Franke

Franke w dziele łazienka

Armatura sanitarna

Franke w dziale informacje

Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia katalogi

O firmie Franke

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

2017-11-20 10:34:00

Innowacyjny system urządzeń kuchennych Frames by Franke zaskakuje przemyślanymi funkcjami i detalami. Projektanci Frames by Franke wykorzystują zaawansowane technologie, by stworzyć urządzenia intuicyjne, przyjazne i bardzo uniwersalne.

czytaj więcej
Zawsze gotowe do pracy - akcesoria kuchenne Franke

Zawsze gotowe do pracy - akcesoria kuchenne Franke

2016-08-08 13:26:00

Deska kuchenna, rollmata czy wkładka ociekowa to niezastąpieni, kuchenni pomocnicy. Niezależnie od tego co przygotowujesz: owsiankę z owocami na śniadanie, pieczeń z warzywami na rodzinny obiad czy sałatkę z owocami morza na wieczorne przyjęcie z przyjaciółmi, te kuchenne przybory zdecydowanie usprawnią twoją pracę.

czytaj więcej
Innowacja w kuchni - Lightboard Frames by Franke

Innowacja w kuchni - Lightboard Frames by Franke

2016-06-13 12:18:00

Nowoczesna kuchnia to wnętrze komfortowe, piękne i dobrze zorganizowane, ale przede wszystkim pełne innowacyjnych rozwiązań. Bo innowacje nie tylko ułatwiają nam codzienną pracę w kuchni, odpowiadają również za jej estetyczny wygląd. Lightboard Frames by Franke, czyli unikalna płyta oświetleniowa, wpisuje się w to założenie idealnie.

czytaj więcej
Każdego dnia zachwycają od nowa. Trwałe i piękne  zlewozmywaki Franke z materiału Fraceram

Każdego dnia zachwycają od nowa. Trwałe i piękne zlewozmywaki Franke z materiału Fraceram

2015-08-18 12:21:00

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To w niej toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego warto urządzić ją tak, aby tworzyła komfortową, funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, wyposażoną w niezawodne sprzęty i armaturę. Latem tego roku firma Franke wprowadziła do oferty najwyższej jakości, trwałe i piękne zlewozmywaki z materiału Fraceram.

czytaj więcej
Magiczna Gąbka Franke - gąbka do zadań specjalnych.

Magiczna Gąbka Franke - gąbka do zadań specjalnych.

2014-07-10 16:36:00

Odkrywanie i komponowanie nowych smaków, krojenie, przyprawianie, pieczenie, próbowanie. Gotowanie to sztuka, ale także świetna zabawa, szczególnie gdy potem możemy cieszyć się przyrządzonymi daniami w gronie przyjaciół i rodziny.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P