Sprzęt budowlany

Elementy zabezpieczające prace na wysokości

Elementy zabezpieczające prace na wysokości

2015-05-20 09:17:00

Praca na wysokości to duże wyzwanie - dla pracowników, pracodawców, ale też majsterkowiczów. Według danych Państwowej Inspekcji Pracy, do najczęstszych przyczyn wypadków podczas pracy w takich warunkach należy niska świadomość zagrożenia, niewyposażenie pracowników w stosowny sprzęt chroniący przed upadkiem lub jego niewłaściwe wykorzystanie. W jaki sposób można podwyższyć bezpieczeństwo prac zwiększonego ryzyka?

czytaj więcej
KRAUSE przedstawia drabiny pionowe mocowane na stałe

KRAUSE przedstawia drabiny pionowe mocowane na stałe

2015-05-13 09:03:00

Prace na wysokości należą do szczególnie niebezpiecznych, dlatego podczas ich wykonywania, z uwagi na duży stopień zagrożenia zdrowia i życia pracowników, trzeba zachować wyjątkowe środki ostrożności. Tworząc serię drabin pionowych mocowanych na stałe, firma KRAUSE wychodzi naprzeciw inwestorom, właścicielom oraz zarządcom wielokondygnacyjnych budynków, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo zarówno robotników, jak i innych użytkowników obiektu. 

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze pilarki - kwiecień 2015 wg Skąpiec.pl

2015-05-11 16:46:03

Pilarka to nieoceniony sprzęt w kolekcji każdego majsterkowicza. Doskonale nadaje się nie tylko do cięcia gotowych już płyt z drewna, ale pozwala również na ścinanie całych drzew. Dzięki temu będzie narzędziem, które sprawdzi się nie tylko do pracy w domu, ale również w ogrodzie. Internauci korzystający z serwisu Skąpiec.pl w zeszłym miesiącu najczęściej wybierali pilarki marek Stihl i Makita.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze piły - kwiecień 2015 wg Skąpiec.pl

2015-05-11 16:44:00

Wyższe temperatury i zieleń na drzewach skłaniają nas do zaprowadzenia porządku w przydomowych ogrodach. Nieocenionym narzędziem, które pomoże nam doprowadzić do ładu poprzerastane drzewa i krzewy jest piła. Dzięki niej już w jedno popołudnie nieokiełznane krzaki zamienimy w prawdziwe dzieła sztuki. Użytkownicy Skąpiec.pl w kwietniu decydowali się najczęściej na sprzęt marki Fiskars. Najpopularniejszym modelem piły był zaś Fiskars Piła do gałęzi 110950.

czytaj więcej
Wkręć się profesjonalnie z DEWALT

Wkręć się profesjonalnie z DEWALT

2015-05-06 18:04:00

Profesjonalni instalatorzy często pracują pod presją czasu montując wiele podobnych elementów. Automatyzacja jest zatem niezbędna do osiągnięcia większej płynności pracy, a co za tym idzie satysfakcjonującej wydajności. W nowej wkrętarce DEWALT® DCF620 wynika ona z użycia taśm z wkrętami oraz wydłużenia czasu pracy elektronarzędzia na jednym naładowaniu akumulatora. 

czytaj więcej
Drabina dla dekarza - pomagamy wybrać rozwiązania dachowe do zadań specjalnych

Drabina dla dekarza - pomagamy wybrać rozwiązania dachowe do zadań specjalnych

2015-05-06 09:32:29

Prace na dachach rządzą się swoimi prawami, o czym najlepiej wiedzą operujący na nich profesjonaliści - dekarze czy instalatorzy. W świetle przepisów BHP roboty takie jak montaż, remont, konserwacja, obróbka czy rozbiórka konstrukcji i pokryć dachowych zaliczają się do prac szczególnie niebezpiecznych. Aby wykonywać obowiązki zawodowe w spokoju o własne zdrowie, niezbędna jest odpowiednia drabina. Jakie cechy powinna ona spełniać? 

czytaj więcej
KRAUSE przedstawia drabinę wielofunkcyjną Stabilo Professional

KRAUSE przedstawia drabinę wielofunkcyjną Stabilo Professional

2015-04-28 09:25:00

Szwajcarski scyzoryk to synonim precyzji, kompaktowości i wielofunkcyjności. Jego budowa silnie wpłynęła na nowoczesną myśl projektowania narzędzi, które muszą być dziś nie tylko niezawodne i trwałe, ale wszechstronnie przystosowane do różnych środowisk pracy. Wychodząc naprzeciw profesjonalistom szukającym kompaktowych rozwiązań o szerokim spektrum zastosowań, KRAUSE zaprojektowało drabinę wielofunkcyjną z serii Stabilo Professional - do użytku jako drabina przystawna, rozsuwana i wolnostojąca z wysuwanym elementem. 

czytaj więcej
Drewniana donica na kwiaty - zrób to sam

Drewniana donica na kwiaty - zrób to sam

2015-04-02 11:47:00

Przygotowanie oryginalnych dekoracji ogrodowych nie musi być trudne. Kilka desek oraz odpowiednie narzędzia sprawią, że nasz ogród nabierze nowego blasku. BLACK+DECKER™ podpowiada jak łatwo można wykonać drewnianą donicę ogrodową. 

czytaj więcej
Wybieramy drabinę do prac nie tylko domowych

Wybieramy drabinę do prac nie tylko domowych

2015-04-01 18:03:00

Pierwsze ciepłe dni wiosny to znak, że sezon remontowo-budowlany zaczął się już na dobre. Majsterkowicze i profesjonaliści, w akompaniamencie odpowiednio dobranych narzędzi i sprzyjającej aury, ruszają do prac. Te, nierzadko wykonywane w trudno dostępnych miejscach, wymagają użycia solidnej drabiny. By stanąć na wysokości zadania, powinna ona zapewniać bezpieczeństwo oraz być dostosowana do zakresu, rodzaju oraz intensywności prac. O czym warto więc pamiętać, wybierając się na zakupy?

czytaj więcej
Elektryka prąd nie tyka… ale lepiej mieć sprawdzone narzędzia

Elektryka prąd nie tyka… ale lepiej mieć sprawdzone narzędzia

2015-03-31 13:06:00

W pracy z prądem bardzo ważne jest, aby używać narzędzi bezpiecznych. Właśnie takie oferuje marka STANLEY®, która przygotowała dla elektryków cały szereg wysokiej jakości wkrętaków i szczypiec testowanych pod napięciem 1000 V, a także narzędzi ogólnobudowlanych.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P