Sprzęt budowlany

Mobilna moc kucia od DEWALT

Mobilna moc kucia od DEWALT

2015-02-26 11:23:00

Do skutecznego wiercenia w betonie, szybkiej instalacji okna, systemu alarmowego lub zabudowy meblowej, niezastąpione będą nowe młotowiertarki DEWALT DCH273P2 i DCH274P2. Te wytrzymałe urządzenia z 2,1 J energii pojedynczego udaru i ulepszoną technologią tłumienia drgań ułatwiają długotrwałe wiercenie oraz lekkie podkuwanie. Waga nieco ponad 3 kg oraz długość 30 cm kwalifikują je do zadań wymagających mobilności.

czytaj więcej
Nowe profesjonalne opalarki i dmuchawy gorącego powietrza marki Steinel

Nowe profesjonalne opalarki i dmuchawy gorącego powietrza marki Steinel

2015-02-11 16:11:00

Steinel, wprowadziła na początku 2015 roku nową serię opalarek. Całkowicie nowa technologia, nowy design, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne to tylko niektóre zalety modeli oznaczonych symbolami HL i HG. Opalarki mogą być wykorzystywane do prac remontowych i budowlanych, w przemyśle oraz podczas majsterkowania. Rozwiązania firmy Steinel zostały wyposażone w nowe podzespoły, które pozwalają uzyskać jeszcze lepsze parametry i możliwości pracy.

czytaj więcej
Mierniki BENNING - napięcie i prąd pod kontrolą

Mierniki BENNING - napięcie i prąd pod kontrolą

2015-02-05 09:34:00

W warsztacie każdego elektryka lub elektromontera nie może zabraknąć profesjonalnego miernika prądu. Firma Benning, renomowany producent sprzętu diagnostycznego, poszerzyła ofertę o nowe rozwiązania, które pozwalają na pomiar nawet dużych wartości prądu. Innowacyjne urządzenia CFlex 1 oraz CFlex 2, dostępne na polskim rynku dzięki firmie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) umożliwiają wykonywanie pomiarów prądu AC do 3000 A zarówno w pojedynczych przewodach, jak i w wiązkach.

czytaj więcej
Bezpieczna praca z oświetleniem DEWALT

Bezpieczna praca z oświetleniem DEWALT

2015-02-02 12:20:00

Nowa lampa i reflektor DEWALT® to duet, który oświetli niemal wszystko. Lampa dzięki szerokiemu kątowi świecenia jest doskonała jako oświetlenie pośrednie. Natomiast reflektor, wytwarzający skupioną wiązkę, jako bezpośrednie. Obydwa urządzenia dzięki technologii LED gwarantują profesjonalistom światło o równomiernym natężeniu, które nie męczy oczu. I pomimo, że tworzą dobraną parę, każde z nich może być stosowane także oddzielnie.

czytaj więcej
Akcesoria STANLEY - „amunicja” do elektronarzędzi

Akcesoria STANLEY - „amunicja” do elektronarzędzi

2015-01-30 13:07:00

Oferta marki STANLEY® powiększyła się o ponad 800 akcesoriów dla profesjonalistów i zaawansowanych majsterkowiczów. Jest z czego wybierać - wiertła, brzeszczoty, otwornice, tarcze, papiery ścierne czy systemy Super-Lok®. To świetna okazja, aby uzupełnić swój arsenał.

czytaj więcej
Wolfcraft: Otwornice diamentowe Ceramic

Wolfcraft: Otwornice diamentowe Ceramic

2015-01-23 08:10:00

 Montaż płytek ceramicznych nie jest trudnym zadaniem. Problemy pojawiają się w momencie, w którym trzeba wyciąć w płytkach otwory pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną. Niezbędnym narzędziem w trakcie tego typu prac będą diamentowe otwornice Ceramic marki Wolfcraft, dostępne w ofercie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk). Niezwykle precyzyjne, wytrzymałe i - co ważne - proste w użyciu pozwolą uprościć i znacznie skrócić czas przygotowania posadzki lub ścian wyłożonych płytkami, naturalnym kamieniem czy gresem.

czytaj więcej
Zestaw do lutowania twardego Castolin 3500 Flex

Zestaw do lutowania twardego Castolin 3500 Flex

2014-12-10 14:11:00

Lutowanie twarde pozwala uzyskać silne i stabilne połączenie dyfuzyjne w niskiej temperaturze, bez konieczności wymieszania lutu z materiałem rodzimym. Renomowanym dostawcą materiałów do lutowania twardego jest firma Castolin, której produkty, dzięki spółce LŁ, są dystrybuowane na polskim rynku. Firma Castolin oddała do dyspozycji hydraulików, dekarzy, jak również fachowców montujących klimatyzację wysokowydajny dwugazowy zestaw o dużej mocy Castolin 3500 Flex. Rozwiązanie to ma szeroki zakres zastosowania i jest niezwykle przydatne także w wielu gałęziach przemysłu - elektronice, motoryzacji, przy produkcji rowerów oraz w przemyśle spożywczym.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze szlifierki - listopad 2014 wg Skąpiec.pl

2014-12-06 19:02:13

Szlifierka to niezwykle przydatne urządzenie, które ucieszy każdego majsterkowicza. Pozwoli ona nie tylko - jak sama nazwa wskazuje - szlifować, ale również polerować wiele różnych powierzchni. Szlifierki kątowe mają z kolei za zadanie dodatkowo przecinanie metalu i tworzenie otworów w betonie. Do tego typu narzędzi należy między innymi najpopularniejsza wśród użytkowników Skąpiec.pl szlifierka Makita GA5030.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze wiertarki - listopad 2014 wg Skąpiec.pl

2014-12-06 19:01:16

Dobrej wiertarki nie może zabraknąć w żadnym domu. Dzięki niej samodzielnie przykręcimy półki, zawiesimy obraz i wykonamy wiele innych prac, które w innym wypadku wymagałyby wizyty fachowca. Nie każdy jednak zna się na takim sprzęcie, w związku z czym wybór odpowiedniego urządzenia może nastręczać nieco trudności. Dla ułatwienia informujemy więc, że w zeszłym miesiącu najpopularniejszym modelem wiertarki wśród osób korzystających ze Skąpiec.pl była Makida DF330D.

czytaj więcej
Gluetec 3350 marki Megatec - przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco

Gluetec 3350 marki Megatec - przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco

2014-12-01 18:29:00

Megatec to marka własna spółki LŁ, której asortyment obejmuje kleje termotopliwe oraz pistolety do klejenia na gorąco. Nowością wprowadzoną na rynek przez LŁ jest pistolet Gluetec 3350 marki Megatec. Urządzenie to znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu - elektronice, elektryce, motoryzacji, jak również w branży opakowaniowej. Rozwiązanie marki Megatec może być również pomocne podczas produkcji dekoracji, np. świątecznych czy ozdabiania odzieży. Wysokiej jakości komponenty, jak również przemyślana budowa pistoletu pozwalają na niezawodną pracę w wielu środowiskach przemysłowych, a użytkownikowi zapewniają maksimum bezpieczeństwa podczas klejenia materiałów. Cechą, która wyróżnia to narzędzie spośród konkurencyjnych rozwiązań, jest płynna regulacja temperatury.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P