Aquaform

Aquaform w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody

O firmie Aquaform

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek. W 2009 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Aquaform: Łazienka dla dużej rodziny

Aquaform: Łazienka dla dużej rodziny

2015-09-24 14:24:00

Moda na małe przestrzenie, kawalerki czy mikro apartamenty dla singli trwa w najlepsze, stąd też duża popularność pomysłów na aranżację takiej łazienki. A co z dużymi łazienkami w mieszkaniach lub domach wielopokoleniowych, z których często korzystają dzieci, rodzice oraz dziadkowie? Aranżację takiej przestrzeni należy dobrze zaplanować, aby swobodnie mogły z niej korzystać trzy pokolenia. Na co zwrócić uwagę przy urządzaniu dużej łazienki?

czytaj więcej
Moda na konsole - nadaj stylu swojej łazience z konsolą Ancona, Flores lub Merida

Moda na konsole - nadaj stylu swojej łazience z konsolą Ancona, Flores lub Merida

2013-10-10 14:06:00

Moda w parze z funkcjonalnością - tak w krótkich słowach można podsumować ciekawy trend w wyposażeniu łazienek. Konsole pod umywalką to elegancki i nowoczesny design, a także dodatkowe możliwości. W ofercie firmy Aquaform, czołowego producenta wyposażenia łazienek znajdziemy trzy kolekcje z konsolami podumywalkowymi.

czytaj więcej
Łazienka dla mężczyzny - prosty design i minimum wyposażenia

Łazienka dla mężczyzny - prosty design i minimum wyposażenia

2013-09-11 16:02:00

Męska wizja wystroju wnętrz łączy w sobie najczęściej surowość i nowoczesność. Aby urządzić łazienkę dla mężczyzny XXI wieku wystarczy sięgnąć po eleganckie zestawy mebli Aquaform. Swoją formą i prostym, ale oryginalnym designem przyciągają spojrzenia i nadają wnętrzu charakteru.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P