Purmo

Purmo w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia Nagrody Wywiady Promocje

O firmie Purmo

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 9 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Silna i stabilna pozycja rynkowa powoduje zaangażowanie koncernu w ciągłe inwestowanie w jakość i innowacje. Największa fabryka koncernu mieści się w Rybniku. W styczniu 2012 roku koncern Rettig ICC przejął niemiecką firmę Hewing – producenta wysokiej jakości rur z tworzyw sztucznych. Po włączeniu fabryki Hewing w struktury koncernu, Rettig ICC zamierza utrzymać znaczną niezależność tej organizacji. Hewing będzie od tej chwili produkował rury również na stale rosnące potrzeby Rettiga. Firma Hewing zatrudniająca profesjonalny zespół ekspertów i doświadczonych pracowników doskonale wpisuje się w strategię rozwoju koncernu Rettig ICC.

Minimalistyczny sposób na ogrzewanie - czym zastąpić kaloryfery

Minimalistyczny sposób na ogrzewanie - czym zastąpić kaloryfery

2017-04-27 10:20:00

A gdyby tak uwolnić przestrzeń, rezygnując również z kaloryferów. Minimalizm totalny, grzejniki podtynkowe sposobem na oszczędną i nowoczesną aranżację wnętrz.

czytaj więcej
Purmo Delta - grzejniki rekomendowane przez profesjonalistów

Purmo Delta - grzejniki rekomendowane przez profesjonalistów

2017-03-20 11:26:00

Grzejniki kolumnowe Purmo Delta to jedyne w swoim rodzaju połączenie klasyki i nowoczesności. Ich niekwestionowane zalety nie pozostały niezauważone przez redaktorów magazynu „M jak mieszkanie”, którzy przyznali Purmo Delta prestiżowe wyróżnienie.

czytaj więcej
Sprytne grzejniki pokojowe

Sprytne grzejniki pokojowe

2017-03-09 10:29:00

Wybór odpowiedniego źródła ciepła to jedna z najważniejszych kwestii podczas projektowania wnętrz. Aby zadbać o optymalną temperaturę w naszym domu - obok mocy grzejnika, pod uwagę należy wziąć również jego lokalizację w pomieszczeniu.

czytaj więcej
Zielony grzejnik Purmo - TRENDY 2017

Zielony grzejnik Purmo - TRENDY 2017

2017-02-23 08:00:35

Na początku każdego roku Amerykański Instytut Pantone ogłasza kolor, którego barwa staje się obowiązująca w nowoczesnym wzornictwie użytkowym. Tegorocznym kolorem jest zieleń, którą można wprowadzić do przestrzeni w prosty sposób - wymieniając stary grzejnik na nowy model Purmo.

czytaj więcej
Design na ciepło

Design na ciepło

2017-02-13 11:41:00

Czego oczekujemy od grzejnika? Przede wszystkim gwarancji optymalnej temperatury w pomieszczeniu, w którym został zainstalowany. Jednak dzięki pomysłowości projektantów Purmo, grzejnik przestał być wyłącznie urządzeniem, które emituje ciepło i chroni przed chłodem - doskonale odnajduje się również w roli oryginalnego mebla lub niecodziennej dekoracji.

czytaj więcej
Komfort cieplny w biurze

Komfort cieplny w biurze

2017-01-09 12:43:00

Nowoczesne pomieszczenia biurowe, które charakteryzują się przestronnością i dużymi przeszkleniami, wymagają zastosowania przemyślanych rozwiązań grzewczych. W portfolio marki Purmo bez trudu znajdziemy propozycje odpowiednie dla lokali użytkowych narażonych na większe straty ciepła.

czytaj więcej
Kable i maty grzejne DEVI zapobiegają oblodzeniom

Kable i maty grzejne DEVI zapobiegają oblodzeniom

2017-01-05 10:17:00

Instalując maty DEVIsnow™ lub kable DEVIsafe™, DEVIsnow™ oraz regulatory DEVIreg™ dbamy o bezpieczeństwo ludzi, a także budynków i pojazdów w zimie.

czytaj więcej
Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie

Pokój dziecięcy - ciepło i bezpiecznie

2016-12-12 11:30:00

W jaki sposób urządzić pokój dla dziecka, aby zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju? Finezyjny wystrój wnętrza oraz przemyślany układ pomieszczenia to za mało. Równie istotna jest komfortowa temperatura.

czytaj więcej
Purmo - elektryczna magia ciepła

Purmo - elektryczna magia ciepła

2016-11-24 12:41:00

Sezon grzewczy rozpoczął się na dobre. Nie we wszystkich domach jest jednak ciepło i komfortowo. Dlaczego? Często okazuje się, że popełniliśmy błąd decydując się na wybór instalacji grzewczej bez zamówienia profesjonalnego projektu. Efekt oszczędności jest taki, że mamy źle dobrane grzejniki i potrzebujemy dodatkowego źródła ciepła.

czytaj więcej
System rurowy Cleverfit

System rurowy Cleverfit

2016-10-28 07:18:34

Marka Purmo od wielu lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zdecydowanie podnoszą komfort naszego codziennego życia. Najlepszym tego przykładem jest system Purmo Cleverfit, którego niezaprzeczalne zalety zostały powszechnie docenione przez profesjonalistów z branży instalacyjnej oraz indywidualnych użytkowników.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P