Drzwi i okna

Nie zmieniaj. Pomaluj

Nie zmieniaj. Pomaluj

2017-06-30 14:47:00

Mając własne cztery kąty, często urządzamy je od razu od A do Z. Kierujemy się przy tym nie tylko naszym gustem, ale i trendami. Co więcej, cena też odgrywa kluczową rolę w naszych wyborach. A co kiedy trendy miną, a nasz gust nieco się zmieni? Projektanci marki INTER DOOR pomyśleli również o tym i teraz możemy zamówić drzwi pomalowane na wybrany przez nas kolor oraz drzwi przygotowane do malowania.

czytaj więcej
Drzwi MODUS i SUPRI od VOX

Drzwi MODUS i SUPRI od VOX

2017-06-29 12:44:00

Wybierając materiały do wykończenia domu, zwykle decydujemy się na te, które pozostaną z nami na lata. Drzwi marki VOX są gwarancją doskonałej jakości i przemyślanego wzornictwa. Dzięki skrzydłom z kolekcji MODUS i SUPRI z łatwością wykreujemy ciekawą, odporną na mody i trudy codzienności, przyjazną użytkownikom przestrzeń.

czytaj więcej
Okpol prezentuje wyłaz dachowy WVD+ 47x73

Okpol prezentuje wyłaz dachowy WVD+ 47x73

2017-06-27 13:51:00

Poddasze nieużytkowe zazwyczaj pełni rolę domowego składziku, o którym przypominamy sobie podczas sezonowej wymiany garderoby, rearanżacji domu czy poszukiwania dawno zapomnianych pamiątek. O czym nie wolno zapominać, to dokładne zabezpieczenie takiego pomieszczenia przed wilgocią, a także umożliwienie wejścia na dach chociażby w razie uszkodzeń połaci. Zadania te pozwala spełnić wysokiej jakości wyłaz dachowy.

czytaj więcej
Rewolucja od Drutex. Okno zamiast tableta i telewizora

Rewolucja od Drutex. Okno zamiast tableta i telewizora

2017-06-26 11:17:09

Drutex, wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, wprowadził na rynek innowacyjny produkt na miarę przyszłości. Nowe interaktywne okno pozwalające na prezentację treści multimedialnych to rewolucja na światowym rynku stolarki okienno-drzwiowej. Firma stworzyła pierwsze inteligentne okno, które poza swoimi standardowymi funkcjami oferuje możliwość oglądania telewizji, korzystania z Internetu i pracy na panelu bezdotykowym. Swoim innowacyjnym rozwiązaniem Drutex wpisuje się w światowy trend rozwiązań z zakresu IoT (Internet of Things).

czytaj więcej
Ochrona okna przed owadami: wybieramy moskitierę

Ochrona okna przed owadami: wybieramy moskitierę

2017-06-22 10:54:00

W ciepłe letnie wieczory przyda się ochrona przed nieproszonymi gryzącymi nas gośćmi. Coraz popularniejsze stają się specjalne siatki, które możemy zamontować w oknach i drzwiach, zagradzając wejście komarom i muszkom. Sprawdź, który rodzaj moskitiery wybrać.

czytaj więcej
HS Master - otwórz się na przyszłość

HS Master - otwórz się na przyszłość

2017-06-20 14:45:00

W latach 50-tych firma GU wprowadziła na rynek system okuć podnoszono-przesuwnych, które do dziś mają wpływ na powszechnie obowiązujące standardy w projektowaniu dużych przeszkleń tarasowych i balkonowych. Udoskonalone okucia połączone z supernowoczesną technologią HS-Master zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

czytaj więcej
Obudowa ościeżnicy metalowej Invado

Obudowa ościeżnicy metalowej Invado

2017-06-14 13:55:00

Wymiana drzwi wewnętrznych nie zawsze musi wiązać się z wykuwaniem ościeżnicy. Zamiast tego można zastosować specjalną obudowę, która umożliwi zainstalowanie nowego skrzydła na istniejącej już metalowej ościeżnicy.

czytaj więcej
Na progu domu - strefa wejścia pod lupą

Na progu domu - strefa wejścia pod lupą

2017-06-12 13:18:00

Ogrodzenie, brama wjazdowa, ogród wraz z ścieżkami, a także kolor elewacji i stolarki - przestrzeń wokół domu to wizytówka jego gospodarzy. W jej aranżacji stawiamy na estetykę i funkcjonalność. Sprawa jednak bardziej komplikuje się, gdy dochodzimy do strefy wejścia. Reprezentacyjność jest ważna, ale to bezpieczeństwo jest kluczowe. Jak osiągnąć pożyteczny balans?

czytaj więcej
Wyjście na miarę: Przegląd drzwi tarasowych

Wyjście na miarę: Przegląd drzwi tarasowych

2017-06-12 12:58:00

Rześka oaza zieleni w dużym mieście to szczyt marzeń, szczególnie gdy słupek rtęci w termometrze podnosi się z dnia na dzień. Aby balkon oraz taras był zarówno komfortowym, jak i z stylowym dopełnieniem naszego domu, warto uważnie prześledzić wszystkie dostępne na rynku rozwiązania z zakresu ich wykończenia. Kluczowym aspektem są drzwi tarasowe, pełniące rolę łącznika pomiędzy wnętrzem domu, a jego najbliższym otoczeniem.

czytaj więcej
Drzwi wejściowe jak... smartfon

Drzwi wejściowe jak... smartfon

2017-06-08 07:17:53

W budownictwie (jak w życiu) pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Jeśli oczy są zwierciadłem duszy to wizytówką domu bezsprzecznie są drzwi: ich wygląd może dużo powiedzieć o inwestorach.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P