Ogród

Polbruk Aura - ogród w płomieniach

Polbruk Aura - ogród w płomieniach

2015-09-04 11:00:55

Dla tych, którzy w ogrodzie pragną otaczać się eleganckimi produktami oraz zważają na to, po czym chodzą ich stopy, firma Polbruk - lider na rynku kostki brukowej i wyrobów drogowych w Polsce - stworzyła produkt fakturą nawiązujący do powierzchni płomieniowanego granitu. Polbruk Aura to nowość na rynku betonowych rozwiązań do ogrodu. Dzięki niewielkiej grubości - 4 cm - płyty mogą być stosowane nie tylko do aranżowania tarasów, reprezentacyjnych miejsc w ogrodzie oraz patio, ale także przestrzeni nad pomieszczeniem mieszkalnym lub garażem, za każdym razem nadając im wyjątkowo lekki charakter i - jak sama nazwa wskazuje - niepowtarzalną aurę.

czytaj więcej
Budowa ogrodzenia betonowego krok po kroku

Budowa ogrodzenia betonowego krok po kroku

2015-09-02 16:48:31

Solidnie wykonane ogrodzenie betonowe to dla właścicieli posesji gwarancja bezpieczeństwa, ochrony przed wzrokiem osób postronnych oraz jego bezproblemowej eksploatacji przez wiele lat. Jednak nawet w tym przypadku - gdy do budowy wykorzystamy gotowe elementy betonowe - w trakcie montażu trzeba pamiętać o kilku zasadach.

czytaj więcej
Polbruk Lira - bliżej drewna

Polbruk Lira - bliżej drewna

2015-08-28 10:59:00

Decyzji o wykorzystaniu do aranżacji tarasu, ogrodu lub patio betonowych elementów wykończeniowych towarzyszy często przeświadczenie, że wybierając beton - wybieramy trwałość, wygodę i radość z użytkowania produktu przez wiele lat. To wszystko prawda, ale czasem u niektórych osób pojawia się refleksja - a może jednak drewno? Z myślą o nich firma Polbruk uzupełniła najnowszą ofertę produktów wet-cast o deskę betonową Polbruk Lira. Produkt odpowiada na oczekiwania wszystkich osób, które dużą wagę przywiązują do wytrzymałości produktu, ale zależy im również, aby idealnie współgrał on z naturalną roślinnością i architekturą ogrodu.

czytaj więcej
Konserwacja drewnianego tarasu gwarancją nieprzemijającego piękna

Konserwacja drewnianego tarasu gwarancją nieprzemijającego piękna

2015-08-11 13:38:00

Drewniane tarasy stanowią atrakcyjne wykończenie domowej zabudowy i efektownie współgrają z naturalnym otoczeniem. Aby ich oryginalny wygląd wzbudzał zachwyt przez długie lata, należy odpowiednio o nie zadbać. Jak się okazuje, zabiegi konserwacyjne wcale nie są trudne, a efekty ich zastosowania bezcenne.

czytaj więcej
Reprezentacyjny podjazd

Reprezentacyjny podjazd

2015-08-06 19:30:00

We współczesnych projektach otoczenia domów jednorodzinnych podjazd z reguły został zredukowany do prostej i możliwie krótkiej drogi między wjazdem na działkę a bramą garażową. To oczywiście zrozumiałe w wypadku posiadania niezbyt dużej działki, jednak już posiadacze odrobinę większej powierzchni mają znacznie większe możliwości. Wystarczy pooglądać historyczne wille, dworki i pałace aby zgromadzić pokaźną kolekcję inspiracji. Większość z nich to oczywiście podjazdy reprezentacyjne, budujące prestiż właściciela posiadłości, nie tylko jednak. Nieco bardziej rozbudowany podjazd daje również znacznie więcej możliwości użytkowych niż tylko prosty przejazd do garażu. Pozostaje więc zastanowić się które z nich mogą nam się przydać, oraz oczywiście czy jest na nie miejsce. Niestety bowiem wszystkie te rozwiązania mają jedno poważne ograniczenie - wymagają przestrzeni. Nie wszystkie jednak wymagają jej tyle samo. 

czytaj więcej
Zagraj w zielone na podjeździe - czyli jak ciekawie zaprojektować strefę frontową posesji

Zagraj w zielone na podjeździe - czyli jak ciekawie zaprojektować strefę frontową posesji

2015-08-05 11:08:00

Klasyczne kompozycje z wykorzystaniem kostki brukowej na podjeździe do Ciebie nie przemawiają? A może boisz się przytłaczającego widoku wybrukowanej pustyni w strefie frontowej domu? Te oraz inne podobne problemy rozwiążą ażurowe płyty, z którymi wyczarujesz ciekawą i komfortową nawierzchnię przeznaczoną dla ruchu samochodowego na posesji.

czytaj więcej
Polbruk: W stylowym kręgu  elementy małej architektury

Polbruk: W stylowym kręgu elementy małej architektury

2015-08-04 12:24:00

Obrzeża Polbruk Canto oraz Polbruk Canto Trapez to propozycje dla osób poszukujących niepowtarzalnego i stylowego wykończenia ścieżek, podjazdów, schodów oraz wielu innych elementów małej architektury.

czytaj więcej
Przydomowy taras -naturalnie z Deską i Parkietem Ogrodowym

Przydomowy taras -naturalnie z Deską i Parkietem Ogrodowym

2015-07-30 10:40:00

Wszystkim, którzy cenią sobie szlachetną urodę i elegancję naturalnego drewna firma Bruk-Bet dedykuje dwie nowości produktowe: Deska Ogrodowa oraz Parkiet Ogrodowy. Propozycje, będące doskonałą betonową imitacją tego naturalnego materiału, stanowić będą piękną ozdobę ogrodowych aranżacji oraz pozbawią nas kłopotu związanego z pielęgnacją nawierzchni i utrzymaniem jej w czystości.

czytaj więcej
Produkty ekologiczne - w zgodzie z naturą

Produkty ekologiczne - w zgodzie z naturą

2015-07-24 13:27:00

Dom i jego otoczenie to miejsca, w których poszukujemy odpoczynku, harmonii oraz wygody. Dzięki wykorzystaniu ekologicznej kostki brukowej Polbruk w przydomowych przestrzeniach, z powodzeniem zachowamy balans między praktycznym wykończeniem powierzchni użytkowych a naturalnym ekosystemem.

czytaj więcej
Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

Drewniane meble doskonałą ozdobą ogrodu

2015-07-16 14:10:00

Latem przydomowy ogród staje się miejscem wypoczynku i spożywania wspólnych, rodzinnych posiłków. Dzięki wygodnemu kompletowi mebli, miło spędzimy w nim nasz wolny czas. Najpopularniejsze są meble drewniane. Krzesła i stoły regularnie konserwowane oraz zabezpieczane przed wpływem czynników atmosferycznych będą się świetnie prezentować przez długie lata. Do ich ochrony najlepiej zastosować lakierobejcę oraz impregnat gruntujący do drewna.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P