Drzwi i okna

Okna podwójnie zielone

Okna podwójnie zielone

2016-09-23 07:09:30

Przywykło się uważać, że wykonane z drewna okna są zdrowsze i  zdecydowanie bardziej przyjazne środowisku naturalnemu, niż te z PVC. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się stolarce z obu tych materiałów, rachunek nie jest tak prosty, a szala przechyla się na korzyść okien z tworzywa. Jak to możliwe?

czytaj więcej
Classen prezentuje skrzydła bezprzylgowe

Classen prezentuje skrzydła bezprzylgowe

2016-09-22 13:30:00

Biel i czerń, truskawki i mięta, sportowa koszulka i dżinsy - pewne rzeczy świetnie się ze sobą łączą. Duety te bywają czasem nietypowe i ekstrawaganckie. Innym razem ich wybór jest prosty, wręcz naturalny. Oryginalną, a zarazem atrakcyjną kompozycję estetyczną mogą tworzyć drzwi ze ścianą. Specjaliści Classen, renomowanego producenta drzwi, podłóg i elementów meblowych, prezentują skrzydła bezprzylgowe dedykowane minimalistycznym wnętrzom.

czytaj więcej
Drzwi, które chronią

Drzwi, które chronią

2016-09-21 07:27:00

Drzwi do zadań specjalnych to nie tylko drzwi do pomieszczeń użyteczności publicznej. Dobrze sprawdzą się także w prywatnych przestrzeniach - w garażu, kotłowni lub jako drzwi wejściowe do domu czy mieszkania. Znacząco poprawiają nasze bezpieczeństwo oraz dają komfortową pewność, że w razie zagrożenia jesteśmy chronieni najlepiej jak się da. Przed zakupem takich drzwi warto sprawdzić przyznane im certyfikaty i aprobaty.

czytaj więcej
Nowość! Antybakteryjne okna od firmy Schüco

Nowość! Antybakteryjne okna od firmy Schüco

2016-09-21 07:23:42

Firma Schüco wprowadziła do swojej oferty systemów okiennych rewolucyjne antybakteryjne powłoki wykończeniowe SmartActive. Rozwiązanie stworzone z myślą o budynkach wymagających zachowania maksymalnej sterylności pomieszczeń znajdą zastosowanie w szpitalach, klinikach i nie tylko.

czytaj więcej
Jak walczyć z płaczącymi oknami?

Jak walczyć z płaczącymi oknami?

2016-09-16 10:24:19

Chłodniejsze, jesienne dni sprawiają, że coraz częściej zamykamy szczelnie okna, by stworzyć wewnątrz przytulną i ciepłą atmosferę. To również czas, kiedy na powierzchni szyb, zwłaszcza po nocy, pojawić się mogą niewielkie krople i zaparowane fragmenty. Jerzy Chrzanowski, ekspert firmy Dobroplast wyjaśnia, co jest przyczyną roszenia szyb i jak sobie radzić z tzw. „płaczącymi oknami”.

czytaj więcej
Wybierz dobrze drzwi wejściowe

Wybierz dobrze drzwi wejściowe

2016-09-16 10:22:48

Co tak naprawdę znaczy, że ktoś ma drzwi wysokiej jakości? Takie drzwi podnoszą wartość Twojego domu - są wizerunkowym ukoronowaniem inwestycji, witają gości, chronią rodzinę zarówno przed zimnem jak i przed intruzem. Ciepłe drzwi wejściowe wykonane są z reguły z drewna sosnowego. Warto jednak pamiętać, że o jakości świadczy nie tylko materiał i technologia, w jakiej drzwi są wykonane, ale również rodzaj dodatków takich jak uszczelki czy zamek. Zamek wielopunktowy sprawia, że skrzydło drzwiowe lepiej przylega do ościeżnicy, dzięki czemu drzwi są szczelniejsze, a tym samym cieplejsze. Znaczenie ma też ich masa i grubość- im cięższe i szersze w przekroju tym lepsza jest akustyka. 

czytaj więcej
Drzwi PIU Design. Czas na aluminium

Drzwi PIU Design. Czas na aluminium

2016-09-14 09:15:00

Drzwi to niezwykle ważny element architektury i aranżacji wnętrza, który znacząco wpływa na nasze pierwsze wrażenie na temat apartamentu lub domu. Dzięki rozwojowi technologii nastąpiły w tej dziedzinie rewolucyjne zmiany. Nowością są drzwi bazujące na aluminiowej konstrukcji nie tylko ościeżnicy, ale i skrzydła drzwiowego. Aluminium daje architektom szerokie możliwości kreowania przestrzeni, a przy tym doskonale wpisuje się w modę na duże przeszklenia i wysokie drzwi.

czytaj więcej
INTERNORM HF 410 - okno o drewnianym rdzeniu

INTERNORM HF 410 - okno o drewnianym rdzeniu

2016-09-14 09:07:43

Wytrzymałość drewna nie ma sobie równych. Właśnie dlatego INTERNORM, austriacki producent najwyższej jakości okien i drzwi, opracował innowacyjną technologię produkcji okien drewniano-aluminiowych. Wyposażone w drewniany rdzeń I-tec Core, okno HF 410 zapewnia niezrównaną stabilność, wytrzymałość oraz izolacyjność cieplną.

czytaj więcej
Gratka dla fanów technologii - elektroniczny zamek YDR3110 od Yale

Gratka dla fanów technologii - elektroniczny zamek YDR3110 od Yale

2016-09-13 14:01:00

Inteligentne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności, stają się powoli powszechnie znane i coraz chętniej wykorzystywane. Miłośnicy nowoczesnych gadżetów cenią je przede wszystkim za wygodę, którą zapewniają, oryginalny design oraz liczne funkcjonalności, którymi zaskakują zachowując przy tym wysoki standard zabezpieczenia. Do tego opisu idealnie pasuje rozwiązanie zaproponowane przez markę Yale - elektroniczny zamek do drzwi.  

czytaj więcej
Sterowanie żaluzjami fasadowymi - manualne czy automatyczne?

Sterowanie żaluzjami fasadowymi - manualne czy automatyczne?

2016-09-12 15:04:30

Nowoczesny design, lekka i prosta budowa żaluzji fasadowych sprawiają, że są one produktami idealnie podkreślającymi estetykę budynku. Harmonijnie komponują się przede wszystkim z geometryczną, minimalistyczną bryłą obiektów,  dodają również dekoracyjności również budynkom w tradycyjnym stylu. Za funkcjonowanie żaluzji fasadowych odpowiadają systemy sterowania. W przypadku rozwiązań oferowanych przez ANWIS mamy do wyboru sterowanie ręczne lub elektryczne.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P