Sanplast

Sanplast w dziale informacje

Promocje Nagrody Wydarzenia katalogi Wiadomości
Umywalki z odlewu mineralnego to najnowszy produkt Sanplastu

Umywalki z odlewu mineralnego to najnowszy produkt Sanplastu

2012-07-20 10:51:00

Umywalki wykonane z odlewu mineralnego charakteryzują się znakomitymi właściwościami mechanicznymi i chemicznymi. Niezwykle gładka, nieporowata powierzchnia ułatwia utrzymanie brodzików w czystości, eliminuje rozwój groźnych bakterii, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

czytaj więcej
Sanplast: Nowe kształty brodzików Space Mineral

Sanplast: Nowe kształty brodzików Space Mineral

2012-03-23 10:47:00

Sanplast  oferuje swoim klientom więcej propozycji wymiarów brodzików z odlewu mineralnego B-M/SPACE oraz zupełnie nowy kształt brodzika.Brodziki tej serii wykonane są z odlewu mineralnego, charakteryzującego się znakomitymi właściwościami użytkowymi. Powierzchnia brodzików jest nie tylko bardzo przyjemna w dotyku, ale także odporna na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Głównie dzięki temu, brodziki tej linii nie tylko urzekają wspaniałą minimalistyczną formą. Nowoczesna estetyka produktów została osiągnięta dzięki możliwości wpuszczenia brodzika w posadzkę, tworząc przez to bezbarierowe wejście.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P