Franke

Franke w dziele łazienka

Armatura sanitarna

Franke w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia katalogi

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia Franke nawet do 5 lat

Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia Franke nawet do 5 lat

2017-11-24 12:25:00

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na rozwiązania technologiczne urządzeń kuchennych i są skłonni wydać więcej, jeśli widzą, że w zamian otrzymają dodatkowe korzyści. Dlatego „Promocja do kwadratu” firmy Franke, przedłużająca czas gwarancji urządzeń - nawet do 5 lat - idealnie wpasowuje się w oczekiwania klientów, ponieważ kupując szwajcarskie, nowoczesne systemy kuchenne zyskuje się sprzęt, który służy przez długie lata.

czytaj więcej
Ostra promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke w komplecie z nożami Victorinox

Ostra promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke w komplecie z nożami Victorinox

2017-08-22 07:25:29

Aż do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w komplecie z baterią kuchenną producenta w prezencie otrzymamy zestaw 3 noży Victorinox.

czytaj więcej
Łączy nas kuchnia - promocyjna oferta Franke 2016

Łączy nas kuchnia - promocyjna oferta Franke 2016

2016-05-09 12:08:00

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon remontowy. Planowana modernizacja domu nie musi jednak oznaczać ogromnych wydatków. Firma Franke przygotowała właśnie ofertę promocyjną pod hasłem „Łączy nas kuchnia”, dzięki której nasza strefa gotowania znów nabierze blasku, a my nie nadwyrężmy domowego budżetu. 

czytaj więcej
Kumulacja promocji Franke!

Kumulacja promocji Franke!

2015-11-25 14:31:34

Nic tak nie zachęca do zmian i nowych wyborów jak dobre promocje. Dlatego firma Franke przygotowała aż dwie wyjątkowe oferty promocyjne. "Przedłużona gwarancja Franke" to oferta dająca poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdyż przy zakupie już 2 urządzeń AGD Klient zyskuje dodatkowe 2 lata gwarancji - łącznie 4 lata - proste - jak 2+ 2 = 4. A przy zakupie 3 urządzeń marki Franke, gwarancja wydłuża się o dodatkowe 3 lata. Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja zakupionych produktów na stronie www.franke.pl, korzystając ze specjalnego formularza, nie później niż 30 dni od daty zakupu urządzeń.

czytaj więcej
Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke   2015

Projekt: Kuchnia Doskonała. Promocyjna oferta Franke 2015

2015-04-14 11:13:21

Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o zmianach w naszym domu. Nie musi to być duża rewolucja. Wystarczą nowe dekoracje, odświeżenie koloru ścian czy zakup sprzętów do kuchni, których wartość nie nadwyręży domowego budżetu. Atrakcyjne ceny zawsze zachęcają do zakupów, dlatego firma Franke przygotowała ofertę promocyjną pod hasłem Projekt: Kuchnia doskonała, obejmującą zarówno AGD jak i armaturę, a także sortowniki odpadów, młynki oraz środki czystości.

czytaj więcej
Promocyjna oferta Franke na lato 2014

Promocyjna oferta Franke na lato 2014

2014-05-26 14:08:00

Nic tak nie zachęca do zakupów jak okazyjne ceny. Firma Franke przedstawiła właśnie promocyjną ofertę na urządzenia kuchenne, które nawiązują do najnowszych trendów wzorniczych, są niezwykle funkcjonalne oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferta promocyjna została tak dobrana, aby bez trudu skomponować gotowe zestawy, idealnie pasujące do każdego kuchennego wnętrza. Do wyboru mamy szeroką gamę okapów, baterii, zlewozmywaków ze stali szlachetnej, z Fragranitu+ czy materiału Tectonite®. W promocyjnych cenach możemy nabyć także sortowniki oraz młynki do odpadów.

czytaj więcej
Niepowtarzalna oferta na 20. urodziny Franke Polska

Niepowtarzalna oferta na 20. urodziny Franke Polska

2013-07-25 14:00:00

Franke, szwajcarski producent zlewozmywaków, baterii, urządzeń AGD oraz systemów zarządzania odpadkami, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności na polskim rynku. Z tej okazji klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

czytaj więcej
Nowa promocja Franke - kompletny system kuchenny w atrakcyjnej cenie

Nowa promocja Franke - kompletny system kuchenny w atrakcyjnej cenie

2013-02-26 12:49:00

Nowa oferta promocyjna firmy Franke to dobra wiadomość dla wszystkich , którzy urządzają kompleksowo wyposażają kuchnię. Zakup urządzeń AGD wysokiej jakości to poważna pozycja w budżecie remontowym, a dzięki nowej promocji Franke „4+1 za 1 zł lub 3+1 za 50%”, możemy wyposażyć nową kuchnię w nowoczesne i funkcjonalne sprzęty AGD, w bardzo atrakcyjnej cenie.

czytaj więcej
Franke: Promocje na 100-lecie

Franke: Promocje na 100-lecie

2011-10-25 16:00:00

Stulecie istnienia firmy to okazja szczególna. Firma Franke pragnie świętować ten jubileusz razem ze swoimi klientami, dlatego też przygotowała specjalny zestaw promocji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P