Franke

Franke w dziele łazienka

Armatura sanitarna

Franke w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia katalogi

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke   Web App

Niezwykły świat Franke w nowej aplikacji Frames by Franke Web App

2015-01-27 10:24:05

Rodzinne chwile przy wspólnym stole, pyszne jedzenie z różnych stron Europy i nowoczesne systemy kuchenne Franke. To wszystko stało się inspiracją dla producenta do stworzenia niezwykłej aplikacji Frames by Franke Web App, dostępnej na blogu, który został uruchomiony z okazji trwania targów LivingKitchen.

czytaj więcej
Trwały, higieniczny i funkcjonalny czyli innowacyjny materiał zlewozmywaków Franke Fragranit+.

Trwały, higieniczny i funkcjonalny czyli innowacyjny materiał zlewozmywaków Franke Fragranit+.

2014-06-03 13:14:21

Fragranit+ to niezwykle odporny na zarysowania, przebarwienia oraz zabrudzenia materiał, w którego składzie znajduje się aż 80% granitu, czyli jednego z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi niezwykle trwałe spoiwo akrylowe. To sprawia, że wszystkie zlewozmywaki Franke wykonane z tego innowacyjnego materiału, są odporne na wysoką temperaturę, powstawanie plam, zarysowania, uderzenia i co ważne, nie tracą koloru.

czytaj więcej
Nowe inspiracje Franke

Nowe inspiracje Franke

2014-01-22 15:28:00

Paryż, Nowy Jork, Mediolan, Berlin czy szwajcarskie Lugano - kuchenne aranżacje inspirowane najbardziej stylowymi miastami świata to propozycja Franke dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych pomysłów i rozwiązań. Wyjątkowa galeria zdjęć, współczesnych, kosmopolitycznych przestrzeni tworzy bogaty świat inspiracji, które z powodzeniem można zaadaptować do własnych potrzeb. Inspiracje Franke opierają się na urządzeniach kuchennych, które doskonale wkomponowują się w przestrzeń otwartych kuchni, czasem delikatnie wyznaczając granice swoich stref.

czytaj więcej
Franke Polska - Lider Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2013

Franke Polska - Lider Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2013

2014-01-10 11:10:00

Kapituła Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności przyznała firmie Franke Polska tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2013. Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca - prowadzony jest pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk przez redakcję Forum Biznesu. Celem Programu jest upowszechnienie w firmach i instytucjach, działających na terytorium Polski zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

czytaj więcej
Trzy produkty Franke zaproszone do udziału  w 20 edycji konkursu Dobry Wzór

Trzy produkty Franke zaproszone do udziału w 20 edycji konkursu Dobry Wzór

2013-05-16 20:19:00

W wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu produktów i usług dostępnych na rynku, aż trzy produkty firmy Franke zakwalifikowały się do konkursu Dobry Wzór 2013.  Bateria kuchenna Tetris, okap Maris oraz piekarnik CR 981 M WH M DCT z linii Crystal White znalazły się w gronie produktów, które otrzymały pozytywną opinię wzorniczą ekspertów zaproszonych do współpracy przez organizatora.
 

czytaj więcej
Linia zlewozmywaków Franke Pebel nagrodzona iF product design award 2013

Linia zlewozmywaków Franke Pebel nagrodzona iF product design award 2013

2013-02-11 15:10:00

Nowa linia zlewozmywaków fragranitowych Franke Pebel została nagrodzona w prestiżowym konkursie iF product design award 2013. iF product design award to szeroko rozpoznawany w świecie symbol wysokiej jakości i wzornictwa na najwyższym poziomie.

czytaj więcej
Franke radzi: Jak wybrać zlewozmywak ze względu na materiał?

Franke radzi: Jak wybrać zlewozmywak ze względu na materiał?

2012-10-01 19:56:00

Stalowe, granitowe, syntetyczne, a nawet szklane - zlewozmywaki firmy Franke produkowane są dziś z wielu materiałów, w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Dokonując wyboru powinniśmy kierować się nie tylko walorami estetycznymi czy ceną. Warto poświęcić nieco więcej uwagi materiałom, z których są produkowane, aby wybrać idealny model do naszej kuchni, najlepiej odpowiadający potrzebom domowników.

czytaj więcej
Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke Centinox finalistą konkursu Dobry Wzór 2012

Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke Centinox finalistą konkursu Dobry Wzór 2012

2012-08-09 16:13:00

Komplet zlewozmywak Franke Centinox wraz z baterią Centinox Pull Down został zakwalifikowany do finału konkursu Dobry Wzór 2012, organizowanego już po raz dziewiętnasty przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Grono finalistów zostało wyłonione spośród najlepiej zaprojektowanych produktów i usług, oferowanych na polskim rynku. Zestaw armatury Franke Centinox ubiegać się będzie o tytuł laureata konkursu Dobry Wzór 2012 w kategorii Sfera Domu, najliczniej reprezentowanej w tegorocznej edycji. Finałowe produkty i usługi można będzie oglądać od 11 października na specjalnej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

czytaj więcej
Jak wybrać zlewozmywak ze względu na sposób montażu?

Jak wybrać zlewozmywak ze względu na sposób montażu?

2012-07-17 20:55:00

Zlewozmywaki w naszych domach różnią się nie tylko kolorem, kształtem czy materiałem, z którego zostały wykonane ale także sposobem montażu. Sposób montażu zlewozmywaka ściśle związany jest z typem zlewozmywaka lub komory oraz zależy od materiału, z którego wykonany jest blat roboczy.

czytaj więcej
Ekspresowa i niedroga odmiana kuchni

Ekspresowa i niedroga odmiana kuchni

2012-07-09 09:40:00

Każdy z nas marzy o pięknej i funkcjonalnej kuchni. Poważny remont kuchni wymaga jednak inwestycji, a perspektywa robót w domu może skutecznie zniechęcić. Na szczęście nie każda kuchnia potrzebuje kompleksowych zmian. Często modernizacje, nie wymagające dużych nakładów finansowych wystarczą, aby nadać zupełnie nowy wygląd kuchni, funkcjonalny i zwyczajnie ciekawszy. Szybką metamorfozę wnętrz można przeprowadzić w ciągu jednego weekendu.

czytaj więcej
< 1 2 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P