Ogrzewanie i chłodzenie

Skapiec.pl

Najpopularniejsze urządzenia c.w.u - marzec 2015 wg Skąpiec.pl

2015-04-11 12:58:35

O tym, że ciepła woda to naprawdę niezbędny składnik przyjemnego prysznica, przekonał się każdy, kto musiał kiedyś wykąpać się mimo awarii podgrzewacza. Aby nie uświadczyć więcej tego typu niedogodności, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości urządzenie c.w.u dostosowane do potrzeb naszego domu. W marcu użytkownicy Skąpiec.pl najczęściej odwiedzali strony poświęcone termie gazowej WRDP 11-2B MaxiPower 2 7701331607 niemieckiej firmy Junkers.

czytaj więcej
Technika i estetyka - nowy termostat do ogrzewania podłogowego TECEfloorv

Technika i estetyka - nowy termostat do ogrzewania podłogowego TECEfloorv

2015-04-02 14:03:00

TECE wprowadził na rynek nowy termostat ogrzewania podłogowego. Element systemu TECEfloor, odpowiedzialny za kontrolę temperatury powietrza, wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Okazuje się, że nawet urządzenia techniczne mogą zaskakiwać niebanalnym wzornictwem.

czytaj więcej
Purmo Hygiene:  Na zdrowie

Purmo Hygiene: Na zdrowie

2015-03-30 14:51:00

Marzec, a może kwiecień? Niektórym z nas kojarzą się z początkiem najprzyjemniejszej pory roku, innym z początkiem sezonu alergii wiosennych. Życie alergika do prostych nie należy, ale w znaczący sposób można je ułatwić, wprowadzając do domu kilka istotnych zmian.

czytaj więcej
Efektywna dystrybucja ciepła z Flexalen 600 Compact

Efektywna dystrybucja ciepła z Flexalen 600 Compact

2015-03-25 11:21:00

Wraz ze wzrostem zainteresowania inwestorów alternatywnymi źródłami energii na znaczeniu zyskują instalacje wykorzystujące ciepło niskotemperaturowe. Z racji prostego montażu i osiągania coraz wyższych sprawności na znaczeniu zyskują pompy powietrze-woda, które w niedalekiej przyszłości mają realną szansę stać się wiodącym źródłem energii odnawialnej w gospodarstwach domowych.

czytaj więcej
Stiebel Eltron: Nowe pompy ciepła WWK electronic typu powietrze - woda

Stiebel Eltron: Nowe pompy ciepła WWK electronic typu powietrze - woda

2015-03-23 13:10:00

STIEBEL ELTRON wprowadziła na rynek nowoczesne pompy ciepła powietrze - woda. Te wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, unikalne urządzenia służą do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Trzy nowe pompy ciepła: WWK 221 electronic, WWK 301 electronic oraz WWK 301 electronic SOL to idealne rozwiązania dla wszystkich, którzy starają się redukować zużycie energii oraz cenią komfort użytkowania.

czytaj więcej
Forma i kolor w łazience

Forma i kolor w łazience

2015-03-10 17:23:00

Czy wybór grzejnika do łazienki może być ekscytujący? Z pewnością, jeśli oprócz mocy grzewczej i rozmiarów weźmiesz pod uwagę jego kolor oraz fantazyjną formę. Czasy prostych, niczym nie wyróżniających się modeli grzejników właśnie przemijają. Dziś stawiamy na funkcjonalność i efektowny wygląd.

czytaj więcej
Atlanitc: Rewersyjny grzejnik ogrzewa i chłodzi

Atlanitc: Rewersyjny grzejnik ogrzewa i chłodzi

2015-03-09 12:29:00

Dynamiczny grzejnik rewersyjny wyposażony jest w wodny wymiennik ciepła i musi być podłączony do pompy ciepła lub kotła. Podczas zimy ogrzewa, natomiast podczas lata chłodzi, wykorzystując pracę któregoś z tych generatorów. Aby utrzymać optymalną temperaturę nawet podczas bardzo mroźnych dni, gdy praca samej pompy ciepła nie gwarantuje tego, urządzenie wyposażono także w płytę grzewczą i wentylator.

czytaj więcej
Skapiec.pl

Najpopularniejsze kotły grzewcze - luty 2015 wg Skąpiec.pl

2015-03-05 09:41:00

Kocioł grzewczy to urządzenie, które będzie służyć nam latami. Nic więc dziwnego, że wybranie odpowiedniego modelu zajmuje nam naprawdę dużo czasu. Pod uwagę musimy wziąć zarówno ilość ogrzewanych metrów kwadratowych, jak i najkorzystniejsze dla nas paliwo, o sposobie montażu czy ilości funkcji nie wspominając. W lutym internauci korzystający ze Skąpiec.pl najbardziej interesowali się kotłami pracującymi na eko-groszek. Najwięcej uwagi przyciągnął kocioł stojący firmy Ogniwo.

czytaj więcej
Thermaflex ProtecTube - ciepło Ziemi pod ochroną

Thermaflex ProtecTube - ciepło Ziemi pod ochroną

2015-03-04 11:30:00

Wyczerpywanie się światowych zasobów kopalnych niesie za sobą postępujący wzrost cen paliw, takich jak węgiel, olej opałowy czy gaz. Szczególnie dotkliwie jest to widoczne w przypadku rachunków za ogrzewanie. Racjonalne staje się zatem poszukiwanie alternatywnych rozwiązań, które będą ekonomiczne dla inwestora i zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego - takich jak wykorzystanie energii geotermalnej, pochodzącej z wnętrza Ziemi.

czytaj więcej
Ogrzewanie podłogowe Purmo - luksus na co dzień

Ogrzewanie podłogowe Purmo - luksus na co dzień

2015-02-24 10:50:00

Lubisz chodzić boso po mieszkaniu? Wybierz ogrzewanie podłogowe Purmo! Cenisz swoje dobre samopoczucie? System emituje ciepło w sposób zgodny z ludzką fizjologią. Na dodatek otrzymujesz przestrzeń wolną od widocznych grzejników, którą możesz dowolnie zaaranżować.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P