piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Proste patenty …

Proste patenty …

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2022-07-25 12:33:54

Czasem wystarczy kilka małych kroków, aby żyć zdrowszym i bardziej satysfakcjonującym życiem. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się odpowiednio o siebie dbać. Brzmi banalnie prosto, ale gorzej wdrożyć tą zasadę do Twojej codziennej rutyny. Ciągle spieszysz się, brakuje Ci czasu na sport i zdrowe nawyki. Zastanawiasz się jak przygotować zdrowy posiłek w zaledwie kilka chwil?

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Wyobraź sobie Twój zwykły dzień po pracy. Masz ochotę na pyszny obiad, chcesz poćwiczyć, obejrzeć ulubiony serial lub skończyć książkę. Tyle planów i zostało tylko kilka godzin. Od czego zacząć? Od przygotowania zdrowego i pysznego posiłku, dzięki któremu zyskasz energię na resztę wieczoru. Zastanawiasz się, ile czasu potrzebujesz, żeby przygotować taki posiłek? Niewiele…

 

Ciesz się życiem, a gotowanie zostaw profesjonalistom!

Oto rozwiązanie, piekarnik OptiBake osiąga temperaturę do 200˚C w zaledwie 5 minut. Dzięki temu nawet szybki i smaczny posiłek można przygotować w kilka chwil! Funkcja FastPreheat zachwyci nawet fanów mikrofalówek. Co więcej, możesz przygotować szybki obiad i zdrowe przekąski na następny dzień dokładnie w tym samym czasie. Jak to możliwe? W nowoczesnych piekarnikach możesz piec kilka potraw na pięciu poziomach jednocześnie. Gorące powietrze przepływa przez komorę swobodnie, zapachy i smaki nie mieszają się, a przygotowywane dania są równomiernie wypiekane na wszystkich poziomach.

 

Gotowanie bez użycia tłuszczu!

Jesteś prawdziwą fanką french fries albo miłośnikiem smażonego mięsa, ale masz tendencję do ograniczania tych produktów do minimum? Od dzisiaj możesz je jeść bez ograniczeń i wcale nie czuć się z tego powodu winną czy winnym. Metoda AirFry gwarantuje chrupkość i smakowitość smażonych potraw bez dodatkowych kalorii. Efektem tego niezwykle intensywnego wypieku z użyciem wyłącznie gorącego powietrza będzie pyszna chrupiąca, złocista skórka. Czy czujesz już ten boski smak chrupiących frytek i soczystych kawałków mięsa, które wyjmujesz prosto z piekarnika?

 

Gotowanie na parze!

Lubisz zapach świeżo pieczonego pieczywa? Smak idealnie chrupiącej skórki oraz delikatny i wilgotny środek? Możesz upiec wyborny chleb w domu. Jest to możliwe i prostsze, aniżeli Ci się wydaje. Dzięki specjalnemu programowi do wypieku chleba i funkcji SteamAssist, otrzymasz idealnie chrupiący chleb. Wystarczy tylko wlać wodę do zbiornika, w odpowiednim momencie uruchomić włączenie pary w piekarniku. Inną opcją jest dostępny w niektórych piekarnikach program ExtraSteam, który zapewnia równie idealne warunki do wypieku chleba.

Magiczny dotyk pary to wszystko, czego potrzebujesz, aby upiec wspaniały chleb w domu. Do dzieła!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe