Drzwi i okna

Otwieraj gdy widzisz, kto dzwoni - nowy wideodomofon marki Yale

Otwieraj gdy widzisz, kto dzwoni - nowy wideodomofon marki Yale

2014-11-24 14:33:00

W przeciwieństwie do tradycyjnych domofonów, które pozwalają tylko na rozmowę z osobą stojącą przy bramie, nowy wideodomofon YDV-7402 marki Yale umożliwia jednocześnie zobaczenie rozmówcy. Dzięki temu łatwiej nam zweryfikować, czy dzwoniący jest w rzeczywistości osobą, za którą się podaje. Wideodomofon Yale zwiększa bezpieczeństwo domowników, a jego nowoczesny wygląd doskonale współgra z każdym wystrojem domu

czytaj więcej
Invado: Drzwi  w nowoczesnym wydaniu

Invado: Drzwi w nowoczesnym wydaniu

2014-11-24 13:00:00

Kolekcja drzwi Orso to połączenie nowoczesności i mody na geometryczne wzory. Kolekcja ta doskonale wpisuje sie w aktualne trendy aranżacyjne, zachowując przy tym wyrazistość stylu.

czytaj więcej
Ramowy plan konserwacji drewnianych okien

Ramowy plan konserwacji drewnianych okien

2014-11-19 15:08:36

Stolarka okienna ma duży wpływ nie tylko na walory wizualne pomieszczenia, ale przede wszystkim na bilans energetyczny budynku. Aby drewniane okna należycie spełniały swoje funkcje, należy je odpowiednio pielęgnować i konserwować, a wtedy z pewnością zachowają swoje wszystkie parametry użytkowe przez wiele lat.

czytaj więcej
Klamki FASHION LINE firmy DOMINO

Klamki FASHION LINE firmy DOMINO

2014-11-19 09:29:00

Moda i świat designu to dziedziny, które wzajemnie się przenikają. Trendy, panujące na wybiegach można zauważyć także w projektach stylowych wnętrz. Klamki z nowej kolekcji FASHION LINE firmy DOMINO łączą komfort użytkowania z najnowszymi kierunkami obowiązującymi w modzie, wprowadzając do wnętrza powiew high fashion.

czytaj więcej
Osłony w miejscu do pracy

Osłony w miejscu do pracy

2014-11-18 13:04:00

Przesłony pionowe - żaluzje (vertikale) i zasłony panelowe - kojarzą się jednoznacznie z wystrojem biur. Tymczasem możliwości ich zastosowania jest wiele. Coraz częściej wykorzystuje się je w domowych biurach. Niezależnie od powodów pracy w domu, gabinet powinien być tak urządzony, aby sprzyjał wykonywaniu zawodowych obowiązków i nie kolidował z życiem prywatnym. Najlepiej jest, gdy można przeznaczyć na jego urządzenie jedno wybrane pomieszczenie w domu. Oddzielone od reszty będzie chronić przed domowym rozgardiaszem i sprzyjać pracy w pełnym wymiarze godzin. Oprócz wygodnego biurka, z dużym blatem i sporą liczbą szuflad, równie ważne jest to, aby pokój przeznaczony na gabinet był dobrze doświetlony. W takim zaciszu praca będzie znacznie bardziej komfortowa, jeśli okna zostaną przesłonięte zasłonami panelowymi, które zastąpią firany i zasłony.

czytaj więcej
Architektura czterech stron świata

Architektura czterech stron świata

2014-11-18 11:20:00

Domy energooszczędne uważane są często za drogą inwestycję, jednak coraz więcej osób dostrzega zalety tego typu budownictwa. Najnowsze technologie i starannie zaplanowane rozwiązania w dłuższym okresie przynoszą korzyści finansowe i komfort mieszkania. Jednym z ważnych elementów energooszczędnej architektury jest właściwe rozplanowanie okien.

czytaj więcej
Subtelność i harmonia, czyli drzwi Invado Artena

Subtelność i harmonia, czyli drzwi Invado Artena

2014-11-13 14:57:14

Kolekcja Artena to subtelne wzornictwo i symetria, które razem tworzą produkt pasujący do najbardziej nawet wymagających wnętrz. Drzwi Artena dobrze sprawdzą się w eleganckich aranżacjach, w których chcemy podkreślić każdy detal.

czytaj więcej
Drzwi do mieszkania na wynajem

Drzwi do mieszkania na wynajem

2014-11-06 15:55:52

Myśląc o zakupie drzwi, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko estetykę, ale też względy praktyczne. Ten aspekt jest szczególnie ważny jeśli planujemy przeznaczyć mieszkanie na wynajem. Wtedy warto przemyśleć ostateczną aranżacją tak, aby odpowiadała potrzebom przyszłym lokatorów. Zakup mieszkania na wynajem to obecnie coraz chętniej wybierany sposób inwestowania pieniędzy. Kupujący traktują je jako lokatę kapitału i nawet jeśli kredytują, całe przedsięwzięcie jest dla nich korzystne finansowo.

czytaj więcej
Dla detalu metraż ma znaczenie - wybieramy drzwi wewnętrzne do kawalerki

Dla detalu metraż ma znaczenie - wybieramy drzwi wewnętrzne do kawalerki

2014-10-31 11:50:00

Pokój, kuchnia i łazienka umiejscowione na małej przestrzeni to wyzwanie podczas urządzania własnego „M-1”. W kawalerce detale są o wiele bardziej istotne, niż w przypadku przestronnego, dużego lokum. Na uwagę zasługują zwłaszcza drzwi wewnętrzne, których wygląd ma duże znaczenie w aranżacji jednopokojowych mieszkań.

czytaj więcej
Chcesz stworzyć oryginalne wnętrze? Postaw na personalizowane drzwi

Chcesz stworzyć oryginalne wnętrze? Postaw na personalizowane drzwi

2014-10-29 16:26:42

Każdy, kto urządza dom lub mieszkanie, ma dziś do wyboru setki modeli i kolorów drzwi wewnętrznych. Co jednak, jeśli żadne z tych dostępnych w katalogach nie spełniają naszych oczekiwań? Wówczas warto postawić na drzwi dające możliwość personalizacji, takie jak Porta VECTOR, które pozwalają nanieść dowolny wzór na skrzydło drzwi i tym samym nadać unikalny charakter każdemu wnętrzu.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P