Projektanci

Własna interpretacja stylu marynistycznego z polskim akcentem

Własna interpretacja stylu marynistycznego z polskim akcentem

2016-12-13 12:43:00

Jak zaaranżować wnętrze z którego widok już sam w sobie wiedzie prym? Projektantka Paulina Kasprowicz z pracowni meinDESIGN stanęła przed sporym wyzwaniem. Postawiła na naturalne materiały, marynistyczny styl i polski design prosto z showroomu Euforma.

czytaj więcej
Archissima & Dekorian: Wnętrza eleganckiego apartamentu w kolorach ziemi

Archissima & Dekorian: Wnętrza eleganckiego apartamentu w kolorach ziemi

2016-11-29 10:12:00

Biel, która przyszła do nas ze Skandynawii na długi czas zdetronizowała we wnętrzach inne kolory. Krakowski apartament został pomyślany jako kontrpropozycja do tego trendu. Znajdziemy w nim interesującą paletę, której przewodzi czerń ocieplona przyjemnym światłem i fakturą drewna.

czytaj więcej
Betonowe wnętrze zatopione w bieli

Betonowe wnętrze zatopione w bieli

2016-09-06 12:45:00

Główną ideą kolejnego projektu warszawskiej pracowni 81.waw.pl było „włożenie” w prostą, białą przestrzeń mieszkania, betonowej kostki. Surową prostopadłościenną formę otacza obła przestrzeń salonu z jadalnią oraz korytarz. W aranżacji nie zabrakło również kolorów, które możemy znaleźć w dziecięcych pokojach. To niebanalne mieszkanie, które tworzy nowoczesny i minimalistyczny klimat.

czytaj więcej
Przestrzeń rzeźbiona światłem

Przestrzeń rzeźbiona światłem

2016-08-29 09:42:00

„Architektura jest mądrą, skoordynowaną grą brył w świetle” powiedział jeden z najwybitniejszych architektów świata - Le Corbusier. Wnętrze zaprojektowane przez Studio Puhalska Design jest urzeczywistnieniem tezy francuskiego mistrza. Ciekawe meble, struktury podłogi, faktury ścian nie zaistniałyby bez odpowiedniej oprawy świateł, refleksów, lustrzanych głębi. Odpowiednio skomponowane budują charakter wnętrza, które najtrafniej opisuje słowo: geometria. Partnerem wykonawczym tej realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

czytaj więcej
Meble w których nowoczesna technologia spotyka się z naturą

Meble w których nowoczesna technologia spotyka się z naturą

2016-05-30 10:45:00

Projektanci i architekci nieustannie zaskakują niekonwencjonalnymi pomysłami. Niekiedy ich projekty są tak fascynujące, że odnosimy wrażenie, jak gdyby wyprzedzały rzeczywistość. Takim przykładem są meble, które dosłownie - reagują na obecność człowieka w pomieszczeniu. Dostarczają niezapomnianych wrażeń, wykorzystując nowoczesną technologię i świeże spojrzenie na naturę.

czytaj więcej
Jednorodzinny nie znaczy monotonny

Jednorodzinny nie znaczy monotonny

2016-03-16 10:40:00

Ostatnie 20 lat przyniosło wiele zmian w architekturze domów jednorodzinnych i ich funkcjonalności. Choć w krajobrazie polskich miast i miasteczek wciąż króluje tradycyjna zabudowa, to z każdym rokiem przybywa nieruchomości zrealizowanych według indywidualnych projektów, pozytywnie wyróżniających się na tle monotonnej architektury katalogowej. Znakomitym przykładem takiej nieszablonowej, wizjonerskiej bryły jest budynek jednorodzinny w podwarszawskiej wsi Zielonki, autorstwa Magdaleny i Macieja Beczaków z pracowni BECZAK/BECZAK/ARCHITEKTCI.

czytaj więcej
Nowoczesny, przestronny i minimalistyczny dom

Nowoczesny, przestronny i minimalistyczny dom

2016-02-10 13:04:00

W ciągu ostatnich kilku dekad trendy aranżacji wnętrza domu zmieniały się dość dynamicznie. Jeszcze 20-30 lat temu eleganckie i modne pomieszczenie charakteryzowało się wzorzystością, dużą ilością porcelanowych i kryształowych ozdób i misternie szydełkowanych serwetek, które wciąż można podziwiać z sentymentem w domach naszych babć i dziadków. Estetyka współczesnych wnętrz diametralnie odbiega od tego wzorca.

czytaj więcej
Jak urządzić łazienkę na poddaszu, by była funkcjonalna?

Jak urządzić łazienkę na poddaszu, by była funkcjonalna?

2016-01-27 07:30:00

Projekty domów z poddaszem cieszą się dużym powodzeniem inwestorów, przede wszystkim dlatego, że tylko na tej kondygnacji można stworzyć jedyny i niepowtarzalny klimat. Na poddaszu lokuje się zazwyczaj pomieszczenia użytkowania nocnego - sypialnie, garderobę i łazienkę. Aranżacja wnętrz tych pomieszczeń stanowi nie lada wyzwanie i wymaga indywidualnego podejścia, co często oznacza rezygnację z rozwiązań typowych i uniwersalnych. Należy pamiętać o tym głównie podczas projektowania łazienki, która powinna charakteryzować się wysokim stopniem funkcjonalności.

czytaj więcej
Świetlna rewolucja

Świetlna rewolucja

2016-01-20 10:31:00

Oświetlenie mieszkania nie tylko wpływa na samopoczucie domowników, ale również - dzięki swoim właściwościom - staje się wnętrzarską bronią do zadań specjalnych. Odpowiedni dobór lamp, kinkietów czy diod może uwydatnić zalety i ukryć wady każdego z mieszkań. O pomysłach na świetlną rewolucję opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.

czytaj więcej
Grupa Tubądzin współpracuje z Dorotą Koziara

Grupa Tubądzin współpracuje z Dorotą Koziara

2016-01-08 14:13:30

Grupa Tubądzin nawiązała współpracę z Dorotą Koziara - jedną z najwybitniejszych polskich projektantek, artystek, architektów wnętrz. Zaprojektowana przez nią oraz sygnowana jej nazwiskiem nowa linia produktów Grupy Tubądzin trafi na rynek w 2016 roku. Dorota Koziara zajmuje się także aranżacją wystaw i scenografią teatralną. Jako ekspert w dziedzinie wzornictwa wspiera swoją wiedzą instytucje państwowe oraz pracuje jako konsultant i dyrektor artystyczny dla firm, które budują swoją pozycję rynkową w oparciu o design. Współpraca Grupy Tubądzin z Dorotą Koziara jest elementem strategii, zakładającej tworzenie przewagi konkurencyjnej dzięki wzornictwu na najwyższym światowym poziomie.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P