Wajnert Meble

Wajnert Meble w dziale pokój

Meble wypoczynkowe Szafy SOFY Meble Łóżka FOTELE i PUFY

Wajnert Meble w dziale sypialnia

Szafy Materace Meble

Wajnert Meble w dziale informacje

katalogi Promocje Wiadomości Wydarzenia Nagrody
Inspiracje: Jesieni na przekór…

Inspiracje: Jesieni na przekór…

2014-11-28 12:51:57

Jeśli dopadł Cię jesienny nastrój i chcesz to zmienić postaw na pomarańcz we wnętrzu. Pomarańczowy, choć kolor bardzo jesienny, kojarzy się z energią, witalnością, radością życia. Barwa ta, przez swoją intensywność, raczej jest pomijana we wnętrzu. Trzeba przyznać całe ściany w mieszkaniu w pomarańczowym tonie, to odważny krok. A jak nie ściany to co? Proponujemy, stonowane wnętrze beżowe czy brązowe, ocieplić meblami lub dodatkami w kolorze zachodzącego słońca. Wnętrze ożywi się, nabierze dynamizmu i energii. Kolor pomarańczowy bowiem, użyty w odpowiednich proporcjach w aranżacji, potrafi poprawić samopoczucie, zmotywować do działania. Ale uwaga! W nadmiarze może nas za bardzo pobudzać a wręcz nawet męczyć. Granica jest bardzo cienka, nie można przesadzić. Proponujemy wybrać kilka elementów, które rozweselą nasze wnętrze: szafa z grafiką, łóżko czy sofa lub subtelniej - pomarańczowe poduszki, pomarańczowy koc, pościel w sypialni, wazon czy lampa. Energia pojawi się we wnętrzu w jednej chwili!

czytaj więcej
Lazurowe Wybrzeże w salonie?

Lazurowe Wybrzeże w salonie?

2013-07-17 17:37:00

Turkus - kolor, który nieodmiennie kojarzy się z wakacjami, relaksem, wolnym czasem. Zastosowany we wnętrzach daje poczucie błogości i sprzyja wypoczynkowi. Jakby mówił - wrzuć na luz!

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P