Sanplast

Sanplast w dziale informacje

Promocje Nagrody Wydarzenia katalogi Wiadomości
Sanplast, czyli każda łazienka jest piękna

Sanplast, czyli każda łazienka jest piękna

2017-07-27 08:43:00

Nie sztuka urządzić mieszkanie, kiedy nie ogranicza nas przestrzeń. Projektanci Sanplast zdają sobie jednak sprawę z realiów polskiego budownictwa i swoje pomysły kierują również w stronę właścicieli niewielkich łazienek. Mała, a nawet bardzo mała łazienka nie powinna obecnie stanowić żadnej przeszkody, aby stworzyć stylową i praktyczną przestrzeń. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednie rozwiązania.

czytaj więcej
Sanplast = TX, czyli wzór na łazienkę

Sanplast = TX, czyli wzór na łazienkę

2017-03-22 12:08:03

Podstaw pod X to, czego potrzebujesz - kabinę lub wannę. W każdej konfiguracji wynik będzie perfekcyjny! TX to najbardziej uniwersalna kolekcja w ofercie Sanplast. Dzięki szerokiej gamie kształtów i wymiarów, wzór TX możesz podstawić do każdego łazienkowego wnętrza…

czytaj więcej
Łazienka na miarę 2017 roku

Łazienka na miarę 2017 roku

2016-11-22 11:50:00

Zbliża się Nowy Rok, a wraz z nim nowe trendy w świecie wzornictwa. Chociaż projektantom trudno jest nas zaskoczyć i na razie nic nie zapowiada łazienkowej rewolucji, można wyróżnić kilka trendów, które na pewno pozostaną z nami w najbliższym czasie.

czytaj więcej
Łazienka oczami kobiet

Łazienka oczami kobiet

2012-12-03 11:15:00

Dla Pań łazienka to coś znacznie więcej niż pomieszczenie związane z codzienną toaletą. To również domowe SPA, miejsce relaksu i wyciszenia. Jest oazą, w której kobieta spędza dziennie nawet kilka godzin. Dlatego tak ważne jest, by łazienka była nie tylko estetycznie i modnie urządzona, ale przede wszystkim funkcjonalna. Firma Sanplast SA wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, tworząc armaturę łazienkową zgodną z najnowszymi trendami, nie zapominając jednocześnie o ergonomii.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P