Ogród

Kostka brukowa - jak wybrać najlepszą

Kostka brukowa - jak wybrać najlepszą

2017-01-12 13:23:00

Nawierzchnie alejek ogrodowych i podjazdu utwardza się kostką brukową z myślą, że będą służyły przez lata. Aby tak się stało należy wybrać produkt odpowiedniej jakości, ponieważ błąd popełniony na etapie zakupu może być nieodwracalny. Radzimy, jak wybrać najlepszą kostkę.

czytaj więcej
Trzy wyjątkowe metamorfozy nawierzchni z kostki

Trzy wyjątkowe metamorfozy nawierzchni z kostki

2017-01-02 11:17:00

Nawierzchnie alejek i podjazdu dla aut są najważniejszymi elementami architektonicznymi ogrodu. Wyznaczają trasy komunikacyjne, porządkują przestrzeń i tworzą estetyczne dopełnienie posesji. W rezultacie, to od ich zaplanowania i doboru odpowiednich produktów zależy wygląd posiadłości i komfort jej użytkowania. Prezentujemy trzy metamorfozy, które odmieniły otoczenie domu.

czytaj więcej
Minimalistyczne i z charakterem - System Maxima z kolekcji Impressio

Minimalistyczne i z charakterem - System Maxima z kolekcji Impressio

2016-12-22 10:18:00

Aranżując teren wokół posesji,warto zadbać o wszystkie detale, składające się na funkcjonalną, estetyczną i spójną pod każdym względem całość. Dobrym sposobem na atrakcyjną nawierzchnię są elementy Systemu Maxima z kolekcji Libet Impressio. Znajdziemy w niej produkty komplementarne pod względem rozmiaru i kolorystyki, dzięki którym stworzymy tarasy i ścieżki utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce.

czytaj więcej
Ekologia jest trendy - jak stworzyć nawierzchnię biologicznie czynną

Ekologia jest trendy - jak stworzyć nawierzchnię biologicznie czynną

2016-12-08 11:45:00

Nawierzchnie utwardzone to niezbędny element otoczenia domu. Podjazdy, ścieżki i ogrodowe alejki pozwalają na wygodne poruszanie się, chronią otaczającą roślinność przed zniszczeniem, ale też porządkują i dekorują przestrzeń. Choć są bez wątpienia przydatne, należy pamiętać, że ograniczają wnikanie wody deszczowej w glebę, co ma szczególne znaczenie w przypadku niewielkich działek. Ekspert firmy Libet podpowiada jak stworzyć nawierzchnię biologicznie czynną, która pozwoli ograniczyć ingerencję w środowisko naturalne.

czytaj więcej
Spoinowanie kostki brukowej

Spoinowanie kostki brukowej

2016-12-07 12:38:14

“Koniec wieńczy dzieło” mawiali starożytni - i mieli rację także jeśli chodzi o wykonywanie nawierzchni brukowych. Ostatnie prace przy układaniu kostki mogą doskonale podkreślić jej urodę, ale wykonane niechlujnie potrafią także zniweczyć cały efekt. Rzeczone ostatnie prace to oczywiście spoinowanie kostki (także jej impregnacja, ale to już znacznie prostszy proces). Samo określenie “spoinowanie” brzmi dość prosto i w zasadzie dokładnie takie jest. Najpierw trzeba jednak dokonać wyboru technologii - a w tym celu warto mieć przegląd wszystkich dostępnych na rynku metod.

czytaj więcej
Trzy najpopularniejsze systemy ogrodzenia domu - który wybrać

Trzy najpopularniejsze systemy ogrodzenia domu - który wybrać

2016-11-24 12:54:00

Ogrodzenie wyznaczające granice posesji od dawna nie pełni funkcji wyłącznie użytkowej. Stanowi również element dekoracyjny, a razem z bramą, furtką i ścieżką prowadzącą do wejścia - wizytówkę domu. Przedstawiamy najchętniej wybierane rozwiązania ogrodzeniowe oraz zdradzamy ich wady i zalety.

czytaj więcej
Nawierzchnie w stylu minimalistycznym

Nawierzchnie w stylu minimalistycznym

2016-11-16 10:22:00

Minimalizm to jeden z wiodących trendów w aranżacji przestrzeni. Wyróżnia się funkcjonalnością, charakteryzują go też proste, geometryczne formy i stonowane kolory (odcienie bieli, szarości i czerni), które niejednokrotnie zestawia się ze sobą na zasadzie kontrastu. Styl minimalistyczny to także surowość, niewymuszona elegancja i brak przypadkowości. Chcąc stworzyć nawierzchnię utrzymaną w takim klimacie, warto sięgnąć po produkty, które będą się wzajemnie uzupełniać. Oto najnowsze propozycje marki Libet.

czytaj więcej
Nowość:  Elegancja w parze z funkcjonalnością - płyty Limbra z kolekcji Libet Impressio

Nowość: Elegancja w parze z funkcjonalnością - płyty Limbra z kolekcji Libet Impressio

2016-11-03 13:27:00

Delikatna faktura, subtelny połysk i głęboka kolorystyka to elementy, składające się na eleganckiwygląd płyt tarasowych Limbra. Tegoroczna nowość z kolekcji Libet Impressio umożliwia tworzenie stylowych, a przy tym bardzo funkcjonalnych nawierzchni.

czytaj więcej
Pielęgnacja kostki brukowej jesienią

Pielęgnacja kostki brukowej jesienią

2016-10-21 09:38:35

Październik to czas złotej polskiej jesieni, krótszych dni, ale też niezbędnych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. W niniejszym artykule podpowiadamy, jak w czasie jesiennych porządków zadbać  brukowane nawierzchnie, aby odpowiednio zabezpieczyć je przed mrozem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

czytaj więcej
Ogród na długiej, wąskiej działce. Jak go urządzić?

Ogród na długiej, wąskiej działce. Jak go urządzić?

2016-10-20 13:38:00

Długa na kilkadziesiąt metrów, szeroka na zaledwie kilka - tak wygląda znaczna część działek budowalnych w miastach. Trudny kształt i ograniczona powierzchnia, o wielkości 150-250 metrów kw., nie oznacza wcale, że ogród będzie niewygodny i bezużyteczny. Przeciwnie, na niewielkim terenie możemy stworzyć przytulną i funkcjonalną przestrzeń. Radzimy, jak zagospodarować wąską i długą działkę, aby była atrakcyjna.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P