Elitis

Elitis w dziale pokój

Meble Stoły i stoliki Komody

Elitis w dziale sypialnia

Komody Inne

Elitis w dziale informacje

Wiadomości
Elitis kolekcja tapet Rayures

Elitis kolekcja tapet Rayures

2012-11-20 12:59:00

Kolekcja tapet włókninowych, naturalnych, miękkich i jedwabistych w dotyku. Gra tekstur i warstw kolorów, kontrast połysku i matu: paski pojawiają się i znikają ze światłem, opalizujące, perłowe odcienie z metalicznymi elementami.

czytaj więcej
Philippe Delzers - projektant kolekcjonerskich mebli dla marki Elitis

Philippe Delzers - projektant kolekcjonerskich mebli dla marki Elitis

2012-09-18 12:34:00

"Lepiej pracować 10 dni nad stworzeniem 1 rzeczy, nić produkować 10 rzeczy na dzień" - to motto grupy wiedeńskich artystów z Wiener Werkstatte stało się także dewizą, którą kieruje się Philippe Delzers w swojej pracy. Związany wcześniej ze światem mody, dziś tworzy, we współpracy z wysokiej klasy rzemieślnikami, autorskie kolekcje mebli dla ekskluzywnej francuskiej marki Elitis.

czytaj więcej
Orientalne akcenty w domu

Orientalne akcenty w domu

2012-07-19 15:10:00

Wielokulturowy i różnobarwny świat, a szczególnie egzotyczny dla europejczyków Daleki Wschód i Orient są niewyczerpanym źródłem inspiracji dla projektantów tapet, oklein ściennych oraz tkanin marki Elitis.

czytaj więcej
Nowe meble z kolekcji Appartements Prives marki Elitis

Nowe meble z kolekcji Appartements Prives marki Elitis

2012-05-30 17:51:00

"Ubrane" w najlepszej jakości skóry licowe, uszyte przez mistrzów kaletnictwa z Atelier Hermes’a, ozdobione uchwytami inspirowanymi biżuterią Philippe’a Delzers’a. Dopracowane w każdym szczególe poprzez skrzętne i niejednokrotnie pomysłowe ukrywanie elementów technicznych, są niczym kreacje Haute Couture - wyjątkowe, luksusowe i przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

czytaj więcej
Kolekcjonerskie meble Elitis

Kolekcjonerskie meble Elitis

2012-04-27 16:13:00

Sofa w soczystej zieleni, podwójna ławka o zalotnej formie i znamiennej nazwie „Zakochani”, albo stolik kawowy wykonany z jednego kawałka drewna w charakterystycznym kształcie piramidy zmienią charakter każdego wnętrza, w którym się znajdą. To wybrane modele z najnowszej kolekcji autorskich mebli francuskiej marki Elitis, dostępne już także w Polsce dzięki SML Concept.

czytaj więcej
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P