnąć wraz z naszą pociechą. Łóżeczko ze szczebelkami zastąpimy w odpowiednim momencie łóżkiem dziecięcym, a gdy dziecko rozpocznie naukę czytania i pisania w pokoju pojawi się biurko z szerokim, wygodnym blatem. Pakowna skrzynia zmieści z powodzeniem rosnącą lawinowo liczbę zabawek.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Meble Miretto to nie tylko atrakcyjne, przykuwające uwagę motywy dekoracyjne, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie meble w ofercie firmy mają zaokrąglone krawędzie, tak by były bezpieczne dla dzieci w każdym wieku. Drzwi i szuflady zaopatrzone są w system cichego domykania, którego niezawodność gwarantuje marka BLUM. Farby, którymi pomalowane są meble, posiadają odpowiednie atesty, są więc bezpieczne nawet dla niemowląt. Regały i szafy można przymocować do ścian, tak by nie stanowiły zagrożenia dla małych zdobywców. W pokoju wyposażonym w meble Miretto możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych pociech nawet podczas samodzielnej zabawy. W salonach firmowych Miretto znajdziemy także liczne akcesoria, wzbogacające aranżację wnętrz dziecięcych- plakaty, napisy, narzuty. W ofercie salonów dostępne są także komfortowe materace firmy Janpol, stanowiące  najlepsze uzupełnienie dla łóżek Miretto. Do wyboru są różne wypełnienia materaca - kokos, pianka lub lateks.

Wygraj meble z kolekcji Gufi w konkursie plastycznym Miretto

Dla fanów „Gufi” i innych kolekcji mebli dziecięcych Miretto, firma przygotowała niespodziankę. Już 20 czerwca wystartował konkurs plastyczny, w którym mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest samodzielne wykonanej przez dziecko pracy plastycznej w formacie A4, a następnie osobiste złożenie jej w terminie do 20 lipca br w jednym z siedmiu salonów firmowych Miretto. Praca powinna być, wykonaną w dowolnej technice, ilustracją tematu „Pokój z moich snów”. Wszystkie dzieła zostaną następnie opublikowane na fanpage'u Miretto, a zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie liczby zebranych like'ów pod zdjęciem pracy. Głosowanie potrwa do 31 lipca br. Laureat pierwszego miejsca zostanie uhonorowany voucherem na 4 000 złotych, który będzie mógł zrealizować w jednym z salonów Miretto. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma bon na 1 000 złotych, również do zrealizowania w ramach oferty firmy. Zdobywca trzeciego miejsca będzie miał do dyspozycji 500 zł na zakup mebli bądź akcesoriów Miretto.

Więcej informacji o ofercie Miretto znaleźć można na stronie www.miretto.pl oraz na profilu marki na Facebooku https://pl-pl.facebook.com/meblemiretto .

źrodło: miretto/pięknydom24.pl