Ogrzewanie i chłodzenie

Purmo Cleverfit - sprytny system dla instalatorów

Purmo Cleverfit - sprytny system dla instalatorów

2015-06-23 13:28:00

Tegoroczna nowość marki Purmo, system rurowy Clevertfit po raz pierwszy zaprezentowany na targach ISH 2015, oficjalnie wchodzi na rynek Polski i Europy Wschodniej. W czym tkwi jego wyjątkowość?

czytaj więcej
Grzejnik z energooszczędnymi czujnikami

Grzejnik z energooszczędnymi czujnikami

2015-06-23 11:11:00

Na polskim rynku dostępny jest grzejnik radiacyjny, który posiada dużą inercję cieplną, dzięki żeliwnemu elementowi grzewczemu i cienkowarstwowej folii grzewczej na obudowie ze szkła hartowanego. Wyposażono go w czujniki ruchu, światła i otwartych okien, dzięki którym urządzenie samo obniża temperaturę, gdy nikogo nie ma w domu, jest noc lub podczas wietrzenia.

czytaj więcej
Purmo: Tutaj narodziło się słońce

Purmo: Tutaj narodziło się słońce

2015-06-02 12:22:00

Sezon wakacyjny przed nami! A gdyby tak, planując tegoroczny wyjazd, zainspirować się grzejnikami Purmo? Co łączy greckie wyspy Santorini i Anafi, Niezależne Państwo Samoa i egzotyczny Mauritius? Wszystkie wymienione destynacje urlopowe zachwycają swoim oryginalnym urokiem. Podobnie jak nowoczesne grzejniki Purmo o równie wakacyjnych nazwach!

czytaj więcej
Grzejnik ze szkła hartowanego

Grzejnik ze szkła hartowanego

2015-05-25 17:45:00

Lamele grzewcze wykonane ze szkła hartowanego zapewniają nie tylko szybki wzrost temperatury, ale również możliwość dopasowania grzejnika do łazienki urządzonej w stylistyce high-tech. Jeśli dodamy do tego system umożliwiający jednoczesne ogrzewanie pomieszczenia i suszenie ręczników, a także przeciwdziałający cyrkulacji kurzu, otrzymamy produkt zaawansowany technologicznie.

czytaj więcej
Jak zadbać o kocioł po sezonie grzewczym?

Jak zadbać o kocioł po sezonie grzewczym?

2015-05-22 12:15:17

Pełną sprawność i bezpieczeństwo urządzeń grzewczych zapewnimy tylko pod warunkiem regularnych przeglądów. Aby uniknąć pośpiechu i stresu związanego z koniecznością uruchomienia ogrzewania jesienią, warto przeprowadzić przegląd i konserwację kotła właśnie teraz, czyli po sezonie grzewczym. Odkładanie przeglądu kotła na przełom jesieni i zimy sprawia, że przed sezonem grzewczym serwisanci mają bardzo dużo zleceń, a klienci muszą liczyć się z długim czasem oczekiwania na usługę. Nie jest to pożądane, gdy temperatura na zewnątrz sięga zaledwie kilku stopni powyżej zera. Zaplanowanie przeglądu i konserwacji po zimie sprawia, że mamy na to więcej czasu i usługa może być wykonana naprawdę rzetelnie i bez pośpiechu. De Dietrich podpowiada, o czym należy pamiętać podczas przeglądu - z punktu widzenia użytkownika i instalatora.

czytaj więcej
Polacy wciąż nie wiedzą co pochłania najwięcej energii w ich domach

Polacy wciąż nie wiedzą co pochłania najwięcej energii w ich domach

2015-05-12 10:35:15

Choć o problemach energetycznych w skali mikro i makro, mówi się w ostatnich latach często, to większość Polaków wciąż nie wie, które elementy gospodarstwa domowego są najbardziej energochłonne. W przeprowadzonym w kwietniu 2015 r. sondażu opinii publicznej „Energooszczędność w moim domu”1 46% respondentów stwierdziło, że najwięcej energii w ich domach pochłania zasilanie urządzeń elektrycznych. Tylko 24% badanych wskazało na ogrzewanie pomieszczeń. W rzeczywistości na ogrzewanie zużywamy ponad 70% energii pobieranej na potrzeby funkcjonowania gospodarstw domowych. „W podobnym badaniu, przeprowadzonym w 2013 roku, także najwięcej ankietowanych (51%) jako najbardziej energochłonny element gospodarstwa domowego wskazało sprzęt RTV/AGD” - mówi Paulina Gadomska-Dzięcioł z Effective PR, organizator badania. „Te wyniki pokazują, że mimo podejmowanych programów edukacyjnych, wiedza z zakresu energochłonności naszych domów zmienia się bardzo powoli”.

czytaj więcej
Podgrzewacz wody idealny

Podgrzewacz wody idealny

2015-05-06 15:51:00

Podgrzewacze wody już dawno przestały być niezgrabnymi i niebezpiecznymi urządzeniami spełniającymi jedynie funkcję użytkową. Dziś są ergonomicznymi i nowoczesnymi technologicznie produktami, czego najlepszym potwierdzeniem jest Velis Plus - nowość marki Ariston.

czytaj więcej
Atlantic: Grzejnik konwekcyjny, promieniujący, a radiacyjny

Atlantic: Grzejnik konwekcyjny, promieniujący, a radiacyjny

2015-04-22 13:36:00

Najtańszym sposobem przekazywania ciepła przez grzejniki elektryczne jest konwekcja, która opiera się na cyrkulacji powietrza, jednak wraz z przemieszczającymi się masami powietrza, wędruje kurz, pyłki i roztocza. Promienniki emitują termoelektryczne fale cieplne, które podobne są do promieniowania słonecznego. Z kolei grzejniki radiacyjne są najdroższe, ale dostarczają komfort cieplny porównywany do tego z C.O.

czytaj więcej
Elektroniczne pompy obiegowe Weberman do instalacji grzewczej i solarnej

Elektroniczne pompy obiegowe Weberman do instalacji grzewczej i solarnej

2015-04-16 16:28:34

Energooszczędność jest jednym z podstawowych wymogów stawianych przed nowoczesną techniką grzewczą. Obecnie rozwój technologii pozwala producentom na zastąpienie tradycyjnych pomp tzw. manualnych, stosowanych w dotychczasowych układach C.O., CWU i układach solarnych nowoczesnymi urządzeniami sterowanymi elektronicznie. W ofercie FERRO znajdziemy szeroki asortyment takich produktów, w tym energooszczędne pompy obiegowe najnowszej generacji GPA II marki Weberman do instalacji grzewczych i solarnych.

czytaj więcej
Wodne ogrzewanie ścienne. Energooszczędne rozwiązanie dla twojego domu

Wodne ogrzewanie ścienne. Energooszczędne rozwiązanie dla twojego domu

2015-04-14 11:39:00

System wodnego ogrzewania ściennego - niegdyś niedoceniany, obecnie cieszy się rosnącą popularnością na polskim rynku instalacyjnym. Ogrzewanie ścienne może pełnić funkcję wyłącznego systemu ogrzewania lub pracować jako system dodatkowy wspomagający ogrzewanie podłogowe. Wielość korzyści wynikających z jego użytkowania przemawia do coraz większego grona instalatorów polecających usługę swoim klientom.

czytaj więcej
< 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P