Chemia budowlana

Direct Protect od V33  - jedna farba do różnych powierzchni

Direct Protect od V33 - jedna farba do różnych powierzchni

2016-06-10 09:19:00

Wyjątkowo uniwersalna - tak najprościej można określić nową farbę, którą wprowadza na rynek firma V33. Direct Protect doskonale sprawdzi się do malowania powierzchni z drewna, metalu i PCV. Nadaje się do stosowania w domu oraz na zewnątrz. I co najważniejsze - można ją stosować na wszystkie powierzchnie bez podkładu! 

czytaj więcej
Sopro wprowadza do oferty nowy kolor doskonale znanej zaprawy KMT Plus

Sopro wprowadza do oferty nowy kolor doskonale znanej zaprawy KMT Plus

2016-06-09 11:23:49

Cegły klinkierowe to niezwykle efektowny materiał do wykończenia nowoczesnych elewacji, który szturmem zdobywa również odważne aranżacje wnętrz. Jednak praca z tak delikatnym materiałem wymaga doświadczenia glazurnika oraz najwyższej jakości produktów - aby móc w pełni cieszyć się jego zaletami należy wykazać się starannością i profesjonalizmem już na etapie planowania i wykonywania prac wykończeniowych. Z pomocą profesjonaliście przychodzihydraulicznie wiążąca zaprawa cementowa z dodatkiem trasu KMT PLUS, teraz także w kolorze alabastrowo - białym.

czytaj więcej
Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven

Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven

2016-05-31 13:27:30

Innowacyjna technologia dopasowania z farbą, natychmiastowa gotowość do malowania i maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na utwardzenie akrylowanych powierzchni to właściwości, jakie dotąd były praktycznie niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu dostępnych na rynku preparatów. Nową erę w dziedzinie akrylowania i uszczelniania otwiera Akryl Natychmiast Malowalny firmy Den Braven, który pomoże w błyskawicznym tempie ukończyć prace malarskie.

czytaj więcej
ATLAS SMS 30 - idealny pod każdą posadzkę

ATLAS SMS 30 - idealny pod każdą posadzkę

2016-05-30 12:04:25

Remont domu czy mieszkania niejednokrotnie wiąże się ze zmianą podłogi. Co zrobić, gdy po zerwaniu obecnej posadzki występują duże różnice w poziomach pomieszczeń? Rozwiązaniem jest ATLAS SMS 30 - szybkosprawny, samopoziomujący podkład podłogowy.

czytaj więcej
Super Color Fluorescent firmy Den Braven

Super Color Fluorescent firmy Den Braven

2016-05-24 09:59:08

Ile to razy zastanawialiście się jak oznaczyć wystający stopień, o który potykacie się za każdym razem czy mało widoczny słupek tuż przy bramie wjazdowej. Miejsc wymagających mocnego zaakcentowania w domu i na posesji nie brakuje. Tylko jak to zrobić, aby oznakowanie było trwałe i nie szpeciło aranżacji wnętrza czy ogrodu? Z pomocą przychodzi spray Super Color Fluorescent firmy Den Braven w 3 kolorach z efektem odblasku.

czytaj więcej
Vitcas: Jak prawidłowo zainstalować wkład kominkowy

Vitcas: Jak prawidłowo zainstalować wkład kominkowy

2016-05-23 11:23:00

 Kominki w salonach cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednak zanim będziemy mogli się zrelaksować przy blasku płomieni, czeka nas trudny moment budowy - zwłaszcza jeśli decydujemy się na samodzielną konstrukcję kominka. Kluczowe jest nie tylko właściwe wykonanie obudowy, ale przede wszystkim prawidłowa instalacja wkładu kominkowego. 

czytaj więcej
Gwóźdź w płynie - klej FIX STRONG

Gwóźdź w płynie - klej FIX STRONG

2016-05-18 11:56:00

Prace naprawcze i montażowe wymagają na ogół zastosowania rozwiązań, które zapewniają nie tylko trwały, lecz także atrakcyjny wizualnie efekt. Odpowiednio dobrany klej to sposób na szybkie, skuteczne i estetyczne mocowanie rozmaitych materiałów.

czytaj więcej
ATLAS TRE. Tak (się) Robi Elewację - samodzielnie

ATLAS TRE. Tak (się) Robi Elewację - samodzielnie

2016-05-18 11:55:10

ATLAS, jako pierwsza firma na rynku chemii budowlanej, wprowadziła unikatowy tynk mineralno-silikonowy do samodzielnego kolorowania. ATLAS TRE łączy wszystkie najlepsze cechy tynku mineralnego z pożądanymi parametrami tynku silikonowego, a dzięki unikalnej recepturze i innowacyjnemu sposobowi pakowania jest łatwy do przygotowania i aplikacji.

czytaj więcej
Pokoloruj wnętrze z ATLASEM

Pokoloruj wnętrze z ATLASEM

2016-05-16 10:15:00

Trzy grupy kolorystyczne, ponad 40 odcieni i nowa receptura to najważniejsze z cech najnowszych fug ATLAS. W połączeniu z niezwykłą trwałością koloru i odpornością na ścieranie gwarantują, że każde, nawet najnowocześniejsze wnętrze wyglądać będzie nieskazitelnie przez wiele lat.

czytaj więcej
FEP Plus - nowa fuga na miarę potrzeb profesjonalistów

FEP Plus - nowa fuga na miarę potrzeb profesjonalistów

2016-05-12 10:45:41

Odpowiedzialne i innowacyjne podejście do produkcji bezpiecznej, niezawodnej i ekologicznej chemii budowlanej wpływa nie tylko na zadowolenie inwestora, ale pozwala każdemu profesjonaliście polecić określone rozwiązanie jako najlepsze z danego sektora produktów. To dlatego tak ważne jest ciągłe badanie rynku i potrzeb specjalistów, by tworzyć rozwiązania, które w efekcie przyspieszą i ułatwią pracę glazurnikowi, spełnią coraz większe wymagania każdego dewelopera, a producentowi dadzą pewność, że trud włożony w utrzymanie jakości i spełnienie niezbędnych norm jest inwestycją, która w dalszej perspektywie przyniesie za sobą wiele korzyści. Tak wypracowana strategia działania - połączenie know - how czołowego producenta chemii budowlanej oraz wieloletniego doświadczenia profesjonalnych glazurników pozwala na  tworzenie produktów, które jeszcze lepiej sprawdzą się w codziennej pracy glazurniczej. Dzięki tej fuzji, Sopro wypuszcza na rynek udoskonaloną Fugę FEP Plus, następczynię fugi inwestycyjnej FEP.

czytaj więcej
< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P