Drzwi i okna

Co wpływa na cenę drzwi?

Co wpływa na cenę drzwi?

2018-02-22 11:13:38

Obliczając cenę drzwi, należy mieć świadomość, że zakup nie kończy się jedynie na skrzydłach. Do ostatecznych kosztów trzeba też doliczyć ościeżnicę, montaż czy dodatkowe akcesoria, takie jak np. klamka. Porta wyjaśnia, co wpływa na cenę drzwi, dzięki czemu można lepiej skalkulować koszty i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

czytaj więcej
Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe - co wybrać

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe - co wybrać

2018-02-21 12:19:00

Osłony okien to coraz częściej niezbędne wyposażenie każdego domu. Wybieramy je już nie tylko ze względu na ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również dla pełnej kontroli prywatności. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań i funkcjonalnej estetyce, rolety oraz żaluzje są teraz także stylowym uzupełnieniem aranżacji.

czytaj więcej
Okna do designerskich wnętrz

Okna do designerskich wnętrz

2018-02-20 16:58:00

Jeśli chcemy, aby nasz dom lub mieszkanie wyróżniały się niepowtarzalnym wyglądem,  warto postawić na oryginalne elementy wykończeniowe. Doskonałym sposobem na podkreślenie wyjątkowego charakteru pomieszczeń jest zastosowanie nietypowych okien i drzwi tarasowych.

czytaj więcej
Inteligentny dom to rzeczywistość - rozwiązania automatyki Schüco

Inteligentny dom to rzeczywistość - rozwiązania automatyki Schüco

2018-02-19 10:01:00

Pomimo rozwoju technologii automatyki domowej wielu osobom inteligentny budynek kojarzy się z przyszłością, która ma dopiero nadejść. Takie rozwiązania są już jednak osiągalne i oferują ich właścicielom szereg korzyści, jak zdrowy mikroklimat, komfort i bezpieczeństwo. Czego jeszcze można oczekiwać po takim rozwiązaniu?

czytaj więcej
Drzwi wejściowe, które zachwycą od progu

Drzwi wejściowe, które zachwycą od progu

2018-02-14 10:13:00

Podstawowym zadaniem drzwi wejściowych jest ochrona domu oraz zapewnienie bezpieczeństwa zamieszkałych w nim osób. Skrzydła Porta przeznaczone do mieszkań i domów, oprócz tego, że są funkcjonalne, emanują też pięknem różnych wzorów i stylów, umiejętnie ozdabiając każde wejście.

czytaj więcej
Najnowsza generacja osłon przeciwsłonecznych

Najnowsza generacja osłon przeciwsłonecznych

2018-02-13 09:47:00

Współpraca pomiędzy Eko-Oknami a firmą Beck+Heun rozwija się z dnia na dzień. Już dziś polski producent oferuje trzy typy skrzyń nadprożowych montowanych na oknie (roletowych), które w dużej mierze eksportowane są do krajów Europy Zachodniej. - Beck+Heun ma swoją renomę na rynkach, na których my również odgrywamy istotną rolę. Parametry cieplne i akustyczne dostarczanych nam produktów potwierdzone są przez Passive House Institute w Darmstadt. To dla nas gwarancja jakości, do której przywiązujemy ogromną uwagę - mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów.

czytaj więcej
Okna typu fix - stałe i szczelne rozwiązanie od Awilux

Okna typu fix - stałe i szczelne rozwiązanie od Awilux

2018-02-08 10:25:13

Przyzwyczailiśmy się, że każde okno możemy otworzyć, przez każde możemy się wychylić i każde będzie wpuszczać do pomieszczenia świeże powietrze - nawet, jeśli tego nie potrzebujemy. Gdy jednak możliwość otwarcia skrzydła okazuje się zbędna - rozwiązaniem są okna nieotwierane, znane również jako okna typu fix. W ofercie Awilux możemy znaleźć stałe elementy stolarki otworowej, które zapewnią nam komfort i trwałość na lata.

czytaj więcej
Rewolucyjne rozwiązanie dla drzwi podnoszono-przesuwnych - całkowicie zabudowany napęd HS ePower

Rewolucyjne rozwiązanie dla drzwi podnoszono-przesuwnych - całkowicie zabudowany napęd HS ePower

2018-02-05 10:07:00

Grupa GU to pionier w zakresie rozwiązań tarasowych i balkonowych. Wprowadzony w 1958 roku system podnoszono-przesuwny zrewolucjonizował rynek. GU wprowadza na rynek kolejną nowość - napęd HS ePower do drewnianych i aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych. Całkowicie ukryta technologia napędowa z inteligentnym pomiarem siły podczas otwierania i zamykania działa nawet w przypadku braku zasilania, ponieważ napęd zasilany jest przez wbudowane akumulatory. To przełomowe rozwiązanie, ponieważ kabel łączący skrzydło i ramę przestaje być potrzebny, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastąpienie klamki panelem dotykowym, który całkowicie zmienia standardy obsługi. Otwierać i zamykać drzwi można również za pomocą przenośnego nadajnika radiowego, czytnika linii papilarnych, klawiatury kodowej, zewnętrznego przycisku lub na odległość - poprzez smartfona.

czytaj więcej
Drzwi Porta podkreślą harmonijny wystrój sypialni

Drzwi Porta podkreślą harmonijny wystrój sypialni

2018-02-01 12:49:00

Panujące w sypialni harmonia i spokój sprzyjają efektywnemu wypoczynkowi, który napełnia dobrą energią na cały dzień. Podczas urządzania tego pomieszczenia warto więc zwrócić szczególną uwagę na estetykę i spójność wszystkich elementów jego wyposażenia. Dopełnieniem będą drzwi Porta, które zachwycą trwałością i funkcjonalnością oraz podkreślą panującą we wnętrzu równowagę.

czytaj więcej
Drzwi wewnętrzne -  jak wybrać, żeby nie żałować

Drzwi wewnętrzne - jak wybrać, żeby nie żałować

2018-01-30 13:46:00

Drzwi wewnętrzne to jeden z tych elementów wnętrza, który wybrany raz, pozostaje z nami na długie lata. Jak dobrać najodpowiedniejszy model, gdy oprócz estetyki w grę wchodzą liczne aspekty techniczne? Marka VOX podpowiada, na co zwrócić uwagę, by drzwi wewnętrzne idealnie dopasowały się do ościeżnic, wnętrz i naszych potrzeb.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P