Aquaform

Aquaform w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody

O firmie Aquaform

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek. W 2009 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

TORC i DELLA - deszczownie w ofercie Aquaform

TORC i DELLA - deszczownie w ofercie Aquaform

2016-12-22 12:06:00

Wyszukane detale w łazienkowych wnętrzach coraz częściej ustępują miejsca wzorniczej prostocie. Z myślą o eleganckim wystroju bazującym na szlachetnym minimalizmie, marka Aquaform wprowadza do oferty dwie deszczownie z podtynkową armaturą.

czytaj więcej
Aquaform: Panel prysznicowy Storm

Aquaform: Panel prysznicowy Storm

2012-05-17 11:48:00

Efektowny, funkcjonalny i łatwy w użytkowaniu panel prysznicowe z dużą głowicą natryskową. Panel prysznicowy STORM to ozdoba każdej łazienki.Oryginalna forma zachwyci każdego, a wysokiej jakości materiały, z których jest wykonany, gwarantują, że będzie prawidłowo funkcjonował przez lata.

czytaj więcej
Aquaform: Panel prysznicowy Puma

Aquaform: Panel prysznicowy Puma

2012-04-26 10:55:00

Panel prysznicowy z sześcioma dyszami i kierunkowym ustawianiem dysz. Panel wykonany z materiału solid surface - materiału na bazie akrylu i wypełniaczy mineralnych; gładki (nie wchłania płynów - nie pozwala na rozwój bakterii), ciepły w dotyku, odporny na zabrudzenia i odbarwienia, działanie związków chemicznych, odporny na ścieranie i uderzenia. Możliwość regeneracji uszkodzeń.
 

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P