Sprzęt budowlany

Drabiny kominiarskie i dachowe firmy KRAUSE

Drabiny kominiarskie i dachowe firmy KRAUSE

2014-03-13 13:13:00

W ofercie firmy KRAUSE dostępne są drabiny kominiarskie i dachowe - umożliwiające bezpieczne poruszanie się po dachu. Są one kierowane przede wszystkim do kominiarzy i właścicieli budynków. Odpowiednio wyprofilowany kształt stopni, szerokość podłużnic oraz wielkość drabiny zwiększają wygodę podczas korzystania i minimalizują ryzyko wypadków podczas prac na dachu. 

czytaj więcej
Zmajstruj coś z Praktikerem

Zmajstruj coś z Praktikerem

2012-11-14 12:36:00

Jesienne wieczory i weekendy to czas, który możemy śmiało wykorzystać na drobne naprawy i remonty, a także na porządki w warsztacie. Wolne chwile spędzane w domowym zaciszu można poświęcić na zrobienie półki na książki, wydzielenie garderoby w sypialni, zawieszenie obrazów na ścianie, naprawienie zepsutych mebli czy renowację zniszczonej szafy. Oprócz czasu jedyne, czego potrzebujemy to dobre elektronarzędzia.

czytaj więcej
Dremel DSM20  nowoczesna ręczna piła

Dremel DSM20 nowoczesna ręczna piła

2012-05-21 09:38:00

Dremel DSM20 to nowoczesna ręczna piła z dobrą linią widzenia. Dzięki dobrej linii widzenia, mocnemu silnikowi i możliwości stosowania tarcz ściernych.To piła która pomoże zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty  w domu i ogrodzie.

czytaj więcej
Dremel 3000 - jak chciałbyś wykończyć wnętrze swojego domu?

Dremel 3000 - jak chciałbyś wykończyć wnętrze swojego domu?

2012-02-07 13:40:00

Dremel 3000 to wielofunkcyjne narzędzie, które pomoże zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty dekoracyjne w domu i ogrodzie. Praktyczne zastosowanie znajdzie również podczas zadań związanych z cięciem, szlifowaniem, polerowaniem oraz wykonywaniem innych domowych projektów remontowo-renowacyjnych. Dremel 3000 został wyposażony w silnik o podwyższonej mocy oraz innowacyjną nakrętkę EZ Twist, umożliwiającą wymianę akcesoriów bez użycia kluczy. Jednocześnie narzędzie Dremel 3000 wyróżnia obniżony poziom emisji wibracji i hałasu, a miękki, wygodny uchwyt poprawia komfort pracy i ułatwia precyzyjne wykonywanie zadań.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P