Projektanci

Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

Oryginalny juice bar na wystawie Wallpaper Handmade w Mediolanie

2014-04-17 17:08:00

Na tegorocznych targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie wpływowy magazyn Wallpaper zdecydował się powrócić do galerii Leclettico z piątą edycją wystawy Wallpaper Handmade, na której co roku prezentowane są prace wykonane przez światowej sławy projektantów i rzemieślników. Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC) od wielu lat wspiera inicjatywę Handmade Wallpaper, zapraszając do wspólnych projektów takich designerów, jak Sou Fujimoto, Adam Khan, Adam Kershaw czy studio aberrant architects.

czytaj więcej
Architektura płynnych podziałów

Architektura płynnych podziałów

2014-04-15 12:49:00

Stworzenie domu, który daje mieszkańcom poczucie bliskości z naturą przez cały rok wymaga zastosowania wielkowymiarowych przeszkleń i nieograniczonego dostępu do naturalnego światła. Jak jednak pogodzić te kwestie z wymogami energooszczędności? Z tym zadaniem zmierzył się architekt domu jednorodzinnego w Coburgu, który połączył niebanalną bryłę z ogrodem zimowym zrealizowanym w energooszczędnych technologiach.

czytaj więcej
Świat form według marki Laufen

Świat form według marki Laufen

2014-04-09 15:36:00

Wykraczanie poza granice możliwości materiałów oraz tworzenie podstaw dla nowej, wielogłosowej historii, której głównym bohaterem jest SaphirKeramik. Tak zdefiniować można cele marki Laufen. Firma, po raz kolejny udowodniła swoje innowacyjne podejście, prezentując podczas Międzynarodowych Targów Meblowych 2014 w Mediolanie. możliwości rewolucyjnego materiału. Jego przewagą jest jest trwałość, lekkość i filigranowe formy.

czytaj więcej
Scale Infinite zaprezentowana w Mediolanie (wideo)

Scale Infinite zaprezentowana w Mediolanie (wideo)

2014-04-08 16:55:00

Endless Stair, intrygująca konstrukcja z połączonych kondygnacji schodów z paneli z tulipanowca amerykańskiego, zostanie zaprezentowana w zupełnie nowej konfiguracji jako Scale Infinite na wystawie „Feeding New Ideas for the City” organizowanej przez legendarny włoski magazyn Interni Magazine na targach FuoriSalone w Mediolanie już 7 kwietnia 2014 r.

czytaj więcej
Art deco, czyli wnętrza czarują detalem

Art deco, czyli wnętrza czarują detalem

2014-04-08 12:28:00

Art deco to jeden z kluczowych kierunków w historii sztuki, który swoją popularność i szczególną pozycję zbudował w latach 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku. Nazwę zawdzięcza kompilacji dwóch słów, które doskonale oddają jego charakter: francuskie art oznacza sztukę, a décoratif dekoracyjną. Twórcy Art deco wyrażali się poprzez malarstwo, rzeźbę, projektowanie mebli, ale również architekturę. Art Deco było odpowiedzią na przepych wprowadzony przez sztukę secesyjną.

czytaj więcej
Seria Citterio marki Keramag Design

Seria Citterio marki Keramag Design

2013-08-22 17:02:00

Antonio Citterio, znany włoski architekt i designer, stworzył dla marki Keramag Design unikalną serię ceramiki i mebli łazienkowych „Citterio”. Jego projekty odzwierciedlają charakterystyczny surowy styl projektanta współgrając jednocześnie z wyróżnikami marki: elegancją, unikalną formą i funkcjonalnością.

czytaj więcej
Dom pod Gdańskiem - idea wcielona w życie

Dom pod Gdańskiem - idea wcielona w życie

2013-05-15 15:24:55

Architektura utrzymana w duchu minimalizmu jest w Polsce często odbierana jako zimna i brutalna. Takie materiały jak beton i szkło nie kojarzą się nam dobrze, co wynika z... braku dobrych przykładów takiej architektury w naszym otoczeniu. A można projektować ją tak, by była komfortowa i przyjazna - warunkiem jest dobra współpraca i zrozumienie między architektem a inwestorem oraz ich obopólny szacunek dla zastanej przestrzeni. Włożony wysiłek opłaca się każdej ze stron, czego przykładem jest dom stojący na obrzeżach Gdańska.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P