Projektanci

Jednolita całość

Jednolita całość

2014-05-29 13:40:00

Architektura monolityczna uznawana jest za jeden z wiodących trendów ostatnich 20 lat. Jednak dla architektów to prawdziwe wyzwanie w kwestii zapanowania nad akustyką. Połączenie akustycznych sufitów z surowym wystrojem wnętrz jest jednak możliwe. Dzięki zastosowaniu sufitów monolitycznych Rockfon doskonały efekt udało się to uzyskać m.in. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Oslo oraz centrum handlowym Puerto Venecia w Hiszpanii.

czytaj więcej
Rajska rezydencja na Ibizie

Rajska rezydencja na Ibizie

2014-05-28 11:01:00

Słoneczna Ibiza to miejsce kultowe dla miłośników dobrej zabawy w klimacie klubowych rytmów. To również doskonała sceneria do spędzenia letnich wakacji w asyście słońca, błękitnego morza i zjawiskowej roślinności. Wybrańcy mogą na Ibizie zamieszkać na stałe, a wyjątkowi szczęśliwcy zlecą aranżację swojej rezydencji światowej klasy architektowi wnętrz Ericowi Kusterowi, który projektował domy takich gwiazd, jak Nas, Kelis, Alicia Keys, David Guetta czy Zinedine Zidane. Właściciele jednego z takich domów pokazują, jak z pomocą Kustera stworzyć bezpretensjonalne, przyjazne wnętrze, w którym wypoczywać można przez cały rok.

czytaj więcej
Styl eko - numer jeden w nowoczesnych trendach wnętrzarskich

Styl eko - numer jeden w nowoczesnych trendach wnętrzarskich

2014-05-23 14:19:00

Moda na ekologię podbija kolejne dziedziny naszego życia. Nie dziwi więc fakt, że od pewnego czasu jednym z dominujących trendów w branży wnętrzarskiej jest styl inspirowany naturą. Eko-aranżacje tworzą klimatyczną przestrzeń, która urzeka oryginalnością i wprawia w doskonały nastrój.

czytaj więcej
Polski design w światowej kolekcji IKEA PS 2014

Polski design w światowej kolekcji IKEA PS 2014

2014-05-22 17:39:00

W sklepach IKEA w Polsce dostępna jest już najnowsza kolekcja IKEA PS pod hasłem „W ruchu”. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż w jej tworzeniu po raz pierwszy uczestniczyli polscy projektanci: Krystian Kowalski, Maja Ganszyniec, Paweł Jasiewicz oraz Tomek Rygalik.

czytaj więcej
Bezpretensjonalna architektura, zieleń i niebanalne nawierzchnie

Bezpretensjonalna architektura, zieleń i niebanalne nawierzchnie

2014-05-22 17:00:37

Osiedle Wiśniowy Sad w Szczecinie jest znakomitym przykładem realizacji, gdzie umiejętnie połączono walory funkcjonalne i estetyczne, nie zapominając przy tym otoczeniu. Sposób, w jaki udało się wpisać ten niewielki kompleks mieszkaniowy w zastany krajobraz zasługuje na uznanie. W tak zaprojektowanej przestrzeni swoje miejsce znalazły również produkty z segmentu Premium firmy Libet.

czytaj więcej
5 projektantów i 5 gatunków drewna, czyli wystawa „FIVE”  na Clerkenwell Design Week

5 projektantów i 5 gatunków drewna, czyli wystawa „FIVE” na Clerkenwell Design Week

2014-05-20 16:08:00

Pięć zespołów projektantów z kolektywu OKAY Studio, pod kierunkiem rzeźbiarza Adama Kershaw, stworzyło pięć unikalnych kolekcji przedmiotów na tegoroczną edycję Clerkenwell Design Week, odbywającą się w dniach 20-22 maja br. w Londynie. Ponieważ jest to już piąta edycja tej imprezy, projektanci mieli za zadanie podkreślić wszechstronność zastosowań pięciu gatunków amerykańskiego drewna liściastego. Wyniki ich pracy można oglądać na wystawie „FIVE” w londyńskiej SCIN Gallery. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Handlowe Amerykańskiego Przemysłu Drewna Liściastego (AHEC).

czytaj więcej
Jedno wnętrze trzy obrazy

Jedno wnętrze trzy obrazy

2014-05-20 10:45:00

Zwyczaj wieszania na ścianie obrazów ma długą, choć nieco zapomnianą przez ostatnie dziesięciolecia, tradycję. Ten trend jednak powraca. Na szczęście, ponieważ tylko sztuka pozwala stworzyć wnętrza wyjątkowe i prawdziwie niepowtarzalne. Każdy bowiem obraz jest jeden na świecie...

czytaj więcej
Studencie! Czy zaprojektowałeś już Multi EKO Dom?

Studencie! Czy zaprojektowałeś już Multi EKO Dom?

2014-05-15 15:32:00

Do czerwca trwa konkurs Multi EKO Dom dla studentów organizowany przez ROCKWOOL Polska. Zadanie, jakie stoi przed uczestnikami to zaprojektowanie domu jednorodzinnego, który łączy w sobie maksymalną efektywność energetyczną, opłacalność finansową, wysoką funkcjonalność oraz wyróżniającą się estetykę. Nagroda główna to 10.000 zł.

czytaj więcej
5 projektów z Polski nominowanych w konkursie Electrolux Design Lab 2014

5 projektów z Polski nominowanych w konkursie Electrolux Design Lab 2014

2014-05-07 06:58:00

Electrolux Design Lab to cieszący się uznaniem i popularnością na całym świecie konkurs dla młodych designerów i wizjonerów rozwiązań przyszłości. Spośród ponad 1700 zgłoszeń nadesłanych przez studentów i absolwentów z 43 krajów, jury wyłoniło 131 projektów, których autorzy będą walczyć o cenne nagrody oraz staż w jednym z centrów projektowania firmy Electrolux. Ich los leży teraz w rękach ekspertów oraz internautów, którzy mogą głosować na wybrane projekty do 16 maja na stronie internetowej konkursu. Mamy powody do dumy, ponieważ wśród nich znajduje się aż 5 Polaków.

czytaj więcej
Projektantka Oras Kirsi Svärd nagrodzona (wideo)

Projektantka Oras Kirsi Svärd nagrodzona (wideo)

2014-04-24 09:54:00

Kirsi Svärd, projektantka tworząca nowoczesne linie armatury dla firmy Oras otrzymała Finnish Designer Awards 2014. To najważniejsze wyróżnienie specjalistów branży projektowej w Finlandii. Pod jej kierunkiem powstały tak znane i nowoczesne linie jak inteligentna seria Oras Optima, czy designerska Cubista.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P