Dremel

Dremel w dziale informacje

Wiadomości
Dremel DSM20  nowoczesna ręczna piła

Dremel DSM20 nowoczesna ręczna piła

2012-05-21 09:38:00

Dremel DSM20 to nowoczesna ręczna piła z dobrą linią widzenia. Dzięki dobrej linii widzenia, mocnemu silnikowi i możliwości stosowania tarcz ściernych.To piła która pomoże zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty  w domu i ogrodzie.

czytaj więcej
Dremel 3000 - jak chciałbyś wykończyć wnętrze swojego domu?

Dremel 3000 - jak chciałbyś wykończyć wnętrze swojego domu?

2012-02-07 13:40:00

Dremel 3000 to wielofunkcyjne narzędzie, które pomoże zrealizować nawet najbardziej kreatywne projekty dekoracyjne w domu i ogrodzie. Praktyczne zastosowanie znajdzie również podczas zadań związanych z cięciem, szlifowaniem, polerowaniem oraz wykonywaniem innych domowych projektów remontowo-renowacyjnych. Dremel 3000 został wyposażony w silnik o podwyższonej mocy oraz innowacyjną nakrętkę EZ Twist, umożliwiającą wymianę akcesoriów bez użycia kluczy. Jednocześnie narzędzie Dremel 3000 wyróżnia obniżony poziom emisji wibracji i hałasu, a miękki, wygodny uchwyt poprawia komfort pracy i ułatwia precyzyjne wykonywanie zadań.

czytaj więcej
Dremel

DREMEL: Wymiana kafelek w toalecie

2012-01-18 17:48:00

Jeśli kafelki w Twojej toalecie są stare, zniszczone i mają przebarwienia lub po prostu nie pasują do nowego wystroju, istnieje szybki sposób by to samodzielnie zmienić. Przy pomocy piły ręcznej Dremel DSM20 oraz tarczy do cięcia kafelków możesz uzyskać idealny kształt i rozmiar nowych płytek. To kwestia kilku minut - wystarczy zastosować się do poradnika. Teraz idealne przycięcie porcelanowych płytek nie będzie już problemem.

czytaj więcej
Dremel

Dremel to 80 lat kreatywnych rozwiązań

2012-01-17 09:37:00

55 zarejestrowanych patentów, obecność w 50 krajach,  a także kolejne nowości produktowe każdego roku, to podsumowanie 80 lat obecności marki Dremel na rynku. Z pomysłowości i konsekwencji młodego Austriaka Alberta J. Dremela zrodziła się firma, która od wielu lat pomaga użytkownikom na całym świecie rozwiązywać codzienne problemy techniczne wokół domu. Naprawy  w mieszkaniu, czy ogrodzie oraz realizacja niepowtarzalnych projektów dekoracyjnych stały się jeszcze prostsze do zrealizowania.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P