Agata Meble

Agata Meble w dziale pokój

Meble Meble wypoczynkowe Inne FOTELE i PUFY SOFY

Agata Meble w dziale sypialnia

Meble Materace Łóżka Szafy

Agata Meble w dziele kuchnia

Meble Meble

Agata Meble w dziale informacje

Wydarzenia Promocje Wiadomości

O firmie Agata Meble

Agata Meble to jeden z największych i najstarszych w Polsce dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pod marką Agata Meble funkcjonuje już 16 wielkopowierzchniowych salonów sprzedaży, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Firma współpracuje z kluczowymi producentami mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych z całego świata. Salony Agata Meble oprócz mebli, oferują również elementy dekoracyjne, lampy i tekstylia – pod marką Agata Home, systemy do wyposażenia i aranżacji kuchni – pod marką Agata Kuchnie oraz asortyment dla dzieci – w ramach nowego konceptu Agata Kids.

Qubik - idealna kuchnia w 7 dni

Qubik - idealna kuchnia w 7 dni

2016-10-27 10:29:00

Kuchnia to przestrzeń, która powinna być urządzona przytulnie, funkcjonalnie i ergonomicznie. Dzięki nowoczesnym systemom mebli modułowych Qubik wystarczy 7 dni od aranżacji do realizacji kuchni. 

czytaj więcej
Kuchnia otwarta na salon

Kuchnia otwarta na salon

2016-05-04 12:45:00

Nowoczesne kuchnie coraz rzadziej przypominają tradycyjne pomieszczenia, służące wyłącznie do przygotowywania posiłków. W mniejszych mieszkaniach, dużą popularnością cieszą się kuchnie otwarte na salon, które stają się przestrzenią wielofunkcyjną. Takie rozwiązanie wymaga umiejętnego wydzielenia stref codziennych aktywności, ale posiada też wiele zalet.

czytaj więcej
Dobrze zaplanuj kuchnię

Dobrze zaplanuj kuchnię

2015-10-19 07:16:00

Kuchnia jest sercem każdego domu. Wspólne gotowanie, spożywanie posiłków, a nawet spotkania z przyjaciółmi sprawiają, że w tym pomieszczeniu pragniemy zachować najwięcej domowego ciepła i pozytywnej atmosfery. Dobre zaplanowanie tej przestrzeni staje się więc ważne dla funkcjonowania całego mieszkania.

czytaj więcej
Kolekcja Monaco z trwałej sosny skandynawskiej

Kolekcja Monaco z trwałej sosny skandynawskiej

2014-07-09 13:44:00

W salonach Agata Meble pojawiła się nowa kolekcja mebli MONACO od duńskiego producenta Steens. Wszystkie elementy tego zestawu są wykonane z litego drewna sosnowego pochodzącego ze Skandynawii. Ten gatunek drzewa rośnie dłużej niż inne sosny, ale dzięki temu jego drewno jest mocniejsze i bardziej trwałe.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P