Franke

Franke w dziele łazienka

Armatura sanitarna

Franke w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia katalogi

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Codzienność z perspektywy kuchni. Premierowa oferta Franke na targach Eurocucina 2016 w Mediolanie

Codzienność z perspektywy kuchni. Premierowa oferta Franke na targach Eurocucina 2016 w Mediolanie

2016-04-12 14:17:00

Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi Eurocucina 2016. To doskonałe miejsce na zaprezentowanie najnowszej kolekcji Frames by Franke. 

czytaj więcej
Franke na targach LivingKitchen w Kolonii

Franke na targach LivingKitchen w Kolonii

2015-01-21 09:13:00

LivingKitchen w Kolonii, międzynarodowe targi, będące barometrem nadchodzących trendów w wyposażeniu wnętrz kuchennych. Stoisko firmy Franke zostało doskonale zorganizowane, z największą dbałością o detale. Idealnie oddaje ducha nowoczesnej kuchni, zgodnej z najnowszymi trendami - uniwersalnej i komfortowej, gdzie każdy sprzęt jest harmonijnie wkomponowany w domową przestrzeń.

czytaj więcej
Subtelne wzornictwo Franke na tragach Living Kitchen

Subtelne wzornictwo Franke na tragach Living Kitchen

2013-02-18 10:51:00

Firma Franke, producent wyposażenia kuchennego, na odbywających się w dniach 14-20 stycznia 2013 roku w Kolonii targach LivingKitchen, pokazała swoje najnowsze propozycje sprzętu AGD i zlewozmywaków o zaskakującym wzornictwie.

czytaj więcej
Co pokaże Franke na mediolańskich targach Eurocucina 2012?

Co pokaże Franke na mediolańskich targach Eurocucina 2012?

2012-04-17 16:13:00

Franke na tegorocznych targach Eurocucina 2012, odbywających się w dniach 17-22 kwietnia w Mediolanie, pokaże projekty oparte na założeniach: doskonałość, design, innowacja oraz luksusowa technologia. Tegoroczne stoisko firmy Franke zajmie ponad 600 metrów kwadratowych ekspozycji w strefie o nazwie Technologia dla Kuchni, zarezerwowanej dla największych producentów sprzętu AGD i okapów kuchennych. Oprócz targowego stoiska, Franke weźmie także udział w wyjątkowym wydarzeniu poświęconemu wzornictwu o nazwie Fuori Salone. Cztery różne koncepcje zaproponowane przez czterech projektantów pochodzących z Indii, Chin, Francji oraz Włoch, zostaną pokazane w samym centrum Mediolanu. Na targach nie zabraknie także redakcji portalu agdrtv24.pl i pięknydom24.pl.

czytaj więcej
Franke

Mikro-blog Franke z okazji Milan Design Week 2012

2012-04-11 17:59:00

Franke - szwajcarski producent systemów kuchennych zaprasza do śledzenia relacji z kwietniowej wystawy w Mediolanie. Mikro-blogowa strona TUMBLR będzie swoistym reportażem na żywo ze stoiska Franke, dokumentacją atrakcji i wydarzeń, towarzyszących ekspozycji.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P