Drzwi i okna

Norma Decor - niedrogie drzwi do przytulnego wnętrza

Norma Decor - niedrogie drzwi do przytulnego wnętrza

2016-10-27 12:29:00

Norma Decor od Invado to idealne drzwi dla inwestorów oraz osób, którzy szukają niedrogich i solidnych drzwi wewnętrznych. Charakteryzują się one wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru.  

czytaj więcej
Niech dom zadba o Ciebie

Niech dom zadba o Ciebie

2016-10-27 10:39:00

A gdyby tak nasz dom był nie tylko miejscem do mieszkania, ale mógł sprawiać, by żyło się nam łatwiej i przyjemniej? Gdyby rolety same decydowały kiedy powinny się rozwinąć i ochronić nas przed palącym słońcem, a okna same alarmowały firmy ochroniarskie w razie próby ich otwarcia? Teraz, dzięki zaawansowanej technologii jest to możliwe.

czytaj więcej
Klamki: biżuteria dla domu

Klamki: biżuteria dla domu

2016-10-27 08:42:00

Klamki to element wyposażenia domu, na który rzadko zwracamy uwagę. Ich funkcjonalność jest kluczowa, ale oryginalny kształt i kolor mogą podkreślić charakter wnętrza i dodać mu wyrazu. Jak dobrać klamki, żeby były dyskretną ozdobą, podpowiada menedżer ds. klamek marki Kuchinox, Joanna Wernadzka-Steinmetz.

czytaj więcej
Jakie okna kupuje Europa?

Jakie okna kupuje Europa?

2016-10-27 08:33:53

W Europie nie ma dwóch bliźniaczych rynków okien. Różnice klimatyczne, ekonomiczne, architektoniczne, a przede wszystkim kulturowe - wszystko to wyraźnie wpływa na zróżnicowanie trendów zakupowych wśród konsumentów. Jak na tle Europy wypadają Polacy?

czytaj więcej
Żaluzje poziome aluminiowe - rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

Żaluzje poziome aluminiowe - rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza

2016-10-26 14:54:07

Żaluzje poziome wewnętrzne to jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań do ochrony pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się i przenikaniem promieni słonecznych. Sprawdzają się jako osłony zarówno małych okien, jak i dużych przeszkleń. Oferowane w szerokiej gamie barw idealnie pasują do wnętrz o różnym przeznaczeniu i urządzonych w dowolnym stylu. W ofercie ANWIS znajdziemy wiele modeli żaluzji poziomych aluminiowych.

czytaj więcej
Drzwi ekologiczne, ale jakie?

Drzwi ekologiczne, ale jakie?

2016-10-26 11:23:24

Wytworzenie drewna (drewno to surowiec otrzymywany ze ściętych drzew i formowany przez obróbkę) i jego przygotowanie do produkcji pochłania znacznie mniej energii niż wytworzenie PCV, co oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń oraz mniejsze zużycie paliw. Drzwi drewniane można przetworzyć w niemal 100 proc. Nawet, jeżeli nie zostaną ponownie wykorzystane, ulegną naturalnej biodegradacji. PCV nie - wprowadzone raz do środowiska zalega w nim już zawsze. Warto podkreślić, że w skali globalnej mniej niż 1 proc. tworzyw PCV jest poddawana recyclingowi.

czytaj więcej
Drzwi Egida - stylowe i odporne na włamania

Drzwi Egida - stylowe i odporne na włamania

2016-10-21 09:40:00

Drzwi Egida firmy Invado to skrzydła wewnętrzne wejściowe o podwyższonej odporności na włamania. Przeznaczone są do stosowania w budownictwie mieszkalnym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Ich główną bazę stanowi czopowa rama z klejonki drewna iglastego wypełniona płytą wiórową. W wyposażeniu drzwi dostępne są także: wielopunktowy zamek listwowy, 3 zawiasy listwowe oraz bolce antywyważeniowe. Szerokość skrzydeł wynosi od „80” do „110”.

czytaj więcej
Gotowi na zimę, czyli jak przygotować okna przed nadejściem mrozów

Gotowi na zimę, czyli jak przygotować okna przed nadejściem mrozów

2016-10-20 10:16:00

Późna jesień to ostatni dzwonek, aby przeprowadzić przegląd stanu stolarki okiennej w naszych domach i przygotować ją na nadejście chłodnych, zimowych miesięcy. Odpowiednio zabezpieczone i wypielęgnowane okna z pewnością odwdzięczą się przytulnym ciepłem wewnątrz pomieszczeń oraz mniejszymi rachunkami za ogrzewanie. Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast podpowiada, jakie czynności pielęgnacyjno-konserwacyjne warto wykonać, aby okna spełniły swoje zadania i w dobrej kondycji przetrwały do następnych sezonów.

czytaj więcej
Wymiana powietrza pod kontrolą - Schüco VentoPlus

Wymiana powietrza pod kontrolą - Schüco VentoPlus

2016-10-18 13:58:15

W sezonie jesienno - zimowym rozszczelniamy okna i wietrzymy pomieszczenia, co wiąże się z dużą utratą ciepła. Efektywną wentylację przy oszczędności energii zapewnią okna Schüco z systemem VentoPlus, który automatycznie czuwa nad jakością powietrza i dopasowuje jej wymianę do aktualnych wymagań.

czytaj więcej
Współczynnik przenikania ciepła to nie wszystko

Współczynnik przenikania ciepła to nie wszystko

2016-10-14 13:27:43

Wybór  stolarki okiennej o odpowiednich właściwościachczęsto niesłusznie ograniczany jest jedynie do rozważenia parametrów termoizolacyjności. Z pewnością przenikalność cieplna okna jest niezwykle ważna, jednak nie powinno się zapominać, że jest to element budowlany, który pełni wiele ról i szereg współczynników odpowiada za jego właściwości oraz atmosferę, jaką tworzy
w pomieszczeniach. Jerzy Chrzanowski z firmy Dobroplast wyjaśnia, jakich informacji należy szukać w karcie technicznej, by wybrać produkt o wysokiej funkcjonalności.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P