Exclusive Lights

Exclusive Lights w dziale informacje

Wiadomości
Pająk na suficie - lampa Verin

Pająk na suficie - lampa Verin

2016-06-16 13:16:00

Mawia się, że potrzeba jest „matką wynalazków”. Z potrzeby idealnego doświetlenia wnętrza na różnych wysokościach powstała nowa lampa Verin marki Candellux Lighting. Jest nie tylko funkcjonalna, ale i niezwykle designerska. Regulowane, czarne przewody zakończone futurystyczną oprawą żarówki idealnie wpisują się w najnowsze trendy wyposażenia wnętrz.

czytaj więcej
Zoom na detal - nowa kolekcja minimalistycznych lamp Robinson

Zoom na detal - nowa kolekcja minimalistycznych lamp Robinson

2016-05-18 10:39:00

Życie Robinsona Crusoe na bezludnej wyspie można określić jednym słowem - minimalizm. Nie miał on bowiem dostępu do jakichkolwiek przedmiotów, którymi my posługujemy się na co dzień. Z inspiracji do skromnych, delikatnych i oszczędnych form powstały lampy ROBINSON. Ich klasyczna kolorystyka bieli i czerni oraz mocny detal w postaci kolorowego wnętrza wniosą do naszego domu spokój i jednocześnie orzeźwienie. 

czytaj więcej
W duchu orientu - nowe lampy Sfinks marki Candellux

W duchu orientu - nowe lampy Sfinks marki Candellux

2016-04-21 12:58:00

Styl orientalny we wnętrzach od lat rozpala nasze zmysły, przenosząc w niesamowity świat wrażeń, tajemniczości i różnorodności. To trend, którego miłośnicy wielką uwagę przywiązują do starannie dobranych dodatków pełniących główną rolę w kreowaniu przytulnego wnętrza. Z myślą o takich właśnie pomieszczeniach powstała nowa kolekcja lamp SFINKS, która przenosi nas do krainy baśni z 1001 nocy. 

czytaj więcej
Świetlne inspiracje z Mediolanu

Świetlne inspiracje z Mediolanu

2015-05-12 16:55:00

Za nami kolejna edycja legendarnych targów wnętrzarskich iSaloni w Mediolanie. Ten rok upłynął pod znakiem szczególnie nowatorskich i inspirujących projektów światowych marek w dziedzinie oświetlenia. 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P