Oras

Oras w dziele kuchnia

Systemy kuchenne Akcesoria kuchenne

Oras w dziale informacje

Wiadomości Promocje Nagrody Finanse

O firmie Oras

Firma Oras powstała w Finlandii w 1945 roku. Od lat jest liderem w projektowaniu i produkcji armatury łączącej ekologiczne rozwiązania, nowoczesny design i inteligentne systemy. Działa w 18 krajach Europy. W Polsce obecna jest od 1998 roku. Posiada 2 fabryki: w Finlandii i Polsce. Jednym z kluczowych założeń, którymi kieruje się firma jest dbałość o środowisko. Producent posiada w ofercie inteligentną armaturę elektroniczną, baterie jednouchwytowe i termostatyczne, pozwalające w łatwy i przyjazny sposób oszczędzać wodę i energię. Firma współpracuje ze znanymi projektantami m.in. włoskim domem projektowym Alessi. Jakość produktów Oras potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody.

Nowoczesna 35-latka  - bateria Oras Vega ciągle na topie

Nowoczesna 35-latka - bateria Oras Vega ciągle na topie

2012-07-17 15:26:00

Czy 35-latka może nadal być na topie? Tak, jeśli spojrzymy na mającą już tyle lat baterię Oras Vega, przekonamy się, że zaskakuje świeżością. Znajdujący się w niej eko-przycisk to rozwiązanie pozwalające oszczędzać i zapobiegające poparzeniu zbyt gorącą wodą. Zaprojektowany lata temu, nadal jest nowatorskim rozwiązaniem na rynku armatury. To przykład jak można stworzyć produkt, który będzie innowacyjny nawet po wielu latach.

czytaj więcej
Promocja Oras - wymień stare baterie na nowe

Promocja Oras - wymień stare baterie na nowe

2012-07-05 15:33:00

Ruszyła akcja promująca wymianę starych, często cieknących kranów, które spotkać można w wielu domach, na nowe oszczędzające wodę. Firma Oras, lider eko rozwiązań w armaturze, zdecydował się na nagrodzenie osób, które chcą wymienić baterie w łazience czy kuchni. Przynosząc do punktu sprzedaży stary kran klienci mogą liczyć na rabat przy zakupie nowej baterii.

czytaj więcej
Lato - czas remontów. Wymieniamy armaturę

Lato - czas remontów. Wymieniamy armaturę

2012-06-29 14:25:00

Wakacyjny czas kojarzy się głównie z urlopem i odpoczynkiem na gorących plażach. Jednak dla wielu to chwile intensywnych prac remontowych. Mamy wówczas więcej czasu na dopilnowanie wszystkiego. Letnie remonty stały się już w Polsce tradycją. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wymianie kranów.

czytaj więcej
Rosną ceny wody - jak oszczędzać?

Rosną ceny wody - jak oszczędzać?

2012-06-20 13:59:00

Ceny wody w wielu polskich miastach już drastycznie wzrosły. W innych opłaty mają być podwyższone lada dzień, np. 30 czerwca w Warszawie. Kolejne wzrosty cen czekają nas już  w przyszłym roku. Nie musi to jednak oznaczać, że zostaniemy zmuszeni do rezygnacji z kąpieli. To najlepszy czas, aby zobaczyć jak łatwo przy pomocy inteligentnej armatury można oszczędzać wodę, nie zmniejszając komfortu codziennej higieny.

czytaj więcej
Dom z wysokim IQ

Dom z wysokim IQ

2012-05-31 16:42:00

Chcesz uruchomić ekspres do kawy lub zmywarkę na odległość? Nie musisz wcale odbywać podróży w czasie. Już teraz poprzez sieć i telefon komórkowy można w łatwy sposób zarządzać zużyciem energii w domu, nadzorować okolicę mieszkania lub sterować oświetleniem na odległość. Czy w dobie tak wielu nowoczesnych rozwiązań coś jeszcze może zaskoczyć rynek? Tak! Inteligentna armatura, która po ekspansji na rynku komercyjnym, wchodzi do domów.

czytaj więcej
Oras Hydra - dla niej i dla niego

Oras Hydra - dla niej i dla niego

2012-05-23 16:45:00

Jak pogodzić męskie umiłowanie wygody i prostoty z wysokimi wymaganiami użytkowymi kobiet? Nic łatwiejszego. Firma Oras zaprojektowała nowoczesny zestaw natryskowy, który spełnia wymagania zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Oras Hydra ma jednocześnie i deszczownicę - wybieraną przez panów, i ceniony przez panie klasyczny natrysk ręczny z funkcją masażu.

czytaj więcej
Ekologiczny kran - jak wybrać? Klasa Z najlepsza

Ekologiczny kran - jak wybrać? Klasa Z najlepsza

2012-04-25 14:06:00

Wybierając sprzęt AGD większość z nas kieruje się klasą energetyczną jaką posiada urządzenie. Prawie każdy z nas wie, że klasa A++ to najbardziej ekonomiczny sprzęt. Czas zacząć zwracać uwagę na klasyfikację, także przy wyborze innych materiałów do naszego domu, np. armatury. Najbardziej ekologiczne baterie mają klasę Z.

czytaj więcej
Oras - kosmiczne technologie w łazience

Oras - kosmiczne technologie w łazience

2012-03-30 16:14:00

XXI wiek potrafi zaskakiwać. I choć przyzwyczailiśmy się już do pojawiających się co chwila nowinek technologicznych, to wyobrażenie sobie kranu wykonanego z innego materiału niż mosiądz może być dla wielu z nas trudne. A jednak nie jest to fantazja! Firma Oras, lider inteligentnej armatury, wprowadza pierwszą na świecie baterię wykonaną w całości z kompozytu - technologicznie zaawansowanego materiału stosowanego przez NASA, przemysł lotniczy, czy w medycynie.

czytaj więcej
Inteligenta armatura - Oras

Inteligenta armatura - Oras

2012-03-28 13:29:00

Nowoczesna armatura jest dziś jak gadżet: włącza się i wyłącza automatycznie, sygnalizuje kolorowym światłem poziom zużycia wody, czy sama napełnia wannę do kąpieli. Nadszedł czas na takie rozwiązania także w Polsce. Kampania edukacyjna „Inteligentne baterie dla Twojego domu” ma za zadanie przybliżyć jak łatwo można dziś oszczędzać wodę na co dzień. Firma Oras pokazuje zalety inteligentnych rozwiązań jakie od lat z powodzeniem wykorzystywane są w domach tak bardzo ekologicznych mieszkańców Skandynawii. Kampania startuje w tym samym czasie zarówno w całej Europie, jak i w naszym kraju. Oficjalnym startem kampanii edukacyjnej była konferencja, podczas której zaprezentowano inteligentną armaturę.

czytaj więcej
Oras-bateria łazienkowa Vienda

Oras-bateria łazienkowa Vienda

2012-03-13 20:09:00

Nowoczesne wzornictwo baterii Oras Vienda sprawia, że są one praktyczne i łatwe w użyciu — włączanie i wyłączanie baterii jest niezwykle proste, a dostosowanie strumienia i temperatury wody trwa chwilę.

czytaj więcej
< 2 3 4 5 6 >
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P