Franke

Franke w dziele łazienka

Armatura sanitarna

Franke w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia katalogi

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Dobre wzornictwo jest ponadczasowe - Jeffrey Goodman

Dobre wzornictwo jest ponadczasowe - Jeffrey Goodman

2017-07-21 08:23:00

Dorastał na zachodnim wybrzeżu Kanady i zawsze czuł się ściśle związany z naturą. Góry, drzewa i ocean były jego inspiracją. Swoje ręce traktował jak twórcze narzędzia i uważał, że to drewno jest najlepszym materiałem, by wyrazić siebie.

czytaj więcej
Wygoda i komfort, czyli sposób Franke na aranżację  kuchennej strefy wody

Wygoda i komfort, czyli sposób Franke na aranżację kuchennej strefy wody

2015-05-19 10:50:00

Kuchnia to niezwykle ważne miejsce w domu. Przestała już być oddzielnym pomieszczeniem, zamkniętym dla gości. Stała się ważną częścią otwartej strefy dziennej, w której spędzamy coraz więcej czasu w ciągu dnia- gotujemy, odrabiamy z dziećmi lekcje, prowadzimy życie towarzyskie. Wspólne przyrządzanie posiłków jest świetnym sposobem na relaks i dobrą zabawę, dlatego tak dobrze sprawdza się tu wyspa kuchenna. Dzięki niej efektywnie wykorzystamy przestrzeń i stworzymy idealne stanowisko do wygodnego gotowania nawet w kilka osób. Pamiętajmy jednak, że wyspa to nie tylko miejsce na płytę grzewczą, doskonale sprawdzi się na niej również zlewozmywak.

czytaj więcej
Domowa rewolucja przemysłowa

Domowa rewolucja przemysłowa

2014-08-21 10:37:00

Po pierwsze tęsknota za naturą, jednak nie taką nieskazitelną i wyidealizowaną, lecz autentyczną naznaczoną czasem i wpływami otoczenia. Po drugie fascynacja industrializacją i surową urodą minimalistycznego i funkcjonalnego do bólu stylu. Te właśnie nieoczywiste trendy znajdują odbicie we współczesnej sztuce urządzania wnętrz. Widać to także w ofercie producentów, którzy starają się zaspokoić zmieniające się gusta klientów.

czytaj więcej
Wyjątkowe rozwiązania Franke - płyta gazowa Neptune, zlewozmywak Orion oraz baterie podokienne

Wyjątkowe rozwiązania Franke - płyta gazowa Neptune, zlewozmywak Orion oraz baterie podokienne

2014-06-12 04:41:31

Nikogo nie dziwi już zlewozmywak umieszczony w rogu kuchni. Jednak strefa gotowania jest nadal rzadkością. To się powoli zmienia, ponieważ firma Franke wprowadziła na rynek płytę gazową do zabudowy narożnej. Dzięki płycie Franke Neptune zagospodarujemy przestrzeń, która często nie jest funkcjonalnie wykorzystana i zyskamy więcej miejsca na blacie. Jest to niezmiernie ważne szczególnie dla właścicieli mniejszych kuchni.

czytaj więcej
Salon do gotowania - nowa koncepcja domowej przestrzeni

Salon do gotowania - nowa koncepcja domowej przestrzeni

2014-03-26 14:13:00

Nowa gama urządzeń kuchennych Franke pozwala na zmianę kuchni w miejsce pełne życia, które stanowi centralny punkt na planie domu. Estetyka najnowszych urządzeń kuchennych takich jak okap i płyta indukcyjna linii Sinos jak też zlewozmywak Pebel, idealnie komponuje się z różnymi stylami kuchennej zabudowy.

czytaj więcej
Nowe inspiracje Franke

Nowe inspiracje Franke

2014-01-22 15:28:00

Paryż, Nowy Jork, Mediolan, Berlin czy szwajcarskie Lugano - kuchenne aranżacje inspirowane najbardziej stylowymi miastami świata to propozycja Franke dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych pomysłów i rozwiązań. Wyjątkowa galeria zdjęć, współczesnych, kosmopolitycznych przestrzeni tworzy bogaty świat inspiracji, które z powodzeniem można zaadaptować do własnych potrzeb. Inspiracje Franke opierają się na urządzeniach kuchennych, które doskonale wkomponowują się w przestrzeń otwartych kuchni, czasem delikatnie wyznaczając granice swoich stref.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P