piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Przedświąteczne porządki z Boschem - przyjazne pod każdym względem

Przedświąteczne porządki z Boschem - przyjazne pod każdym względem

MEBLE / Sprzęt AGD / 2014-12-16 12:39:00

Oszczędni frustrują się dodatkowymi wydatkami, pedanci - tym, że nie zdążą idealnie posprzątać, a „zieloni” - faktem, że zużywają więcej prądu niż zwykle. Ale od czego są nowe odkurzacze Bosch? Nie rozwiążą one wszystkich przedświątecznych problemów, ale z pewnością pomogą uporać się z wieloma z nich.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Przede wszystkim ekolodzy, jeśli tylko posiadają nowe modele z oferty Boscha, mogą spać spokojnie. Odkurzacze, które trafiły na sklepowe półki po 1 września br., mają bowiem nie więcej niż 1600 W. Obniżona moc umożliwia ograniczenie zużycia prądu w skali całej UE i oczywiście poszczególnych gospodarstw domowych. Mniejsza moc nie oznacza bynajmniej gorszej jakości pracy. Odkurzacze o najwyższej klasie skuteczności potrafią zebrać powyżej 95% kurzu z dywanu oraz 111% kurzu z podłogi twardej i szczelin, a przy tym - z racji nowoczesnej konstrukcji - zużywają mniej energii elektrycznej niż wiele starszych modeli. Dzięki temu sprzątanie jest tańsze, bardziej przyjazne środowisku i przynajmniej tak samo skuteczne jak przy użyciu dotychczasowych odkurzaczy o wyższej mocy - a to z kolei powinno ucieszyć oszczędnych i pedantycznych.

Posiadacze zwierząt powinni szczególnie zainteresować się modelem GL-45 ProPower 2.0 Turbo z oferty Boscha. Jest on wyposażony w turboszczotkę ProAnimal, która skutecznie rozprawi się z sierścią pozostawianą na dywanie przez psy i koty. Może on wybawić z kłopotów tych, których - pomimo miłości, jaką żywią do swoich futrzanych pupili - do szaleństwa doprowadza każdy nowy kłaczek w zasięgu wzroku. Ale także osoby, które nie odczuwają aż tak silnej potrzeby sprzątania, ale obawiają się np. o los garsonki cioci, która przyszła z wizytą, a w naszym mieszkaniu w powietrzu unosi się sierść kota. Również alergicy mogą się czuć bezpiecznie, ponieważ dzięki innowacyjnej konstrukcji oraz specjalnemu workowi GL-45 ProPower 2.0 Turbo ma najwyższą klasę reemisji kurzu A, co zapewnia czystsze i wolne od alergenów powietrze w domu. Inne udogodnienia to duży, 10-metrowy zasięg pracy, zmywalny filtr antyalergiczny HEPA 13 oraz worek o pojemności 5 l. Wreszcie kwestia energooszczędności - ostatnia, ale nie najmniej ważna. Model BGB45330, który mieści się w klasie energetycznej A, zużywa 2 razy mniej energii niż odkurzacz należący do klasy energetycznej G. To oznacza dodatkowe złotówki w portfelu, za które można np. kupić świąteczny smakołyk swojemu pupilowi.

Nowe propozycje Boscha w ramach linii ProPower 2.0 mogą znacznie usprawnić przedświąteczne porządki, kiedy to szczególne znaczenie mają wygląd i czystość domu, jak również czas, który na to poświęciliśmy. Dzięki tym urządzeniom sprzątanie pójdzie szybko i sprawnie, a zaoszczędzony w ten sposób czas można przeznaczyć, np. na pieczenie pierniczków, rozmowy z bliskimi albo zasłużony odpoczynek.

Informacje dodatkowe:

 • Odkurzacz GL-45 ProPower 2.0 Turbo [[[zdjecie,5432,prawa]]]
 • Kolor: czerwony metalik
 • Klasa efektywności energetycznej „C”
 • Klasa reemisji kurzu „A”
 • Klasa skuteczności odkurzania twardych podłóg „A”

Akcesoria:

 • cicha szczotka SilentClean Premium,
 • turboszczotka ProAnimal, szczotka Premium do twardych powierzchni

Zastosowane rozwiązania:

 • Quattro Power System, PowerProtect System
 • Cena: 779 zł
   

źrodło: bosch/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe