Chemia budowlana

Perfekcyjne wnętrze - X-POLYMER uszczelniacz-klej DO WEWNĄTRZ

Perfekcyjne wnętrze - X-POLYMER uszczelniacz-klej DO WEWNĄTRZ

2017-02-21 10:00:00

Trudno jest sobie wyobrazić pomieszczenie, w którym nie trzeba byłoby wykonać jakiegoś uszczelnienia, wypełnić fugi, czy przykleić listwy lub podobnego elementu. We wszystkich tego rodzaju pracach pomoże nam X-POLYMER DO WEWNĄTRZ firmy Den Braven. Dzięki niemu, przy pomocy jednego produktu uporamy się z całą listą zadań stojących na drodze do perfekcyjnego wystroju wnętrza.

czytaj więcej
Uszczelnienie łazienki - prawdy i mity

Uszczelnienie łazienki - prawdy i mity

2017-02-17 12:22:00

Choć o uszczelnieniu łazienki pisaliśmy już wiele, tym razem postanowiliśmy ostatecznie rozprawić się z najpopularniejszymi mitami dotyczącymi tego obszaru hydroizolacji. Czy uszczelnienie podłoża wystarczy do zabezpieczenia łazienki i czym są właściwie tak istotne strefy mokre i wilgotne? Jak skompletować zestaw produktów niezbędnych do uszczelnienia pomieszczenia i w jakim przypadku używać mat odcinających? Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszym hydroizolacyjnym poradniku Sopro

czytaj więcej
Montaż na maksa - piana pistoletowa Gun Foam 8008 Maxi 65+ firmy Den Braven

Montaż na maksa - piana pistoletowa Gun Foam 8008 Maxi 65+ firmy Den Braven

2017-02-14 11:48:00

Wysokowydajna piana pistoletowa Gun Foam Maxi 65+ to prosty sposób na stabilny montaż oraz szczelną i trwałą izolację. Oprócz bardzo dobrych parametrów technicznych, produkt charakteryzuje się również łatwością aplikacji, co pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze podczas prac budowlano-remontowych.

czytaj więcej
Powiew świeżości − niebieskie wnętrza

Powiew świeżości − niebieskie wnętrza

2017-02-14 09:49:00

Kolor chmur i morskich fal. Uspokaja i przynosi wspomnienie lata. Jest uniwersalny. Może nadać wnętrzom królewskiej wytworności. Wszystko zależy, który odcień niebieskiego wybierzemy.

czytaj więcej
Wszechstronny pomocnik na budowie - X-POLYMER uszczelniacz-klej do wszystkiego firmy Den Braven

Wszechstronny pomocnik na budowie - X-POLYMER uszczelniacz-klej do wszystkiego firmy Den Braven

2017-02-07 11:45:00

Jeden produkt, który z powodzeniem zastąpi wiele narzędzi, gwoździe, wkręty, różnego rodzaju uszczelniacze oraz kleje dedykowane do ściśle określonych podłoży - nowy X-POLYMER DO WSZYSTKIEGO firmy Den Braven, uniwersalny uszczelniacz-klej, to wiele możliwości ukrytych w jednym opakowaniu.  Jego innowacyjne właściwości nie tylko usprawnią prace, ale też pozwolą stworzyć szczelne i trwałe połączenia różnorodnych materiałów.

czytaj więcej
Mieszanki gotowe vs. przygotowywane na budowie

Mieszanki gotowe vs. przygotowywane na budowie

2017-02-06 09:41:56

Jeszcze nie tak dawno większość zapraw budowlanych przygotowywana była ze składników bezpośrednio na budowie. Wymagało to doświadczonych i starannych fachowców, ponieważ każda zmiana proporcji poszczególnych składników mogła wpływać niekorzystnie na jakość uzyskanej zaprawy. Dzisiaj w składach budowlanych i marketach można bez problemu kupić gotowe, suche mieszanki, do których wystarczy dolać wody w ilości wskazanej na opakowaniu przez producenta, aby otrzymać gotową zaprawę. Współczesne rozwiązania nie tylko ułatwiają i skracają czas wykonania prac, lecz także niosą ze sobą wiele dodatkowych korzyści.

czytaj więcej
Klej Mamut Glue  - solidny pomocnik każdego fachowca

Klej Mamut Glue - solidny pomocnik każdego fachowca

2017-01-31 11:28:00

Istnieją takie narzędzia i produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego fachowca. Młotek, wiertarka, wkręty, kołki, czy gwoździe to przedmioty, bez których trudno wyobrazić sobie większość prac remontowo-budowlanych. A gdyby tak je wszystkie zastąpić jednym klejem? Nie-możliwe?! A jednak. Super silny i natychmiast przyczepny bez podpierania klej Mamut Glue firmy Den Braven udowadnia, że jest to możliwe.

czytaj więcej
Sopro wprowadza  kompletny system uszczelniający z narzędziami aplikacyjnymi

Sopro wprowadza kompletny system uszczelniający z narzędziami aplikacyjnymi

2017-01-30 12:49:00

To, jak istotną rolę w planowaniu remontu lub budowy nowej łazienki odgrywa poprawnie wykonana hydroizolacja, nie trzeba dziś nikomu tłumaczyć. Uszczelnienie bowiem to nie tylko gwarancja komfortowego korzystania z domowego SPA, ale i spokojna głowa - zarówno inwestora, jak i jego sąsiada. Aby proces zabezpieczenia łazienki przed wilgocią przebiegał jeszcze sprawniej, a efekty były jeszcze bardziej zadowalające, Sopro wprowadziło do oferty zestaw Hydroset 282 - system uszczelniający z niezbędnymi narzędziami aplikacyjnymi.

czytaj więcej
Extremalna funkcjonalność - nowa odsłona X-POLYMER firmy Den Braven

Extremalna funkcjonalność - nowa odsłona X-POLYMER firmy Den Braven

2017-01-26 11:07:00

Wraz z początkiem roku firma Den Braven wprowadziła do swojej oferty nową odsłonę niezwykle funkcjonalnych uszczelniaczy-klejów X-POLYMER. Te same właściwości, te same kolory, a tylko dwa opakowania i jeszcze szerszy zakres zastosowań. A wszystko po to, by prace remontowo-budowlane przebiegały szybko i sprawnie, a wybór odpowiednich produktów nie stanowił większych trudności.

czytaj więcej
Wosk barwiący Black Bison od Libéron

Wosk barwiący Black Bison od Libéron

2017-01-19 13:02:35

W naszych domach często można spotkać meble z litego drewna. Od dość popularnych szaf, komód czy łóżek sosnowych, do tych stworzonych z bardziej szlachetnych gatunków, takich jak dąb czy orzech. Każdy sprzęt domowy z naturalnego materiału wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie tylko aby dłużej nam służył, ale także w celu wydobycia niezwykłych walorów estetycznych prawdziwego drewna.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P