Laveo

Laveo w dziele kuchnia

Systemy kuchenne
Kolumna łazienkowa Dagon od Laveo

Kolumna łazienkowa Dagon od Laveo

2014-04-08 16:57:00

Dagon to kolumna z półką, w którą sprytnie wmontowano baterię natryskową. Dzięki temu kolumna ma nie tylko lepszy wygląd, ale i dodatkowe miejsce na kosmetyki, bowiem półka Dagona ma aż 40 centymetrów długości! Wysokość kolumny jest regulowana i może sięgać do 150 cm, a sam natrysk został wykonany z mosiądzu, co gwarantuje mu wysoką odporność na wgniecenia w przypadku uderzenia. Słuchawka i deszczownica Dagona są jednofunkcyjne i posiadają funkcję anty-kamień pozwalającą łatwo utrzymać dysze deszczowe w czystości. 

czytaj więcej
Laveo: Prysznic na kliknięcie - Victoria

Laveo: Prysznic na kliknięcie - Victoria

2013-10-25 11:00:00

Prysznic w każdym domu to tak zwany „must have”. Trudno sobie bez niego wyobrazić łazienkę, a przede wszystkim codzienne życie w biegu. Prysznice w polskich domach bywają różne. W wersji najbardziej spektakularnej są to panele i kolumny prysznicowe, które poza standardową słuchawką prysznicową są wyposażone w deszczownice górne, a czasem i hydromasaż. Jednak ciągle najtańszą i najczęściej stosowaną opcją prysznica jest zestaw prysznicowy - mocowany na uchwycie lub drążku. Laveo przedstawia innowacyjny produkt w tej klasie - zestaw prysznicowy Victoria z funkcją kaskady, czyli „ściany wody”.

czytaj więcej
Laveo: Nowoczesna seria  baterii  Tiriba

Laveo: Nowoczesna seria baterii Tiriba

2012-05-18 12:00:00

Tiriba nowoczesna i trwała armatura, najwyższej jakości wykonania,orginalne wzornictwo, chromowana powłoka doskonale harmonizują z wnętrzem współczesnej łazienki.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P