piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Pulse SUPREME - sen nastawiony na wygodę

Pulse SUPREME - sen nastawiony na wygodę

SYPIALNIA / Materace / 2016-11-25 07:18:48

Każdy śpiący ma inną definicję dobrego snu. Jednakże podróż do krainy Morfeusza będzie przyjemna dopiero wtedy, gdy połączymy komfort z odpowiednią regeneracją organizmu. O tą ostatnią z pewnością zadbają najwyższej jakości surowce, które są wykorzystane do produkcji materacy. Idealnym towarzyszem nocnego wypoczynku będzie Pulse SUPREME, tegoroczna nowość od  Fabryki Materacy JANPOL.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Firma od lat dokłada wszelkich starań, by innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w jej produktach zwiększały wygodę nocnego wypoczynku. Tym razem zastosowała je w materacu Pulse SUPREME z nowej linii, którego jakość potwierdzają certyfikaty niezależnych instytutów: TÜV i Custom8.

Lateks inny niż wszystkie

Dwustronny materac Pulse SUPREME wyróżnia się na tle pozostałych produktów w ofercie firmy zastosowaniem nowoczesnego lateksu Pulse. Surowiec został wyprodukowany w ekologicznej technologii Sonocore w 50% z naturalnego mleczka kauczukowego. Sprawia to, że produkt jest nie tylko elastyczny i wytrzymały, ale też szybko powraca do swojej pierwotnej formy. Lateks ten to również doskonała sprężystość, trwałość i co najważniejsze - swobodna cyrkulacja powietrza i regulacja wilgotności. Dzięki temu produkt jest przewiewny i tym samym bardzo higieniczny w użytkowaniu.

Wytrzymałość i wygoda

Na uwagę zasługuje szczególnie trzon materaca, który tworzą sprężyny Zigarre o zróżnicowanych średnicach. Umieszczenie aż 1000 ich sztuk na jednym metrze kwadratowym gwarantuje idealne dopasowanie się do kształtów ciała. To sprawia również, że powierzchnia produktu ma różne strefy twardości, a materac harmonijnie dopasowuje się do konkretnych partii ciała o różnej ciężkości. Dodatkowo wkład sprężynowy otoczony  jest wysokoelastyczną i odporną na wgniecenia pianką poliuretanową o gęstości 25 kg/m2. Cały materac znajduje się w pokrowcu wykonanym z dzianiny Biaxial, która charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wysoką rozciągliwością. Tkanina ma specjalną, nowoczesną strukturę 3D, która daje efekt delikatnego masażu.

Sen najwyższej jakości

Pulse SUPREME to odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów, którzy każdorazowo szukają sprawdzonej jakości. Ta w połączeniu z nowoczesnymi surowcami i innowacyjną technologią produkcji sprawia, że materac z linii Pulse jest niezastąpionym towarzyszem codziennych podróży sennych.

źródło: janpol/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe