Drzwi i okna

Drzwi akustyczne marki Classen komponują nową melodię wnętrza

Drzwi akustyczne marki Classen komponują nową melodię wnętrza

2016-05-24 13:22:42

Każdego dnia docierają do nas tysiące dźwięków o różnej głośności, wysokości, barwie. Ich natłok bywa bardzo męczący i powoduje, że niezwykle cennym dobrem staje się cisza. Rozwiązaniem, które pozwala się nią cieszyć na dłużej jest zastosowanie drzwi akustycznych. Zamontowane w sypialni umożliwią spokojny sen, a w domowym gabinecie będą sprzyjać lepszej koncentracji. Ponieważ łączą w sobie funkcjonalność i atuty estetyczne, przypadną do gustu wymagającym użytkownikom - mówi Anna Lipus-Janikowska, kierownik marketingu i reklamy, Classen.

czytaj więcej
Perfekcyjna linia

Perfekcyjna linia

2016-05-24 10:02:00

Drzwi wewnętrzne Linea Forte są produkowane w pięciu wariantach, które różnią się między sobą powierzchnią przeszklenia - od skrzydeł pełnych, zapewniających maksimum prywatności, po skrzydła z ośmioma smukłymi szybkami. Dzięki temu, że przeszklenia są wąskie, drzwi stwarzają poczucie intymności i jednocześnie pozwalają wprowadzić do wnętrza dodatkowe światło. To doskonałe rozwiązanie dla mniej słonecznych pomieszczeń lub dla pokoi, które łączą się z ciemnym holem.

czytaj więcej
PORTA inspiruje Skandynawią

PORTA inspiruje Skandynawią

2016-05-23 09:46:00

Skandynawia, minimalizm, przewaga bieli i jasnych barw -  w tych kilku słowach można opisać najmodniejsze style urządzania wnętrz. Polski producent drzwi - PORTA KMI POLAND - podąża za najnowszymi trendami i w „Katalogu inspiracji. Otwórz się na możliwości” prezentuje rozwiązania, dzięki którym mieszkanie stanie się nowoczesne oraz oryginalne.
 

czytaj więcej
Drzwi Salento od Invado

Drzwi Salento od Invado

2016-05-18 13:26:00

Kolekcja drzwi modułowych Salento od Invado doskonale wpisuje się w aktualne trendy w urządzaniu wnętrz. Biel, prostota i subtelne przeszklenia łączą się w przyjemną dla oka formę. 

czytaj więcej
Drzwi z wysoką inteligencją - Schüco ADS Simply Smar

Drzwi z wysoką inteligencją - Schüco ADS Simply Smar

2016-05-18 12:15:00

W nowoczesnej architekturze drzwi wejściowe pełnią więcej funkcji, niż tylko zabezpieczenie przed włamaniem. Powinny być harmonijnie dopasowane do stylu budynku, a także zwiększać komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Drzwi Schüco ADS SimplySmart zostały stworzone z myślą o inteligentnych budynkach przyszłości, w których liczy się dobry design, bezpieczeństwo i energooszczędność. 

czytaj więcej
Ekologiczny efekt wykończenia - co to właściwie znaczy?

Ekologiczny efekt wykończenia - co to właściwie znaczy?

2016-05-17 11:04:00

Poprawa izolacyjności przegród to trend, za którym podąża rynek domów jednorodzinnych. Lepsza szczelność oznacza mniejsze wydatki na ogrzewanie, ale także ograniczenie cyrkulacji powietrza i większe zanieczyszczenie szkodliwymi substancjami pochodzącymi z materiałów budowlanych. W jaki sposób zbudować „zdrowe mieszkanie”?

czytaj więcej
Jak stworzyć wnętrze ponadczasowe?

Jak stworzyć wnętrze ponadczasowe?

2016-05-17 09:09:56

Remont i urządzanie mieszkania to kosztowna sprawa, często wymagająca nie tylko dużego nakładu pieniędzy, ale również czasu. Nie każdy ma możliwość, a także ochotę, aby przeprowadzać wnętrzarskie rewolucje podążając za najnowszymi trendami.

czytaj więcej
Energooszczędność w dwóch krokach

Energooszczędność w dwóch krokach

2016-05-16 12:05:00

Oferta "energooszczędnej" stolarki okiennej jest obecne bardzo szeroka. Jak wybrać produkt, który osiąga najlepszy stosunek jakości do ceny, i - co najważniejsze - rzeczywiście ochroni wnętrze domu przed niepotrzebną utratą ciepła?

czytaj więcej
Buduj i remontuj energooszczędnie - wybierz stolarkę aluminiową

Buduj i remontuj energooszczędnie - wybierz stolarkę aluminiową

2016-05-13 13:44:21

Podczas budowy lub remontu domu jedną z istotnych kwestii jest wybór odpowiedniej stolarki otworowej. Przy podejmowaniu takiej decyzji  warto zwrócić uwagę nie tylko na jej walory estetyczne, ale także na właściwości użytkowe. Okna, drzwi czy bramy garażowe  powinny  być trwałe oraz zapewniać izolacyjność cieplną zgodną z obecnymi, a nawet przyszłymi wymogami ustawowymi. Wszystkie te cechy łączy w sobie aluminium, co sprawia, że staje się ono coraz popularniejszym tworzywem, wykorzystywanym  także w domach jednorodzinnych.

czytaj więcej
Najtańsze drzwi przeciwpożarowe od ALUPROF

Najtańsze drzwi przeciwpożarowe od ALUPROF

2016-05-10 09:33:26

Drzwi przeciwpożarowe oparte o profil aluminiowy z przekładką termiczną systemu MB-60E EI posiadają głębokość konstrukcyjną kształtowników sięgającą 60 mm. System umożliwia wykonanie drzwi o maksymalnej szerokości do 1,4 m i wysokości do 2,475 m. Szerokość drzwi dwuskrzydłowych może natomiast osiągnąć wartość maksymalną na poziomie 2,58 m. - Nasze rozwiązanie jest kompatybilne z innymi systemami z serii MB. Co więcej, jego możliwości konstrukcyjne w połączeniu z atrakcyjną ceną  stanowią bardzo interesującą  propozycję w kategorii produktów zapewniających ochronę przeciwpożarową - wyjaśnia Bożena Ryszka, Marketing Manager firmy ALUPROF.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P