Aranżacje

Pokój dziecka - wyzwanie dla projektanta

Pokój dziecka - wyzwanie dla projektanta

2016-09-08 13:34:00

Stworzenie, przytulnej, radosnej, a do tego funkcjonalnej aranżacji dziecięcego pokoju to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony musi być bezpieczna, z drugiej - łatwa do utrzymania w czystości, a do tego jeszcze musi się małemu mieszkańcowi zwyczajnie podobać. Jak połączyć wszystkie te wymogi? 

czytaj więcej
Wnętrza inspirowane podróżami

Wnętrza inspirowane podróżami

2016-09-08 12:38:00

Sezon urlopowy dobiega końca, jednak pogoda sprzyja wypoczynkowi i robimy wszystko, żeby choć na chwilę zmienić otoczenie i oderwać się od codzienności. Nowo poznane miejsca i ludzie zdecydowanie pomagają naładować wewnętrzne baterie. Aby ta beztroska trwała jak najdłużej, możemy po powrocie z podróży odtworzyć w domu wyjątkowy, wakacyjny klimat. Za pomocą odpowiednich dekoracji ściennych i dodatków, z łatwością stworzymy wnętrze, które będzie inspirowało do dalszego zwiedzania i jednocześnie budziło w nas miłe wspomnienia.

czytaj więcej
W biurach z betonu

W biurach z betonu

2016-09-08 10:19:00

Nowoczesna biurowa przestrzeń charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i elegancją. W koncepcję tę wpisuje się beton architektoniczny, który coraz częściej pojawia się w przestrzeniach publicznych. Surowy, monolityczny charakter tego materiału potrafi stworzyć modną, przestronną i wizerunkową aranżację biurową.

czytaj więcej
Betonowe wnętrze zatopione w bieli

Betonowe wnętrze zatopione w bieli

2016-09-06 12:45:00

Główną ideą kolejnego projektu warszawskiej pracowni 81.waw.pl było „włożenie” w prostą, białą przestrzeń mieszkania, betonowej kostki. Surową prostopadłościenną formę otacza obła przestrzeń salonu z jadalnią oraz korytarz. W aranżacji nie zabrakło również kolorów, które możemy znaleźć w dziecięcych pokojach. To niebanalne mieszkanie, które tworzy nowoczesny i minimalistyczny klimat.

czytaj więcej
Jak dobrać schody do stylu wnętrza oraz koloru podłogi?

Jak dobrać schody do stylu wnętrza oraz koloru podłogi?

2016-09-05 10:58:00

Schody oparte na konstrukcji tradycyjnej czy nowoczesnej, z elementami stali, blachy i szkła? Ze stopniami z buku, dębu, jesionu czy może orzecha amerykańskiego? W naturalnym kolorze drewna czy o niestandardowym wybarwieniu? Sprawdź, jak dobrać schody w zależności od stylu dominującego we wnętrzu i zaaranżować spójną całość.

czytaj więcej
Łazienka ze światłem dziennym

Łazienka ze światłem dziennym

2016-08-31 13:50:00

Łazienka z oknem to nowy trend, choć nie w każdej może się ono znaleźć. Jeśli jednak w Twojej łazience może pojawić się światło dzienne, to warto zdecydować się na takie rozwiązanie. W niewielkim pomieszczeniu okno rozświetli oraz powiększy optycznie małą przestrzeń, natomiast w dużej łazience nada charakteru i stworzy kolejne możliwości aranżacji wnętrza.

czytaj więcej
Przestrzeń rzeźbiona światłem

Przestrzeń rzeźbiona światłem

2016-08-29 09:42:00

„Architektura jest mądrą, skoordynowaną grą brył w świetle” powiedział jeden z najwybitniejszych architektów świata - Le Corbusier. Wnętrze zaprojektowane przez Studio Puhalska Design jest urzeczywistnieniem tezy francuskiego mistrza. Ciekawe meble, struktury podłogi, faktury ścian nie zaistniałyby bez odpowiedniej oprawy świateł, refleksów, lustrzanych głębi. Odpowiednio skomponowane budują charakter wnętrza, które najtrafniej opisuje słowo: geometria. Partnerem wykonawczym tej realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

czytaj więcej
Ja tutaj rządzę, czyli o pokoju nastolatka

Ja tutaj rządzę, czyli o pokoju nastolatka

2016-08-22 14:54:00

Moment, w którym nasze dziecko wkracza w wiek nastoletni to zwykle spora zmiana w życiu całej rodziny. Zmiany te często dotyczą również aranżacji domu. Nastolatek potrzebuje swojej przestrzeni i chce, aby pokój odzwierciedlał jego osobowość i zainteresowania. Zacznijmy od podłogi.

czytaj więcej
Jak zwiększyć ergonomię kuchennego wnętrza?

Jak zwiększyć ergonomię kuchennego wnętrza?

2016-08-19 11:01:34

Ograniczony metrażowo aneks, przestronne wnętrze połączone z salonem lub wyodrębnione pomieszczenie przeciętnej wielkości - bez względu na charakter kuchni, kwestia ergonomii stanowi priorytet decydujący o komforcie jej użytkowania. Znajomość kilku zasad aranżacji przestrzeni, pozwoli znacząco podnieść poziom jej funkcjonalności.

czytaj więcej
Zobacz metamrfozy łazienek przy użyciu produktów Opoczno

Zobacz metamrfozy łazienek przy użyciu produktów Opoczno

2016-08-18 15:02:00

Właśnie zakończył się drugi etap konkursu „Łazienka na nowo”. Zadaniem architektów i projektantów wnętrz było przygotowanie wizualizacji łazienki wybranej spośród zdjęć przesłanych przez użytkowników serwisu Homebook.pl. Zgłoszone do pierwszego etapu konkursu pomieszczenia były często w opłakanym stanie, a ich opisy wskazywały na konieczność szybkiego remontu. Użytkownicy dodatkowo wskazywali styl, który ich najbardziej zainspirował. W tym celu mogli wybierać spośród aranżacji marki Opoczno.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P