Projektanci

Homebook: Podkreśl klimat kamienicy

Homebook: Podkreśl klimat kamienicy

2015-09-07 11:10:00

Stare powojenne kamienice charakteryzuje niepowtarzalny urok. Wysoki sufit, podwójne okna, duże pokoje i wąskie korytarze dla jednych są wyzwaniem aranżacyjnym, a dla innych spełnieniem marzeń. Warto uwydatnić cechy tego typu mieszkań, a tym samym stworzyć niepowtarzalny wystrój.

czytaj więcej
Uniwersalna Elegancja szezlongu

Uniwersalna Elegancja szezlongu

2015-08-26 11:38:00

Najnowsza kolekcja mebli marki Loft Szczecin. Powstanie tej kolekcji to zasługa jednego z domów w Berlinie, dla którego docelowo ją zaprojektowano. Kilka miesięcy później zadebiutowała jej pozostała część.

czytaj więcej
81.WAW.PL - Wnętrze lekko industrialne

81.WAW.PL - Wnętrze lekko industrialne

2015-06-18 10:47:00

Beton, kiedyś odbierany jako ciężki i służący do prac konstrukcyjnych, coraz chętniej wykorzystywany jest jako materiał dekoracyjny we wnętrzach. Jego połączenie z innymi fakturami oraz odpowiednie wyeksponowanie pozwoliło stworzyć nowoczesne wnętrze w industrialnym stylu. Dominują tu odcienie szarości i biel, a drewniany stół i krzesła idealnie dopełniają całości. Za projekt tego oryginalne wnętrza odpowiadają architekci z pracowni 81.WAW.PL.

czytaj więcej
Architekci projektują biuro na wodzie

Architekci projektują biuro na wodzie

2015-04-29 14:10:49

Nowoczesne miejsce dla kreatywnego zespołu, połączenie centrum innowacji ze strefą produktywności oraz uwzględnienie przestrzeni wypoczynku. To główne założenia konkursu „BARGEWORK - BIURO NA WODZIE”, jakie powinni zrealizować uczestnicy tworząc biuro w zbliżonym do natury środowisku. Projekty do drugiego etapu można zgłaszać do 5 maja za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursowej http://bargework.com/. Partnerem Technologicznym inicjatywy jest marka Roca.

czytaj więcej
Stół fińskiego modernisty

Stół fińskiego modernisty

2015-04-27 09:25:00

W czasie, kiedy w Danii projektował Hans Wegener, sporo w dziedzinie designu przemysłowego działo się również nieco dalej na północ, w Finlandii. Autor o którym będzie ta opowieść projektował zresztą nie tylko meble i sprzęty codziennego użytku. Należałoby wręcz powiedzieć, że design przemysłowy był tylko jednym z wątków jego twórczości. Jakoś tak jest, że projektowaniem mebli bardzo często zajmują się architekci - i tak jest również w tym przypadku. Chodzi o Alvara Aalto, jednego z najwybitniejszych fińskich modernistów, tworzącego od lat dwudziestych do siedemdziesiątych XX wieku. A precyzyjniej - chodzi o jeden stół jego autorstwa. 

czytaj więcej
Dom żyletka

Dom żyletka

2015-04-09 14:55:00

Stworzenie projektu domu idealnego dla inwestora nie jest prostym zadaniem. Zwłaszcza jeśli projekt wiąże się z pewnymi ograniczeniami, jak np. kształt czy powierzchnia działki. W tym przypadku znaczenie miały obie cechy. Mimo tego architektom z warszawskiej pracowni 81.WAW.PL udało się stworzyć nowoczesny, niebanalny projekt.

czytaj więcej
Dominika J.  Rostocka przedstawia kolekcję  Dekorian Home / wiosna - lato 2015

Dominika J. Rostocka przedstawia kolekcję Dekorian Home / wiosna - lato 2015

2015-03-30 10:13:00

Wzorem świata mody, marka Dekorian przygotowała kolekcję dekoracji wnętrzarskich na sezon wiosna - lato. Jej autorką jest Dyrektor Kreatywna marki, architekt Dominika J. Rostocka. „Dekorian Home / wiosna - lato 2015” składa się z czterech odsłon, które stanowią unikalne zestawienia kolorów, tapet, tkanin i innych materiałów wykończeniowych.

czytaj więcej
Podróż do wnętrza kokonu Niestandardowy port lotniczy w Azerbejdżanie

Podróż do wnętrza kokonu Niestandardowy port lotniczy w Azerbejdżanie

2014-12-12 12:03:00

Od września 2014 r. nowy terminal Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Hejdara Alijewa w stolicy Azerbejdżanu jest otwarty dla podróżujących. Wystrój terminalu, zaprojektowany przez renomowaną pracownię Autoban ze Stambułu, został w tym roku wyróżniony nagrodą Red Dot Award. Głównym motywem wystroju są efektowne drewniane „kokony” pokryte fornirem z białego dębu amerykańskiego.

czytaj więcej
Tulipanowiec amerykański po drugiej stronie lustra  - kolekcja „The Narcissus Collection”

Tulipanowiec amerykański po drugiej stronie lustra - kolekcja „The Narcissus Collection”

2014-11-13 11:28:00

Studio projektowe KIMXGENSAPA z Mediolanu, zainspirowane mityczną postacią Narcyza, stworzyło kolekcję „The Narcissus Collection” z tulipanowca amerykańskiego. Obejmuje ona trzy projekty: krzesło, półkę na książki oraz listwę oświetleniową. Kolekcję można było oglądać podczas tegorocznej edycji The Salone Satellite w Mediolanie, na której prezentowane są projekty młodych designerów.

czytaj więcej
Polska firma zrewitalizowała witrynę dla Karen Millen w Sztokholmie

Polska firma zrewitalizowała witrynę dla Karen Millen w Sztokholmie

2014-10-20 12:51:00

W połowie października firma ARS Retail+Shopfitting (ARS) zakończyła kompleksową rewitalizację witryny w butiku Karen Millen w stolicy Szwecji. Sklep luksusowej brytyjskiej marki, oferującej elegancką odzież i akcesoria dla kobiet, zlokalizowany jest w samym sercu sztokholmskiej high street. Prace trwały 7 dni, a projekt koordynowała Monika Tokarska, architekt ARS.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P