Ogrzewanie i chłodzenie

Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura

Nowy system grzewczy w ofercie Grupy Armatura

2016-12-21 10:10:00

Wymiana żeliwnych lub stalowych grzejników starej generacji na wydajne modele aluminiowe nie musi już wiązać się z koniecznością przeprowadzenia kosztownych prac modernizacyjnych. Nowości w ofercie Grupy Armatura umożliwią szybką i wygodną renowację systemu c.o. bez konieczności ingerowania w kształt instalacji.

czytaj więcej
Ogrzewacz wody z pompą ciepła

Ogrzewacz wody z pompą ciepła

2016-12-19 14:00:00

Ogrzewacz termodynamiczny, który instaluje się w piwnicy czy garażu, to połączenie pompy ciepła i zasobnika c.w.u. Dzięki energii z powietrza, ogrzewa wodę taniej niż węgiel, gaz ziemny, olej opałowy czy prąd. Można zarządzać nim zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie.

czytaj więcej
Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie

Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie

2016-12-12 11:30:00

W jaki sposób urządzić pokój dla dziecka, aby zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju? Finezyjny wystrój wnętrza oraz przemyślany układ pomieszczenia to za mało. Równie istotna jest komfortowa temperatura.

czytaj więcej
Bezpieczne ogrzewanie z zamkniętą komorą spalania

Bezpieczne ogrzewanie z zamkniętą komorą spalania

2016-11-28 14:01:16

Co roku sezonie grzewczym media donoszą o kolejnych ofiarach czadu. Tlenek węgla, zwany cichym zabójcą, faktycznie jest śmiertelnie niebezpieczny. Istnieje wiele sposobów, aby się przed nim chronić. Najskuteczniejszym jest wybór odpowiedniego urządzenia grzewczego.

czytaj więcej
Purmo - elektryczna magia ciepła

Purmo - elektryczna magia ciepła

2016-11-24 12:41:00

Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Nie we wszystkich domach jest jednak ciepło i komfortowo. Dlaczego? Często okazuje się, że popełniliśmy błąd decydując się na wybór instalacji grzewczej bez zamówienia profesjonalnego projektu. Efekt oszczędności jest taki, że mamy źle dobrane grzejniki i potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła.

czytaj więcej
Aluminium, a promienie w łazience i kuchni

Aluminium, a promienie w łazience i kuchni

2016-11-24 09:12:00

Grzejniki, z aluminiową płytą promieniującą, zapewniają ciepło podobne do słonecznego, gdyż szybko dociera do każdej części pomieszczenia. Można sterować nimi za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie. Automatycznie zatrzymują pracę na czas wietrzenia, które w łazience czy kuchni, odbywa się często.

czytaj więcej
Oświetlenie ma znaczenie  zwłaszcza jesienią - Sztuka meblowania światłem

Oświetlenie ma znaczenie zwłaszcza jesienią - Sztuka meblowania światłem

2016-11-03 12:33:00

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak dużą rolę pełni w naszym domu oświetlenie. Jeżeli właściwie je dobierzemy, poczujemy się w mieszkaniu bardziej komfortowo i łatwiej będzie nam wykonywać codzienne czynności. Zwłaszcza jesienią, gdy światło dziennie jest mocno ograniczone.

czytaj więcej
Sprytny ogrzewacz wody do małych pomieszczeń

Sprytny ogrzewacz wody do małych pomieszczeń

2016-11-03 07:50:04

Ogrzewacz wody, z inteligentnym sterowaniem, może sam planować produkcję i zużycie ciepłej wody, w zależności od potrzeb domowników. Płaski i smukły kształt, a także montaż pionowy lub poziomy sprawią, iż wpasuje się do małych pomieszczeń, w tym do zabudowy meblowej.

czytaj więcej
System rurowy Cleverfit

System rurowy Cleverfit

2016-10-28 07:18:34

Marka Purmo od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zdecydowanie podnoszą komfort naszego codziennego życia. Najlepszym tego przykładem jest system Purmo Cleverfit, którego niezaprzeczalne zalety zostały powszechnie docenione przez profesjonalistów z branży instalacyjnej oraz indywidualnych użytkowników.

czytaj więcej
Zamiast koca wybierz 3THERMO

Zamiast koca wybierz 3THERMO

2016-10-25 11:30:00

Prawidłowe działanie instalacji centralnego ogrzewania, dobór grzejników i ich parametrów technicznych są gwarancją utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Warto jednak zadbać, by mieszkania nie były przegrzane, powietrze suche i wolne od grzybów i mikroorganizmów. Takie efekty gwarantują tylko grzejniki 3THERMO - pierwszy tak dopracowany system ogrzewania ściennego.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P