Sprzęt budowlany

Instalacja bez wysiłku - inteligentny system łączenia rur TECElogo

Instalacja bez wysiłku - inteligentny system łączenia rur TECElogo

2014-08-07 14:10:00

Oszczędność czasu, możliwość demontażu, wytrzymałość oraz brak konieczności użycia drogich narzędzi - to tylko wybrane zalety nowej generacji systemu łączenia rur typu „push-fit”. TECElogo, kompletny system do instalacji sanitarnych i grzewczych, to niezawodna technika i sprawdzone akcesoria - niezbędne zaplecze pracy każdego instalatora.

czytaj więcej
Stabilne pomosty jezdne od firmy KRAUSE

Stabilne pomosty jezdne od firmy KRAUSE

2014-07-21 10:28:17

Optymalne wykorzystanie powierzchni to jedno z podstawowych zadań, z którym muszą się zmierzyć projektanci odpowiadający za wyposażenie zakładów produkcyjnych, sklepów wielkopowierzchniowych, nowoczesnych magazynów czy hal logistycznych. Wysokie i bezpieczne dojście do miejsc trudnodostępnych zagwarantują profesjonalne pomosty jezdne z serii STABILO firmy KRAUSE.

czytaj więcej
Bezpieczeństwo zawsze pod ręką - barierki systemowe firmy KRAUSE

Bezpieczeństwo zawsze pod ręką - barierki systemowe firmy KRAUSE

2014-07-14 12:39:00

KRAUSE oferuje najwyższej jakości barierki systemowe, które pozwalają wytyczać drogi komunikacyjne w zakładach przemysłowych oraz stwarzać bezpieczne miejsce pracy w każdym środowisku.

czytaj więcej
Profesjonaliści na wysokości -  idealne drabiny dla przemysłu?

Profesjonaliści na wysokości - idealne drabiny dla przemysłu?

2014-07-09 10:18:00

Praca na wysokościach jest dziś łatwiejsza i bezpieczniejsza. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają tworzenie bardzo różnorodnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb konstrukcji. Dla wielu profesjonalistów podstawowym narzędziem są jednak wciąż klasyczne wolnostojące drabiny, z wejściem po jednej lub obu stronach oraz niewielkie schodki i podesty.

czytaj więcej
Jak prawidłowo użytkować drabinę?

Jak prawidłowo użytkować drabinę?

2014-06-12 13:22:49

Prawidłowe ustawienie drabiny i poprawne jej użytkowanie gwarantuje bezpieczne wykonywanie różnych czynności na wysokości. O czym warto pamiętać podczas przygotowywania miejsca pracy i czego unikać stojąc na drabinie? Odpowiada przedstawiciel z firmy KRAUSE, lidera na rynku drabin, aluminiowych rusztowań jezdnych oraz szerokiej gamy narzędzi i konstrukcji do pracy na wysokościach.

czytaj więcej
Okapnik tarasowo-balkonowy Sopro OBP 278

Okapnik tarasowo-balkonowy Sopro OBP 278

2014-06-05 18:34:00

Okapnik prosty Sopro OBP 278 stanowi element kompleksowego systemu balkonowo-tarasowego Sopro. Został zaprojektowany z myślą o montażu w strefach krawędziowych balkonów i tarasów z posadzkami z płytek ceramicznych. Jego główne zadania to odprowadzanie wody z powierzchni balkonu lub tarasui zwiększenie ich odporności na wilgoć i warunki atmosferyczne.

czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę udostępniając drabinę pracownikowi?

Na co zwrócić uwagę udostępniając drabinę pracownikowi?

2014-05-28 17:38:00

Praca wykonywana na wysokości - a więc w myśl przepisów, każda praca wykonywana z wysokości powyżej 1 m - stwarza potencjalne zagrożenie upadkiem. Dla wielu profesjonalistów wykonujących także tego typu prace podstawowym narzędziem są klasyczne wolnostojące drabiny z wejściem po jednej lub obu stronach oraz niewielkie schodki i podesty. Dlatego bardzo ważne jest, aby - zwłaszcza przy zawodowym wykorzystywaniu drabin - stosować takie drabiny, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo w danych warunkach.

czytaj więcej
Drabiny, pomosty i rusztowania KRAUSE na targach BUDMA 2014

Drabiny, pomosty i rusztowania KRAUSE na targach BUDMA 2014

2014-04-14 13:41:00

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 to największe wydarzenie w branży budowlanej w Europie Centralnej. W ostatnim czasie, jak co roku do Poznania zjechali producenci z całej Polski i z zagranicy. W kilkunastu pawilonach zaprezentowano sztandarowe rozwiązania, jak i nowości produktowe. Wśród wystawców nie zabrakło firmy KRAUSE - lidera na rynku aluminiowych rusztowań jezdnych i wiodącego producenta drabin, pomostów i szerokiej gamy konstrukcji specjalnych do pracy na wysokościach.

czytaj więcej
Kolorowe drabiny i schodki KRAUSE  - do każdego domu

Kolorowe drabiny i schodki KRAUSE - do każdego domu

2014-03-25 12:41:00

Mycie okien, zawieszanie firanek czy też ścieranie kurzu z wyżej zawieszonych półek wymaga użycia stabilnej drabiny, która zagwarantuje wygodną i bezpieczną pozycję podczas prac. Do wszelkich domowych remontów czy też prac porządkowych warto wybierać lekkie konstrukcje, które po złożeniu zajmują niewiele miejsca i przy przechowywaniu dobrze komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Wszystkie te cechy posiadają kolorowe schodki Treppy oraz Rolly, jak również drabina wolnostojąca Safety z oferty firmy KRAUSE. Przemyślana konstrukcja, wysokiej jakości lekkie aluminium oraz… modny kolor powodują, że jest to produkt niezbędny w każdym domu.

czytaj więcej
ROCKLIT 150 - pewne uszczelnienie przejść instalacyjnych

ROCKLIT 150 - pewne uszczelnienie przejść instalacyjnych

2014-03-20 11:21:00

W przypadku wystąpienia pożaru bardzo istotną rolę odgrywają przejścia instalacyjne pomiędzy pomieszczeniami obiektu. Otwory łączące pomieszczenia, przechodzące poprzez wewnętrzne przegrody konstrukcyjne (ściany, stropy), tworzą nieszczelności, umożliwiając tym samym rozprzestrzenianie się ognia i dymu. ROCKLIT 150 to niepalne płyty ze skalnej wełny mineralnej, które skutecznie zabezpieczają przejścia rur z tworzywa sztucznego lub stalowych przed rozprzestrzenianiem się pożaru wewnątrz budynku, jednocześnie ograniczając straty ciepła w przypadku instalacji centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej. 

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P