Drzwi i okna

Invado: Drzwi na aranżacyjne wyzwania

Invado: Drzwi na aranżacyjne wyzwania

2014-10-22 17:41:00

Gdy przestrzeń aranżacyjna jest niewielka lub bardzo nietypowa, warto rozważyć zamontowanie drzwi łamanych Invado. Sprawdzą się między innymi w sytuacji, gdy zależy nam na wolnej ścianie, która byłaby zasłonięta przez tradycyjnie otwierane skrzydła drzwiowe

czytaj więcej
Schüco: Jakie będą okna przyszłości?

Schüco: Jakie będą okna przyszłości?

2014-10-21 16:44:00

Już w perspektywie sześciu lat nowo wznoszone budynki mieszkalne będą znacznie bardziej energooszczędne. Obecny wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię 120 kW/(m2rok) zostanie obniżony aż o 42%, co wiąże się z potrzebą stosowania znacznie cieplejszych okien. Czy dostępna na rynku stolarka odpowiada nowym, restrykcyjnym przepisom?

czytaj więcej
Vetrex: V82 Black Design - okna piękne w najdrobniejszym detalu

Vetrex: V82 Black Design - okna piękne w najdrobniejszym detalu

2014-10-20 16:06:00

W nowoczesnych projektach to właśnie przeszklenia nadają charakteru całemu budynkowi. Warto wybrać taki system okienny, który w każdym calu podkreśli wyjątkowość realizacji. Na pierwszy rzut oka różne systemy okienne mogą wydawać się niemal identyczne, jednak o ich estetyce decyduje szereg detali, takich jak kolor i kształt ramy, wygląd i odcień elementów okucia, design klamek oraz barwa ramek międzyszybowych czy kontaktronów dopasowanych do kolorystyki ram. Wszystkie te elementy, spójnie skomponowane, pozwalają uzyskać rozwiązanie doskonale wpasowujące się we wnętrze utrzymanym w dowolnym stylu i podkreślające charakter każdej elewacji.
 

czytaj więcej
Invado: Zakochaj się w bieli - styl skandynawski

Invado: Zakochaj się w bieli - styl skandynawski

2014-10-16 16:51:00

Jeden z najbardziej znanych obecnie trendów w aranżacjach. Cechuje go prostota, funkcjonalność oraz upodobanie do bieli i pastelowych odcieni. Styl skandynawski od lat zachwyca i zyskuje coraz większe grono fanów w Polsce. Nic dziwnego - skandynawskie wnętrza emanują harmonią i dobrą energią.

czytaj więcej
Pol-Skone: Przestrzeń bez granic - PATIO LIFE

Pol-Skone: Przestrzeń bez granic - PATIO LIFE

2014-10-16 16:43:00

Priorytetem dla projektantów nowoczesnych domów i mieszkań jest uzyskanie efektu przestronnego wnętrza. Nieocenione w tej roli są wielkopowierzchniowe okna, które zastępując ściany stapiają część mieszkalną z przestrzenią zewnętrzną. Do realizacji takich projektów firma POL-SKONE dedykuje specjalną linię przesuwnych drzwi balkonowych i tarasowych PATIO LIFE.

czytaj więcej
Nowoczesne okna trzyskrzydłowe Roto NT Designo

Nowoczesne okna trzyskrzydłowe Roto NT Designo

2014-10-15 07:40:00

Ukryte zawiasy były przełomowym odkryciem, wyznaczającym nowe standardy estetyki okien. Do niedawna wyposażano w nie jedynie okna dwuskrzydłowe. Firma Roto poszerzyła swoją ofertę o najnowszą wersję okuć Roto NT Designo, które można stosować również w oknach trójskrzydłowych bez stałego słupka.

czytaj więcej
Vetrex wprowadza do sprzedaży osłony aluminiowe na profile PVC

Vetrex wprowadza do sprzedaży osłony aluminiowe na profile PVC

2014-10-13 16:23:00

Vetrex wprowadza do swojej oferty aluminiowe osłony zewnętrzne do profili PVC, dzięki którym możliwe jest wykonanie stolarki okiennej w dowolnym odcieniu z palety RAL Classic (ok. 200 kolorów wg 4-cyfrowego kodu). Zastosowanie tych elementów pozwala w praktyce na dowolne konfigurowanie kolorów ram, słupków i skrzydeł okiennych od strony zewnętrznej.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze żaluzje - wrzesień 2014 wg Skąpiec.pl

2014-10-10 17:18:42

Żaluzje to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Możemy je zamontować na oknie lub pomiędzy szybami. Doskonale poradzi sobie z ograniczaniem dopływu promieni słonecznych do pokoi. Na rynku dostępna jest przy tym szeroka gama wzorów i kolorów żaluzji - od standardowych aluminiowych, po niezwykle stylowe wykonane z drewna. Najpopularniejsze w ostatnim czasie są zaś żaluzje elektryczne, sterowane przy po pomocy pilota. Należy do nich Velux PML - PML-7013 - 66x118cm - numer jeden w naszym rankingu.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze rolety - wrzesień 2014 wg Skąpiec.pl

2014-10-10 17:17:00

Choć zasłony niewątpliwie zadają wnętrzom szyku, nie w każdym pomieszczeniu znajdzie się dla nich miejsce. Praktyczniejszym rozwiązaniem okaże się zamontowane łatwych w obsłudze i niewielkich rolet. Ich mechanizm pozwala na to, aby pokoju dostawało się dokładnie tyle światła, ile chcemy. Możemy je całkowicie zasłonić, lekko uchylić lub zupełnie podwinąć. W zeszłym miesiącu najpopularniejszą roletą wśród użytkowników Skąpiec.pl było urządzenie firmy Dekoria. Rolety tej firmy były zresztą niekwestionowanym liderem całego zestawienia - zajęły w nim aż 8 na dziesięć miejsc.

czytaj więcej
Drzwi do zadań specjalnych

Drzwi do zadań specjalnych

2014-10-10 09:48:00

Odporne, a także zapewniające odpowiednią izolację akustyczną - drzwi techniczne Invado spełniają określone przepisami warunki bezpieczeństwa. Znajdują swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, ale także w prywatnych domach.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P