piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Przestrzeń pełna pomysłów – z Polbruk Ideo

Przestrzeń pełna pomysłów – z Polbruk Ideo

DESIGN / Ogród / 2018-03-28 12:05:31

Przystępując do projektowania przestrzeni wokół domu, pracę najczęściej rozpoczynamy od projektu miejsc, które są powierzchniowo największe i najbardziej reprezentacyjne. Poszukujemy rozwiązań, które z łatwością dostosują się do otoczenia. W ofercie Polbruk takim produktem jest kostka Polbruk Ideo, dająca początek dobrym pomysłom na nawierzchnie.

Gdy rozpoczynamy swoją przygodę z projektowaniem ogrodowych nawierzchni – wyznaczaniem ścieżek oraz krawędzi tarasów, szukamy rozwiązań, które zaspokoją nasze potrzeby pod względem liczby zastosowań, dostępnych kolorów i ogólnej dostępności produktu. Polbruk Ideo spełnia wszystkie te wymagania. Producent zadbał o to, aby produkt był dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu formatach, co znajduje odzwierciedlenie w dużej liczbie zastosowań.  

Kostki Ideo można łączyć ze sobą, tworząc tematyczne aranżacje, dopasowane do stylu i charakteru posesji. Możemy wybierać spośród dziesięciu różnych odcieni kolorystycznych oraz dwóch faktur: gładkiej i płukanej. Dodatkowo, kostka jest dostępna w pięciu różnych formatach. Wszystkie te cechy sprawiają, że produkt świetnie odnajduje się w ogrodowej przestrzeni, uwalniając wyobraźnię i pozwalając tworzyć unikalne aranżacje.

Ze względu na grubość, kostkę Ideo poleca się do budowy nawierzchni przeznaczonych pod ruch pieszy. Sprawdzi się ona jako budulec komfortowych i wyjątkowo estetycznych tarasów, alejek oraz innych ciągów pieszych, swobodnie oplatających dom oraz inne budowle na działce.

  • Polbruk Ideo
  • Wymiary: 24 x 12/16 cm, 30 x 16/20 cm, 40 x 20 cm, grubość: 6 cm
  • Dostępne kolory:
  • Faktura gładka: indiana, hawaii, latte, nerino, onyx, szary, grafitowy. Cena katalogowa: 67,65 zł/m2 brutto
  • Faktura płukana: bianka_d, siena_d, ritmo_d. Cena katalogowa: 81,18 zł/m2 brutto

źródło: pieknydom24.pl

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA
pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe