piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Przycisk jak kameleon

Przycisk jak kameleon

AKCESORIA / Inne / 2018-06-05 11:27:01

Minimalistyczny, elegancki – i możliwy do dopasowania do każdej toalety. To nowy przycisk uruchamiający spłukiwanie Geberit Sigma21. Zaprojektowany dla osób, które chcą pragną, aby ich łazienka była wyjątkowa.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Przycisk uruchamiający spłukiwanie Geberit Sigma21 wyróżnia się spośród bogatego asortymentu przycisków spłukujących Geberit. Choć wyglądem nawiązuje do modelu Sigma20, posiada zupełnie nowe wykończenie. Można go także wypełnić zgodnie ze swoim życzeniem.

Model Sigma21 posiada okrągłe, elegancki zaokrąglone przyciski spłukiwania oraz unikatowe wykończenie ze szkła lub łupka. To nowość wśród przycisków spłukujących Geberit – pierwszy model, który został wykończony naturalnymi materiałami. Dla porównania przycisk Geberit Sigma20 został wykonany z tworzywa sztucznego. Obecnie Geberit Sigma21 można nabyć w wersji „Mustang Slate” z brazylijskiego łupka oraz ze szklanym wykończeniem w kolorze białym, czarnym i piaskowym.

Dodatkowym wyróżnikiem nowego przycisku jest zaczerpnięta z modelu Sigma50 możliwość personalizacji. Przyciski Geberit Sigma21 można wypełnić wybranym materiałem. Dzięki temu można go idealnie dopasować do każdej łazienki.

  • Niezbędnik każdego instalatora – nowy zawór napełniający Geberit Typ 333

Zawory napełniające Geberit są niezawodne dzięki nieustannym ulepszeniom. Teraz do sprzedaży trafia najnowszy z nich – Geberit Typ 333. To coś, co każdy instalator powinien mieć pod ręką: wysokiej jakości zawór uniwersalny, możliwy do zamontowania w niemal każdej spłuczce. Typ 333 to serwozawór bezigłowy, posiadający konstrukcję analogiczną do popularnego zaworu Geberit Unifil (Typ 380). Dzięki zaawansowanej technologii membranowej jest w bardzo dużym stopniu odporny na zanieczyszczenia wody. Pracuje przy ciśnieniu od 0,1 do 10 barów oraz posiada złączki 3/8 o różnej długości, wykonane z tworzywa sztucznego lub mosiądzu. Wszystko to sprawia, że można go stosować na całym świecie. Dodatkową zaletą jest bardzo cicha praca zaworu.

Geberit Typ 333 będzie fabrycznie montowany w spłuczkach podtynkowych Delta oraz w spłuczkach ceramicznych i fabrycznych marki Koło. Został przetestowany przez zewnętrzne instytuty badawcze i spełnia wszystkie wymagane normy.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe