Ceramik Paradyż

Ceramik Paradyż w dziele kuchnia

Inne

Ceramik Paradyż w dziele łazienka

Meble Wyposażenie Inne Kabiny / wanny

Ceramik Paradyż w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Wydarzenia Promocje

O firmie Ceramik Paradyż

Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20-stu lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w prawie 40 krajach świata. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1700 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro Ceramika skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group - propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania.

Efekt Dekoracyjny: Kolekcja paneli szklanych w Leroy Merlin

Efekt Dekoracyjny: Kolekcja paneli szklanych w Leroy Merlin

2016-12-12 13:00:00

Przez wiele lat ściany mieszkań stanowiły wyłącznie tło dla mebli. Teraz stają się ważnym elementem dekoracyjnym i pełnoprawnym komponentem wystroju wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Projektanci i producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych, oryginalnych materiałów i powłok wykończeniowych. Jedną z ciekawszych  propozycji wykończenia fragmentów ścian lub innych elementów pionowych są panele szklane.

czytaj więcej
Efektowny powrót do przeszłości - kolekcja płytek Rodari od Ceramiki Paradyż

Efektowny powrót do przeszłości - kolekcja płytek Rodari od Ceramiki Paradyż

2016-01-27 11:26:00

Najnowsza kolekcja stylowych płytek od Ceramiki Paradyż - RODARI łączy w sobie piękno dawnych, ręcznie malowanych wzorów ze współczesnymi trendami. Przy jej pomocy z łatwością zaaranżujemy wnętrze w stylu rustykalnym, vintage czy skandynawskim. RODARI będzie efektownym uzupełnieniem zarówno aranżacji kuchennych, jak i łazienkowych.

czytaj więcej
Płytki do kuchni rustykalnej - Rodari

Płytki do kuchni rustykalnej - Rodari

2015-09-24 14:10:00

Ciepła biel, oszczędne zdobnictwo i deseń przypominający dawne, haftowane makatki ścienne. To cechy nowej kolekcji płytek w stylu rustykalnym. W połączeniu z drewnem, postarzanymi meblami i kilkoma stylowymi detalami, Rodari otwiera drzwi do całkiem bajkowych wnętrz.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P