Laveo

Laveo w dziele kuchnia

Systemy kuchenne
Laveo: Szach mat, czyli czarno - biała elegancja

Laveo: Szach mat, czyli czarno - biała elegancja

2014-10-16 17:09:00

Czerń w łazience i kuchni ciągle jest w łaskach. Moda w aranżacji wnętrz na op-art w stylu lat 60. sprawiła, że parę sezonów temu znowu pokochaliśmy elegancję wyrazistych połączeń. Czerń jest kolorem bardzo wyrazistym, dlatego podczas projektowania pomieszczenia z jej użyciem należy zachować szczególną ostrożność. Zbyt intensywne zastosowanie tej barwy może sprawić, że zamiast eleganckiej przestrzeni otrzymamy wnętrze przytłaczające w odbiorze.

czytaj więcej
Tęcza kolorów w kuchni i łazience - Laveo

Tęcza kolorów w kuchni i łazience - Laveo

2014-04-16 16:48:00

Kuchnie i łazienki w odcieniach bezpiecznych beżów już dawno odeszły do lamusa. Polacy coraz chętniej sięgają po nowe, czasem - łagodnie mówiąc - dość odważne kolory wyposażenia wnętrz. I o ile w sypialni, salonie często spotkać można ferie barw, do innych pomieszczeń wkraczają bardziej nieśmiało, choć kolorowych propozycji dla nich nie brakuje. Poniżej kilka ciekawych aranżacji kuchni i łazienki w szalonych barwach.

czytaj więcej
Szachownica Laveo w kuchni i łazience

Szachownica Laveo w kuchni i łazience

2013-02-27 14:58:00

Czarno-białe aranżacje w kuchni i łazience nadal nie budzą zaufania Polaków, choć moda na nie przyszła do nas już kilka sezonów temu. Dlaczego boimy się kontrastowych zestawień kolorów? Może winne temu jest wieloletnie przyzwyczajenie do „bylejakości” kolorystycznej minionej epoki, a może brak odwagi… W każdym razie połączenie bieli i czerni jest bardzo eleganckie, a jeśli dodać do niego żywe elementy kolorystyczne na pewno nie będzie chłodne.

 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P