Chemia budowlana

Dragon: Łazienka jak nowa

Dragon: Łazienka jak nowa

2016-07-26 11:06:00

Po kilku latach mieszkania w domu przychodzi moment, kiedy odczuwamy nieodpartą potrzebę zmian… Często są one spowodowane nie tylko ewolucją gustów domowników, ale również potrzebą odświeżenia „zużytych” elementów. Wiele prac możemy spróbować zrobić sami - nawet te w łazience.

czytaj więcej
Przywracanie dawnego blasku, czyli renowacja drewnianego parkietu

Przywracanie dawnego blasku, czyli renowacja drewnianego parkietu

2016-07-26 10:30:00

Drewniana podłoga to dobra inwestycja w domowe wyposażenie - niepowtarzalne usłojenie stanowi doskonałą bazę do wielu aranżacji, a odpowiednio pielęgnowany materiał pozwala na użytkowanie przez wiele lat. Co więcej, nawet powstałe pod wpływem eksploatacji i upływającego czasu uszkodzenia można w prosty sposób usunąć. 

czytaj więcej
Klej metakrylowy MAK 38

Klej metakrylowy MAK 38

2016-07-22 07:21:00

Würth Polska przedstawia klej metakrylowy MAK 38 do łączenia elementów z metalu, szkła, materiałów kompozytowych, wielu tworzyw sztucznych - ze sobą i pomiędzy sobą. Szczególnie polecany w przypadku klejenia elementów narażonych na wysokie obciążenia dynamiczne i temperaturowe. Co ważne, klej metakrylowy MAK 38 może być stosowany do przyklejania zawiasów meblowych do powierzchni szklanych. Produkt ten ma również szerokie zastosowanie w przemyśle szklarskim, szkutniczym czy kamieniarskim, a także w przemyśle motoryzacyjnym.

czytaj więcej
Sopro wprowadza do oferty szeroki wachlarz nowych i udoskonalonych produktów

Sopro wprowadza do oferty szeroki wachlarz nowych i udoskonalonych produktów

2016-07-18 11:15:54

Dynamiczny rozwój sektora budowlanego, który w swoich założeniach powinien być optymalny nie tylko pod względem ekonomicznym, ale i ekologicznym to podstawa wznoszenia budynków w duchu zrównoważonego rozwoju. Efektywny i efektowny projekt może z jednej strony zapewniać wysoki komfort użytkowania, a z drugiej - gwarantować wieloletnią, przyjazną dla środowiska oraz portfela eksploatację. Rozumiejąc te zmiany i wychodząc im naprzeciw, Sopro wprowadza do oferty szeroki wachlarz nowych oraz udoskonalonych produktów, odpowiadających najnowszym trendom budowlanym - zarówno pod względem jakości i poszanowania ekologii, jak i odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej wymagających profesjonalistów.

czytaj więcej
Tikkurila Duett - sztuka doskonałego połączenia

Tikkurila Duett - sztuka doskonałego połączenia

2016-07-13 14:13:00

Tapety wracają do łask! Pięknie dekorują ściany, nadając wnętrzom stylowego charakteru. Ich odpowiedni wybór nie jest jednak oczywisty - by jak najlepiej spełniały funkcję estetyczną, powinniśmy zadbać o to, by stanowiły jednocześnie ozdobę, jak i dopełnienie całości wystroju pomieszczenia. Uzyskanie takiej harmonii możliwe jest dzięki kolekcji Tikkurila Duett. Stworzone przez skandynawskich designerów połączenia tapet i dobranych do nich kolorów farb pozwolą nam w łatwy sposób osiągnąć niebanalny efekt dekoracyjny.

czytaj więcej
Farby fasadowe klasy Premium od firmy Baumit

Farby fasadowe klasy Premium od firmy Baumit

2016-07-12 12:02:00

Wobec farby elewacyjnej, jako ostatniego elementu wykończenia budynku, mamy duże oczekiwania. Powinna nie tylko nadać ścianom wybraną kolorystkę, ale również zapewnić skuteczną ochronę przed opadami atmosferycznymi, promieniowaniem UV czy zmianami temperatur, a co za tym idzie gwarantować pożądany efekt dekoracyjny na długie lata. Najwyższą jakość powłok malarskich - pierwotnych oraz renowacyjnych - gwarantują farby elewacyjne Baumit w wersji Premium, które dołączyły ostatnio do oferty cenionego w branży producenta systemów ociepleń.

czytaj więcej
Sopro przedstawia nową fugę rozpływną FL FLOOR

Sopro przedstawia nową fugę rozpływną FL FLOOR

2016-07-08 07:38:26

Cementowa, wysokowytrzymała, szybkowiążąca zaprawa fugowa FL FLOOR to przełom w dziedzinie zapraw fugowych dedykowanych wielkokubaturowym inwestycjom. To pierwszy na polskim rynku produkt, który nie tylko pozwala na przyspieszenie prac wykończeniowych, ale i wspomaga glazurników, chroniąc ich przed typowymi przypadłościami zawodowymi, z którymi borykają się profesjonaliści od wielu lat pracujący w branży. Kluczem do sukcesu, a zarazem wyrazem innowacyjności jest jej rozpływna formuła, która pozwala na wbudowanie fugi na bardzo dużej powierzchni w bardzo krótkim czasie, niwelując konieczność niewygodnej pozycji podczas spoinowania.

czytaj więcej
Nowy uniwersalny klej do styropianu weberbase UNI S

Nowy uniwersalny klej do styropianu weberbase UNI S

2016-07-07 12:39:23

Weberbase UNI S ma bardzo dobrą przyczepność do betonu (0,50 MPa) i jednakową dla styropianu (0,09 MPa), niezależnie od jego koloru. Do jego atutów należy także plastyczność, łatwość użycia i mrozoodporność (po związaniu).

czytaj więcej
Nowy klej w ofercie Weber:  weberfix EASY

Nowy klej w ofercie Weber: weberfix EASY

2016-07-07 12:37:49

Weberfix EASY jest klejem cienkowarstwowym (2-6 mm) o klasie C1T wg PN-EN 12004. W porównaniu z typowymi klejami tej klasy ma podwyższoną elastyczność. Może być stosowany do przyklejania płytek gresowych o maksymalnych wymiarach 40 x 40 cm, glazury, terakoty, klinkieru i nienasiąkliwego kamienia.

czytaj więcej
Od balkonów i dachów przez parkingi po zbiorniki wodne: system hydroizolacji weber.dry PUR SYSTEM

Od balkonów i dachów przez parkingi po zbiorniki wodne: system hydroizolacji weber.dry PUR SYSTEM

2016-07-07 12:34:34

Jednym z zadań współczesnego budownictwa jest skuteczne zabezpieczenie przed wodą i wilgocią, które oddziałują na każdy element budynku stykający się z gruntem lub mający kontakt z powietrzem. Bezpieczeństwo i trwałość obiektów zapewnia odpowiednia hydroizolacja. Szczególnie ważną rolę pełni w przypadku tych bardziej „wymagających” konstrukcji np. balkonów, tarasów, dachów, a także zbiorników wodnych czy stref o dużym natężeniu ruchu pieszego lub kołowego. Weber, kontynuując tradycje marki Deitermann w zakresie hydroizolacji, odpowiada na te potrzeby i wprowadza na rynek nowy system - Weber.dry PUR SYSTEM.

czytaj więcej
< 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P