SanPatrignano

SanPatrignano w dziale pokój

Inne Meble

SanPatrignano w dziale sypialnia

Inne

SanPatrignano w dziale informacje

Wiadomości
System modułowy marki San Patrignano

System modułowy marki San Patrignano

2012-07-25 12:20:00

System modułowy bez frontów lub z frontami typu "push-pull", otwieranymi od dołu lub od góry, pojedynczymi lub podwójnymi. Elementy otwarte i fronty mogą być całkowicie lakierowane, matowe, bądź - co jest unikatową cechą tej linii - wykonane z każdego rodzaju wykończenia dostępnego w kolekcji San Patrignano.

czytaj więcej
Kolekcja Film marki San Patrignano

Kolekcja Film marki San Patrignano

2012-07-02 21:13:00

Linia Film jest inspirowana klasycznym rzemiosłem i pomyślana jako idealne uzupełnienie wyposażenia każdego pomieszczenia w domu. Regały, stoły czy półki mogą łączyć się w moduły lub prezentować się pojedynczo i współistnieć z eleganckim wystrojem nowoczesnych wnętrz. Konsole, ławy czy biurka charakteryzują się intensywnością wykończeń, a ich nieskończona możliwość kombinacji pozwala na spersonalizowanie każdego mebla.

czytaj więcej
Linie Spot i New Spot marki San Patrignano

Linie Spot i New Spot marki San Patrignano

2012-05-14 14:18:00

Obie linie charakteryzują się strukturą, która może być matowa, lakierowana, bądź tłoczona. Linia Spot proponuje dla frontów melanż wykończeń w trzech odcieniach: złoty, aluminium i brąz. Linia New Spot używa wszystkich dostępnych wykończeń za wyjątkiem lakierowanego / błyszczącego. W skład linii wchodzą komody oraz stoły i stoliki.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P