Gorenje

Gorenje w dziele kuchnia

Kolekcje sprzętów agd

Gorenje w dziele łazienka

Sprzęt AGD

Gorenje w dziale informacje

Nagrody Wydarzenia
Płyta indukcyjna z technologią gotowania na parze IQSTEAM (wideo)

Płyta indukcyjna z technologią gotowania na parze IQSTEAM (wideo)

2013-03-01 08:39:00

Gotujemy, używając programów automatycznych, które przy wsparciu najnowocześniejszej technologii sensorowej IQ zapewniają właściwe parowanie wody i równomierne gotowanie na parze. Wszystkie parametry gotowania (czas, intensywność) są zaprogramowane z góry, zaś zakończenie gotowania sygnalizuje alarm akustyczny. Dzięki temu podczas gotowania możemy bez obaw poświęcić się innym czynnościom. Gotowanie na parze gwarantuje, że warzywa nigdy się nie rozgotowują i zachowują naturalną barwę, smak, witaminy i walory odżywcze. Do ugotowania 1 kg warzyw potrzeba zaledwie 0,3 - 0,5 dl wody.

czytaj więcej
Gorenje na targach LivingKitchen 2013 w Kolonii

Gorenje na targach LivingKitchen 2013 w Kolonii

2013-01-15 12:17:00

W dniach 14-20 stycznia w niemieckiej Kolonii odbywają się międzynarodowe targi "LivingKitchen 2013", w której udział bierze również Gorenje. Słoweńskiego producenta nie mogło zabraknąć na imprezie gdzie wystawcy skupiają się na wszystkich aspektach kuchni, zarówno tej na "teraz" oraz pokazujące jak kuchnia może/będzie wyglądała w niedalekiej przyszłości.

czytaj więcej
Gorenje - nowa generacja pralek i suszarek (wideo)

Gorenje - nowa generacja pralek i suszarek (wideo)

2012-07-24 12:46:00

Efektywność nowej generacji pralek i suszarek opiera się na innowacyjnej technologii SensorIQ, która automatycznie optymalizuje procesy prania i suszenia. Dzięki temu najdoskonalsze modele pralek mogą się poszczycić klasą energetyczną A+++(-20%), natomiast suszarki kondensacyjne z pompą ciepła i technologią nawiewu powietrza TwinAir - klasą energetyczną A-40%. Wśród nowinek technologicznych warto zwrócić uwagę na program ochrony bieli delikatnych tkanin UltraWHITE. Gorenje jest pierwszym producentem oferującym program, który pozwala zachować nieskazitelną biel ubrań już w temperaturze 30 °C.

czytaj więcej
Gorenje zdobywcą dwóch nagród Red dot

Gorenje zdobywcą dwóch nagród Red dot

2012-04-04 17:45:00

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu na najlepszy design red dot Gorenje po raz kolejny znalazło się w gronie laureatów. Spośród 4515 projektów zgłoszonych przez 1800 firm z 58 krajów 30-osobowe jury złożone z uznanych designerów i profesjonalistów z zakresu projektowania wybrało i nagrodziło za wysoką jakość i innowacyjność pralkę Gorenje SensoCARE oraz nowoczesną indukcyjną płytę kuchenną ze sterowaniem sensorowym Gorenje IQcook. W ten sposób dwa urządzenia gospodarstwa domowego marki Gorenje znalazły się wśród najbardziej designerskich produktów roku. Oba zostały zaprojektowane przez Gorenje Design Studio.

czytaj więcej
Gorenje - technika grzewcza na targach DOM w Lublanie

Gorenje - technika grzewcza na targach DOM w Lublanie

2012-03-30 14:18:00

Również w tym roku Gorenje wystawiło się na międzynarodowych targach DOM w Lublanie. Oprócz klasycznych elektrycznych podgrzewaczy wody oraz pomp ciepła na stoisku Gorenje można było obejrzeć nowe, nisko- i wysokotemperaturowe pompy ciepła dla systemów grzewczych, zaprojektowane i wyprodukowane przez Gorenje.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P